Юнски бебета! Тема №50

  • 10 473
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
somebody, стискам палци Hug Praynig.
Петя, и на теб, мила Hug Praynig.
Оправяйте се бързо, момичета!!!

# 256
  • Мнения: 456
Канех се да пускам следващата тема, но ми се налага да изляза и вероятно докато се прибера ще сме изписали 20-те странички. Ще трябва да я пусне някой друг, а пък ако все пак се прибера ще съм аз.
На плаж се уж ще ходя, въпреки че с това "телце" Embarassed Почивката за съжаление ще я пропуснем тази година. Наскоро пак говорихме за това с мъжа ми, че много ни се ходи, но стигнахме до заключение че с това малко бебе ще сме за никъде, а не бихме го оставили за нищо на света.

# 257
  • София
  • Мнения: 2 658
момичета, благодаря за подкрепата  Hug
Доктора, обаче много ме притесни  Sad В момента съм нямала контракции и утре съм на уролог да ми погледне бъбреците. Обаче околоплодните води са ми намалели, аз съм била много слаба и бебето е дребно. Сега е 1650, но каза да не очаквам да стане повече от 2700.  Sad И каза, че ако не се оправя до понеделник, започвам да ходя на системи. И въобще с тия околоплодни води си е много рисково и трябва постоянно да съм под наблюдение. Така ми се искаше до раждането да се размина с болницата.  Cry

# 258
  • Мнения: 9 814
Петя, една силна виртуална прегръдка.
Спокойно малко остана  Hug
И не се навивай за теглото на бебето и Кати трябваше да бъде мнооого малка, а тя се роди със съвсем нормално тегло.
А и като чета тук http://www.babycenter.com/average-fetal-length-weight-chart?Ad=c … dInfo%403a790558/ бебето ти си е съвсем в нормата на тегло. newsm78

# 259
  • Мнения: 46
Фрея, ЧРД

Petia_tag- стискам ти палци и се  Praynig всичко при теб да е наред и да се разминеш с болницата, до раждането! Все пак ако имаш възможност, отиди на 3D/4D преглед, за второ мнение.

Somebody, дано да се успокоиш и ти след престоя си в болницата, както беше при мен. От както ме изписаха, вече не усещам притеснителни болки и се чувствам по-спокойна. И да се върнеш бързо, ей  Peace

За "9 месеца" съм съгласна, виждала съм ви всичките и се надявам да се ориентирам, и все пак ако се объркам- Гъди и аз на теб ще звънкам, че имам само твоя тел.  Peace
А момичета, да ви питам, около ЦУМ къде паркирате?!

# 260
  • Мнения: 7
Стискам палци на Петя и Самбади,дано всичко премине.
Аз утре също съм на лекциите на 9м.
От два дни нямах интернет и сега не мога да ви изчета Grinning

# 261
  • Мнения: 57
ЛейлаHug

Somebody, чакаме те!

Аз пък искам на море. Само заради разнообразието. Искам есента, на Черноморието, да не е много оживено и да не е много горещо. Мисля си, че ако бебето е на кърма няма голямо значение къде спи или будува, само да е с майка си и баща си. Но няма да ме огрее тази година. Съветът ми за Турция е да не се водят малки деца, че е много по-топло от при нас и с водата има много проблеми, почти като навсякъде. За полетите още нищо не съм чела, но вярвам на Франческа.

Момичета, като ходите утре на училището на 9 месеца, записвате ли се за следващите?

# 262
  • Мнения: 136
Ди, лично аз предпочитам да не идвам с колата, а ще хвана трамвай. За нищо на света няма да си причиня стреса да търся място за паркиране в центъра  Naughty А и после мисля да се разходя малко и да си потърся гащеризон. Иначе май паркингът пред ЦУМ може да се ползва, но е платен  Peace

А колко време продължават лекциите?

gmarinova, аз се записах по телефона на всички лекции до края на месеца.

Досега чистих, но през цялото време си чувствах много некомфортно корема. Дано не се случи нещо лошо  Praynig  За всеки случай отивам да полегна малко....

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 748
ЧРД на Фрея! Бъди жива и здрава и да се радваш на красиво и здраво бебе!
Somebody, радвам се, че нещата при теб са се оправили и дано до края не се налага да влизаш в болница.
Петя, нали знаеш че това за теглото е много относително и почти никога докторите не познават колко кг е бебето. Сигурна съм, че ще  издържиш до края. Ти си силна.
И аз искам на море, но това ще е другата година. Откакто съме заедно с моето момче тази година ще ни е първата която ще пропуснем, но ще наваксаме след това.

# 264
  • Мнения: 1 291
И аз няма да ходя на лекцията защото миналия път бях на темата за кърменето, беше полезна. Следващия петък съм на линия.
Петя 2700 звучи добре имам купища с познати родили децата си с тези килограми и после наваксват.
Вчера бях при баба ми и дядо ми.Искахме да разчистваме с майка ми,защото те са много стари-83,84 г. и нямат възможност.Баба ми е и със склероза.До сега нямах проблеми с чистенето,  но вчера явно се преуморих,и днеска цял ден,някаква тежест,умора и лежа.

Ските ги пропуснах,ако трябва и морето ще пропусна,не е болка за умиране.
Ди как шофираш още ти се чудя Hug

Фрея,ЧРД!!!Само най-хубавото ти желая!
Моля се за близначетата Praynig Praynig Praynig
Somebody,Петя дано това е последното ходене по болници за лошо.

# 265
  • Мнения: 2 118
Аз съм тук, чета редовно, но не пиша. С контракции съм и лежа основно, излизам само за по час-два на разходка. Надявам се да устискам до края на месец май.

# 266
  • София
  • Мнения: 6
ЗА САНО СЕНСИТИВ- има го в "Люлин" на "Кооперативният пазар" с/у "Бързаков" като преминете от страната на Руският пазар. На едно като сергия-павилион с перилни препарати. И при нас в Люлин 10 го има в магазинчето на бл.169 вх.Б и редовно го зареждат до детска градина №86 в близост до Т-маркет.
На рожденичката ФРЕЯ и пожелавам много, много добро настроение и весело бебече през ЮНИ!!!!
Петя и Somebody веднага във вкъщи и двете че има време бебетата да излизат, айде чакаме ви с добри новини!

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 16:01 от takanat

# 267
  • Мнения: 3
Фрея честит рожден ден  nbirthday пожелавам ти много здраве ,късмет и много успехи....... Two Hearts

И ние ще пропуснем морето тая година .....аз си мисля че и аз няма де се чувствам комфортно като кърмиш не се ходело на плаж,не се къпеш в морето........бебето не може да се води като е много малко.......изобщо какво ще правим там не знам...... newsm78,за Турция също се чудех ама с тези харчове покрай раждания ,черпни, мебели ремонти и т.н. едва ли ще можем да си го позволим......Нищо догодина ще си наваксаме.....

Аз утре имам пак много работа в офиса за 2 3 часа и няма да идвам на лекцията на 9 месеца ......готино да си изкарате....

petia_tag не се притеснявай аз от отдавна съм с малко околоплодни води и беба е малко по малка ама малко.....няма нищо страшно и така ще си родим не се тревожи.........никой не знае(каза Марков) защо едни бебета се раждат 5 кила ,други 3 така че не се тревожи .....а и по малко бебче се ражда по лесно..... Joy

Моля се Петя и Самбоди по скоро да се връщат от болницата ама щом трябва там ако са ще са по-спокойни.....сега не трябва да се тревожат.....както и ние....пращам им позитивна енергияя.......УММММММММММММММММ

# 268
  • Мнения: 989
Somebody, чакаме завръщането ти.

Петя, само да не вземеш да се тревожиш излишно. Коагто бях бременна с Елена, ми казаха, че изостава и ще се роди мъничка. Е, роди се 3.750...

За почивката на море - ще ходим със сигурност (само да сме живи и здрави, дето се вика). От 2 годишна възраст море не съм пропуснала. И преди съм писала, че бяхме на море, когато бях в 8 месец. Малката я заведохме на 11 месеца. Важното е само много да се пазят бебчетата, защото слънцето е адски вредно. Иначе миналото лято беше пълно със съвсем малки бебоци на плажа. Така че ние ще се разходим до морето, макар че почивката може и да не се окаже много почивка...

# 269
  • Germany
  • Мнения: 8 009
Еее, Франческа направо ме притесни за това със самолета.. Наши приятели водиха 2 месечно бебе миналата година в Турция и казаха, че не са имали проблеми, но ще питам специално педиатъра. Иначе, една от най добрите ми приятелки беше миналата година с нас на палатка с бебе на 4 месеца и си се кърмиха на плажа и им беше супер. Аз също от дете не съм пропускала море и много ми се ходи, но всичко зависи от това какво ще каже лекаря и как ще е бебчо. Като време го мислим за септември, пък ако стане за Турция може и октомври за да не е много горещо, но пък трябва да става и за плаж за да не скучае Бобо... абе да сме живи и здрави и ще видим.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт