Като пролетни цветя са АВГУСТинските деца!

  • 13 624
  • 279
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 970
пухче, мерси за предложението, ама аз не искам да търся варианти за ограничения  на леглото й Wink  да си пада на воля. Просто ми стана любопитно и вашите деца ли  падат Laughing(леле- звуча като някоя тотално безхаберна.. Crazy Whistling Blush)

# 31
  • Мнения: 718
Ето мъничка почерпка от нас,но за това пък калорична за оправяне на настроението.Благодарим за поздравите. bowuu То този Имен ден много малко хора го знаят и за поредна година няма да го празнуваме официално.

Елфче,Да е жив и здрав татко ти и да е все така най-добрият татко и дядо на света.

Днес си вдигнах кръвното отново със ИСОДГ,защото Марти събира 8т. за първо желание и 7т. за второ...,НО в предварителните списъци на детските градини фигурира съответно със 3т.(за първо желание) и 2т(за второ). #Cussing out #Cussing out Съответно е на почти последните места.А в едната ДГ ,където приемат повече деца  изобщо я няма в списъците.... Twisted Evil Close Twisted Evil Направо съм бясна.Писах им да видим какво ще ми отговорят............. ooooh!  ooooh!  ooooh!

# 32
  • София
  • Мнения: 751
............... ама аз не искам да търся варианти за ограничения  на леглото й Wink  да си пада на воля. Просто ми стана любопитно и вашите деца ли  падат Laughing(леле- звуча като някоя тотално безхаберна.. Crazy Whistling Blush)

Joy  Joy  Joy хареса ми....

Елфче да ти е жив и здрав таткото.

Милена - честит имен ден ...и аз днес попълних за Миташки, ама той въобще не излезе в списъците ( мах. събираме 8 точки), обаче пише, че се актуализират към края на деня, та ще видя утре сутрин какво е положението.....

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 202
Елфче,да ти е жив и здрав таткото още дълги години!

Честит Имен Ден на Марти на Милена,Марти на Elen@ и на всички,които празнуват днес!

# 34
  • Мнения: 413
Честит Имен Ден на празнуващите!  bouquet

ЧРД на таткото на Elwing!  bouquet

Ето да ви се похваля с готовата баня на вилата на село.Е, не е кой знае какво, ама пусто всичко е много скъпо.Аз си я харесвам. Blush
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11583904
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11583905
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11583900
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11583902

Ох, интернета ми е ужасен...половин час се мъча с този пост... Crossing Arms

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 202
Ember,банята е супер. Peace

# 36
  • Мнения: 718

 Направо е страхотна.И в "мо"йте "цветове.Със здраве да си я ползвате

# 37
  • Мнения: 330
Здравейте Laughing
 Ох,не мога да се включа адекватно към всичко,което пропуснах напоследък,но каквото помня ще пиша Embarassed
  Елфче,да ти е жив и здрав тати,и много да помага за внуците  bouquet а на вас бързичко оздравяване Heart Eyes
  Честито на всички именници които празнуваха и празнуват днес! Наздраве!
  Ние иначе сме добре,но Наско ми създава големи проблеми с яденето ooooh! Преди седмица повръща и сега все иска да ходи в тоалетната.Започна да плюе всичко което хапне,и си мислех,че е някакъв стрес.Но сега като хапва и казва,че му пада зъбчето,и си мисля,да не му растат кътници и да го боли.От друга страна има и преструвки за повече внимание,защото като му се скарам или го карам да яде  все иска да спинка ,явно си го е изградил като защитна реакция Crossing Arms Виждам се в чудо #Crazy Отделно,че е невъзможно да го оставя при баба му,реве и вече и тя не може да се справя с него,а беше при нея като коте.
  Ох,стана дълго но поне се оплаках,че вече ще гръмна от нерви #2gunfire
   Велмарче,аз решетката отдавна я махнах и събрах леглата,а сега и да искам не мога да ги отделя Mr. Green няма да има място за леглото на Ники Wink
  Ember много е свежа банята Peaceи аз съв по тези цветове Wink
  А за ДГ нямам думи ooooh! то там трябва да си професор,че да кандидатстваш с тези точки нищо не разбирам Embarassed Пожелавам ви успех,дано да се класирате Praynig
   Pepejeans да се оправяте и вие Hug а за памперса,Наско сам каза,че не иска и аз му се доверих.Само два пъти ми пишва,но се усеща и бързо ме кара да ходим в тоалетната.
  Леле дълго стана,но така е като нямам време с тези зверчета.
   Целувки от нас Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesи лека вечер
 
   

# 38
  • София
  • Мнения: 545
Благодаря за пожеланията за Марти! Честит имен ден и на другите Мартита, които пранзнуват днес!   bouquet

Ember , супер е банята, ние пък на нашето село нямаме такава, тази година ще правим, живот и здраве.

Елфче, да ви е жив и здрав!   bouquet

А лудницата и у нас е пълна. Велмар ще те помоля да ми разкажеш малко за това на колко месеца пуснахте Дари на ясла и какви са ти впечатленията, ще съм ти много благодарна  Hug

Утре има ли някаква среща за протеста, ние сме там, стига да не вали дъжд, защото няма на кой да оставя малките  Rolling Eyes
А най- големия майтап за ДГ, искам да кандидатствам в една градина, но бъркам и записвам същият номер, само че в кв. Христо Ботев, е там имаме най- големи шансове за прием  Crazy

И накрая ето ги моите маймунки:

# 39
  • Мнения: 1 614
Здравейте момичета.

Честит имен ден на Мартитата на патеричка! Да са много здрави и щастливи!  bouquet

За пореден път се убеждавам колко е зле здравеопазването у нас. ooooh! Докато те прехвърлят от един лекар на друг и може да си починеш. Crossing Arms
При мен нещата не са съвсем добре. Миомата продължава да расте и ми препоръчват операция. Гледаха ме дори на 4 D ултразвук и поне се успокоих че не е злокачествено. Докторът каза че ако могат ще махнат само миомните възли, в другия случай ще ми махнат цялата матка. Въпреки че не мислех скоро за второ дете мисълта че тази възможност изобщо отпада ме попари.Поне си имам едно Слънчице,което да ме радва.  Вече се съгласих за операцията, след като говорих с 2-ма лекари и за сега се приготвям за 27.04. да ме приемат в болница. Надявам се всичко да мине успешно.
Добре че всичко е планувано и имам време да си направя изследванията спокойно и да си оправя нещата в работата, а и да се подготвя психически за това.
Съжалявам че ви натоварвам така, но ми се искаше да споделя с вас.

Бързо оздравяване на болничките. Hug С това променливо време е най-лесно да настине човек.

# 40
  • София
  • Мнения: 12 562
Кайли  Hug Hug Hug Не се притеснявай мила, всичко ще мине добре. Каквото и решение да вземат докторите - най-важното е ти да си здрава и да си добре.

При нас ремонтът тече с пълна сила. Изскачат някакви гадории през цялото време, но се надявам другия понеделник да приключим и да почваме чистенето.

# 41
  • Мнения: 574
Добро утро Hug
Честито на всички, които празнуваха през изминалите дни  bouquet
Мен ме боли гърло от два дни, и то зверски. Вземам мерки, но не помагат особено Sad. Ще изчакам да дойде лекарят ни на работа и отивам да ме види.
Аз още не съм въвела всички данни за Деница, понеже още не сме уточнили с таткото как да ги подредим. Изчакваме да видим къде ще се установи за по-дълго.
Кайли  Hug

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 20:42 от albena_vlady

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 202
Кайли  Hug Hug Hug Не се притеснявай мила, всичко ще мине добре. Каквото и решение да вземат докторите - най-важното е ти да си здрава и да си добре.

Peace Hug

# 43
  • Мнения: 718
Кайли  Hug Hug Hug Не се притеснявай мила, всичко ще мине добре. Каквото и решение да вземат докторите - най-важното е ти да си здрава и да си добре.



Кайли,мила много прегръдки от нас!!!Наистина е най-важното да си здрава и да си гледаш Слънчицето.Ако е речено и второ ще си имаш. Hug  Hug  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 751
Кайли  Hug  Hug  Hug  всичко ще бъде наред, не се притеснявай  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт