SportsDirect.com - 1!

  • 83 890
  • 708
  •   1
Отговори
# 120
  • Sofia
  • Мнения: 84
Аз имам този:
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Lonsdale+Baby+Jogger … ?ColCode=56211022

Много е хубав, ватиран, 18-24м. Ако те интересува, мога да дам размери, но според мен си отговаря. Дори долнището е по-дългичко, стои така наблано долу като на снимката. Може да се носи и като порасне още детенцето. Ще кача и снимки.

За племеницата ми сестра ми взе този:

http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Lonsdale+Baby+Jogger … ?ColCode=56211106

Той е по-тъничък, не е ватиран, а е нещо като промазан плата с тънка памучна подплата. Пак размер 18-24м. и си е точно като снимката, много сладък.

Наистина спортсдирект много странно изпълняват поръчките. В началото на темата бях писала, как няколко пъти блокираха парите и отказваха поръчките на моя приятелка, а после и ги изпълниха и ги пратиха разделени. Доста разправии имаше с банката и голяма кореспонденция със Спорта.  При последната ми поръчка ми пратиха всичко, само не си бяха дръпнали парите за едно долнище за мъжа ми. След няколко дни обаче ги изтеглиха и сега чакам да видя, дали ще го получим само него.  Rolling Eyes

Ето тук няколко снимки:
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=363438

# 121
  • Мнения: 270
Много хубави анцузи сте показали,напълних кошницата и мисля да поръчвам,но дали ще ми обработят поръчката днес или да исчакам до вторник след почивните им дни.

# 122
  • Мнения: 469
Ето снимки на чантите и размери:

сак: 25 широк, 54 дълъг, 27 см висок
раница: 15 широка, 30 дълга, 39 висока
малка  чантичка: 10 широка, 21 висока, 30 дълга

# 123
  • Мнения: 6
И аз да питам на тези на които им дръпнаха от свободните пари както на мен, разблокираха ли им парите, защото моите си стоят блокирани, а са си дръпнали от преди два дни от свободните пари за цялата поръчка. Трябва ли да им пиша?

# 124
  • Мнения: 1 698
Добре де, какво се случва, ако в картата има пари само за поръчката, т.е блокираните пари и няма свободни? Какво правят тогава тези от сайта?

# 125
  • Мнения: 260
Аз направих една малка пробна поръчка.Имах пари повече от сумата,но отидох на банкомата и изтеглих останалите.Поръчката е във Варна и вероятно ще ми я донесат в понеделник.Дали парите са дръпнали незнам Peace

# 126
  • Sofia
  • Мнения: 84
В случаите с поръчките на приятелката ми, когато й блокираха парите, тя беше вкарала някой и др. лев отгоре, върху сумата за поръчките. Постоянни обаждания до банката и след 2-3 дни и ги отблокираха. Това упражнение се повтори пак на следващата поръчка  ooooh! и тя направо се беше отказала почти да поръчва отново. Но след това вече до тези разправии не се стигна. И писма до Спорта също, защо и по какви причини се стига до това положение...Дано се поуправят нещата, че е доста голямо неудобство в такива ситуации.  Whistling
Дисти,  знам, че при блокирани суми, изчакват понякога до 45 дни и тогава ги разблокират. Ако имаш също мейл, че ти е отказана поръчката, можеш с него да пробваш в банката, да ги отблокират по-бързо от срока.

# 127
  • Мнения: 6
Не те не ми отказаха поръчката, напротив всичко ми изпратиха и до тук добре. Но веднъж ми блокираха сума по голяма от тази по поръчката и след това си дръпнаха на два пъти парите от свободните, а тези блокирани от преди са си още блокирани. #Cussing out Не ми се чака и 45 дни защото парите не са малко.

# 128
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 887
Момичета,а възможно ли е вместо БГ адрес да дам този на Емпресата за да ползвам безплатната доставка в Англия?Някой правил ли го е?

# 129
  • Sofia
  • Мнения: 84
Не те не ми отказаха поръчката, напротив всичко ми изпратиха и до тук добре. Но веднъж ми блокираха сума по голяма от тази по поръчката и след това си дръпнаха на два пъти парите от свободните, а тези блокирани от преди са си още блокирани. #Cussing out Не ми се чака и 45 дни защото парите не са малко.


Ами звънни в банката и се надявай някой по-запознат и любезен служител да се случи, за да ти оправят проблема по-бързичко. Успех!

# 130
  • Мнения: 51
Много хубави анцузи сте показали,напълних кошницата и мисля да поръчвам,но дали ще ми обработят поръчката днес или да исчакам до вторник след почивните им дни.
аз поръчах вчера и от тогава някои артикули са се изчерпали като номера-от това съдя, че все пак работят Peace

# 131
  • Мнения: 29
Da se izkaja i az za blokirvaneto na parite.Spored men vinta ne e v sajta,a v bankite.Az parazuvam s 4ujdesranna karta i vinagi sa mi otblokirvani naj mnogo do 4/5 dni.Poslednia slu4ai /napraih pora4ka za 40 liri,sled 2 dni v potvarditelnia se okaza 4e edni maratonki lipsvat,i sled 2 dni 28 te liri mi biaha otblokirani.Taka 4e spored men ne pi6ete na Sporta,te ne mogat da vi pomognat,tarsete bankite i badete po nastiatelni.
анима   bouquet za razmerite.
Izvinete 4e pi6a na latinica  Embarassed no sa ot 4ujd komp.

# 132
  • София
  • Мнения: 2 079
Добро утро и честит празник на всички именяци   bouquet
Ще прави ли някой поръчка да ме включи с 2 артикула  Praynig Благодаря предварително.

# 133
  • Мнения: 178
Бих искала и аз да се включа в обща поръчка , ако има такава разбира се.

# 134
  • София
  • Мнения: 400
Миналата година за Великден са пуснали код с безплатна доставка.... Сега що се ослушват? Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт