® E-bay - тема 26

  • 43 235
  • 803
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 305
мама*Миа,благодаря ти  Hug Ще проверя,дано да е станало така.
А някой има ли спомен дали 4-цифрения код можеше да се получи по телефон в почивен ден?Защото за блокирани пари в почивен ден ми отказват да ме обслужват.

Зависи от банката,моята Прокредит работят и в събота,така че "Умиране има-оттърване няма"от мене hahaha
Аз  нямам време да ходя до техен клон и си го поисках на имейла  bowuu ( поисках да ме свържат с менаджерката им  Blush )

# 631
  • Мнения: 260
...
А някой има ли спомен дали 4-цифрения код можеше да се получи по телефон в почивен ден?Защото за блокирани пари в почивен ден ми отказват да ме обслужват.

На мен ми отказаха по телефона кода... newsm78 newsm78 неблагонадеждна съм  Laughing

# 632
  • Мнения: 6 446
На мен ми го дадохда.Сигурно имам по-благ гласец  hahaha

# 633
  • Мнения: 312
Моля, някой  от разбиращите по английските адреси да ме консултира.
пейпал отсъди да върна един счупен предмет на продавача в изпратената ми информация за seller's name пише Дженифър мур, а отдолу са ми дали
Seller's address:
Dean Farm Oast
Rushalke Green
East Sussex
.................
United Kingdom

Може ли някой да ме осветли, това Dean Farm Oast името на получателя ли е или някаква ферма  Laughingи въобще нетрябва ли да добавя името Дженифър Мур най отгоре над адреса newsm78 newsm78 newsm78

# 634
  • Мнения: 1 889
Добре де, защо не питаш самия продавач? На мен ми звучи като име на ферма, но  може и някое шантаво английско име да е!

# 635
  • Мнения: 305
klarisina-секунда да попитам дружката за тоз адрес

http://www.geograph.org.uk/photo/1055036  hahaha hahaha Ето ти го адреса нагледно
пиши й името на тъз мома -англичанка и я попитаи за пощенския й код(всеки адрес в англия има код)

Ето един полезен сайт за размерите сутиени из цял свят:

http://www.85b.org/bra_conv.php

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 15:57 от мама * Миа *

# 636
  • София
  • Мнения: 589
Искам да ви покажа какъв продавач на спално бельо намерих. Останаха ми очите, а са и супер изгодни!

     

http://home-garden.shop.ebay.co.uk/items/Bedding__W0QQ_catrefZ1Q … p3911Q2ec0Q2em282

 newsm53 newsm03 newsm10 Страхотни са,мисля да пробвам с едно"King size"

Момичета, аз купувах есента от друг продавач същите чаршафи - от комплектите със завеси. Много са красиви, но хасето е доста тънко и много бързо се съсипа - стана на някакви топченца Tired

# 637
  • Мнения: 312
klarisina-секунда да попитам дружката за тоз адрес

http://www.geograph.org.uk/photo/1055036  hahaha hahaha Ето ти го адреса нагледно
пиши й името на тъз мома -англичанка и я попитаи за пощенския й код(всеки адрес в англия има код)

Ето един полезен сайт за размерите сутиени из цял свят:

http://www.85b.org/bra_conv.php



Благодаря, точно това ми трябваше, аз момата няма как да я питам, защото тя ми е тотално сърдита и би имала по скоро желание да ме удуши отколкото да ми съдейства, данните ми ги пратиха от ПП , защото отсъдиха да и върна продукта, макар тя да бе написала, че не си го иска обратно, та такива ми ти работи...., просто проблема беше дали това Dean Farm Oast не е случайно името , но всъщност сега разбрах, че това е името на къщата и, а над него ще добавя Дженифер Мур!
Благодарности за всички, които се отзоваха!!!


И едно извън темата питане, някой знае ли дали централно поща-София, работи в Събота и неделя???

# 638
  • Мнения: 331
6те ме извините, 4е питам тук,но не знам дали има друга тема, а си мисля 4е някоя от вас, моми4ета, може и да ми помогне....Искам от друг сайт да си поръ4ам не6то, което вероятно 6те тежи 10тина кг.....та се 4удех  дали при вси4ки положения 6те отиде на митницата заради килограми или ако някои приятел ми го изпрати от 4ужбина 6те си го полу4а без проблем???? Ако отде на митницата дали 6те искат пари за да ми го освободят, ако на самия колет няма обявена стойност?

# 639
  • Мнения: 5 790
6те ме извините, 4е питам тук,но не знам дали има друга тема, а си мисля 4е някоя от вас, моми4ета, може и да ми помогне....Искам от друг сайт да си поръ4ам не6то, което вероятно 6те тежи 10тина кг.....та се 4удех  дали при вси4ки положения 6те отиде на митницата заради килограми или ако някои приятел ми го изпрати от 4ужбина 6те си го полу4а без проблем???? Ако отде на митницата дали 6те искат пари за да ми го освободят, ако на самия колет няма обявена стойност?

Над 2 кг - задължително на митница. НО:
- зависи от къде е изпратен колета. Ако е от ЕС - само в пощенската станция и дължиш единствено 4 лв и си взимаш колета без никакви проблеми, все едно от пощата.
- ако е извън държава от ЕС - подлежи на обмитяване, независимо кой ти го праща и какво ти праща вътре. Митничарите също не ги интересува, че не пише стойност. Отварят го, виждат какво има вътре и ако няма стойност - обмитяват по техните си таблици. Няма начин да ти се размине в този случай плащането, ако ще и Всевишния да ти го праща. Или просто трябва да се усмихваш повече на митничаря. Но като ги знам какви работят в Митницата - едва ли и това ще мине.

# 640
  • Мнения: 144
момичета каква е точно тази работа с този 4 цифрен  код ??? за първи път ми се случва
и защо  пей пал вземат такса от 1,90 евро
и какво ще го правим после този код????

# 641
  • Мнения: 346
Моля за малко помощ,имам едно плащане,но не ми достигнаха парите и понеже е събота помолих приятел да ми прати пари от неговия пей пал.Но кога мога да ги ползвамтези прехвърлени пари,че нещо не става пак.Благодаря ви предварително  bouquet
да си побутна питането

# 642
  • Мнения: 305
tanchini2-би трябвало да можеш,пейпал трябва да ги дръпне тези от баланса ти в пейпал и после недостигащите от сметката ти  newsm78

# 643
  • Мнения: 1 140
tanchini2, за да платиш с тях, трябва да са в същата валута, в която плащаш. Ако не са, преобръщаш ги от Manage currency

# 644
  • Мнения: 346
tanchini2, за да платиш с тях, трябва да са в същата валута, в която плащаш. Ако не са, преобръщаш ги от Manage currency
благодаря много за отговорите,но пак не стева.Сега ще опитам на части да видим дали ще се получи

Общи условия

Активация на акаунт