1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 55

  • 22 915
  • 463
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1
Маги благодаря за подкрепата,хубаво е да знаеш че не само ти си пристрастен Rolling Eyes HugОтивам да се окъпя че съм цял ден пред компа,да не ме обвинят и мен като Бенну довечера че мръсотясвам Joy JoyАмаа в 22:15 съм на линия и нищо не изпущам,ако не прекъсва де,ама колкото,толкова,дано на ВЗ образа да е добър,та и ние да сме в час със случващото се Praynig,че хубаво или лошо изпуска ли се... newsm78
Филма май е от 22.00 часа.


Аз ще ударя едно питие  преди филма . Тежка нощ ни чака май     comp03 Banghead Banghead
Наздраве на всички !  cheers cheers cheers

# 271
  • Мнения: 81
момичета, по кой канал гледате Шехи от 22 часа?Извинявам се за тъпия въприс но се порових в темета (явно не достатъчно) и не намерих инфо.....

# 272
  • Мнения: 0
а, Светлеа козела май реагирах веднага, но нещо не се получи с предаването на информацията. Днес ви казах, че съм войнствено настроена и да не ме ядосва козела, че и него....аааааааааа

# 273
  • Мнения: 6
момичета, по кой канал гледате Шехи от 22 часа?Извинявам се за тъпия въприс но се порових в темета (явно не достатъчно) и не намерих инфо.....


http://www.kanald.com.tr/Canli/
Ето това е канал д тук гледаме

# 274
  • Мнения: 0
Заради бурната дискусия за Бену, се върнах и изгледах някои моменти от 77-ми епизод.
Подкрепям изцяло Venetat. Наистина съжалявам Бену. Много. Сривът при нея се получи точно защото не е сигурна в чувствата на Керем. Тя си знае, че той не е безрезервно отдаден на нея. И точно затова се стараеше всичко да е идеално. С идеята, че така ще го задържи. Поне аз така разбирам нещата.  newsm78
И в момента, в който нещата се обърнаха, всичко рухна като картонена къщичка. Защото фундаментът там го няма, и тя го знае. Не си го признава, но дълбоко в себе си го знае. Не че упреквам Керем за нещо - той е такъв, какъвто е. Добър, лош - това е Керем. Но проблемът е главно в Бену. Тя просто не си повярва докрай. Нито е първата, вероятно няма да е и последната, която е губила дете. Но не всички се пропиват. Защото всъщност проблемът не е толкова в загубата на детето, колкото в нейната несигурност.

Извинете, ако съм досадила, ама нещо се отприщих.

# 275
  • Мнения: 81
KRASSI_EL, благодаря ти  bouquet

# 276
  • Мнения: 0
та пропиването на Бену не от този момент. Още в началото на връзката им  имаха проблем и керем един месец не беше говорил с нея ,та трябваше Шех да обяснява на Керем, колко страда Бену, колко го обича и т.н. , преди това се натрови с лекарства и алкохол, подпали се когато беше пак пияна.

# 277
  • Мнения: 0
Венетат аз не казвам че Бенну е права,но за мен по големия виновник си остава Керем,тя залъгваше само себе си и съответно само тя си понесе последствията,а Керем освен че я залъгваше, зад гърба й се обясняваше в любов на Шех и се криеше зад връзката си със Бенну за да се среща със Шех и на всичкото отгоре се опитваше да вземе мястото на Онур и да обеди Шех че Онур е подлец(спи с жени за пари и т.н.т.)и  всичко това докато уж беше обвързан,е това как и да го мисля не мога да го приема той нарани всички с поведението си,но го осъзна късно че е постъпвал егоистично спрямо тях, мога още много да коментирам по тази тема,но немисля че има смисъл да задълбавам newsm78              Аша несъм забравила за писмото, оставям те да се ориентираш в обстановката и чакам да те одари музата Praynig newsm78 Hug   Нати филма е от 22:00.но дефакто почва в 22:15,защото има много реклами,ама тва не пречи ние още от рано  да се настаним и да чакаме Whistling  bouquet

# 278
  • Мнения: 0
_Magi чудесно, ме разсмя преди серията "Мръднал съм за малко"   Joy Joy Joy Joy Joy
и аз съм в групата - не е ясно за малко или за много

за Бену вече писах припокриват се мислите ми с твоите, на Venetat, Шмети
Дафи ще ме извиняваш, но е силно казано че я е манипулирал в първите серии - айде да кажа, че я манипулира, но малко и с нейно знание
няма да пиша повече Venetat добре го е написала

  bouquet Hug

# 279
  • Мнения: 959
Заради бурната дискусия за Бену, се върнах и изгледах някои моменти от 77-ми епизод.
Подкрепям изцяло Venetat. Наистина съжалявам Бену. Много. Сривът при нея се получи точно защото не е сигурна в чувствата на Керем. Тя си знае, че той не е безрезервно отдаден на нея. И точно затова се стараеше всичко да е идеално. С идеята, че така ще го задържи. Поне аз така разбирам нещата.  newsm78
И в момента, в който нещата се обърнаха, всичко рухна като картонена къщичка. Защото фундаментът там го няма, и тя го знае. Не си го признава, но дълбоко в себе си го знае. Не че упреквам Керем за нещо - той е такъв, какъвто е. Добър, лош - това е Керем. Но проблемът е главно в Бену. Тя просто не си повярва докрай. Нито е първата, вероятно няма да е и последната, която е губила дете. Но не всички се пропиват. Защото всъщност проблемът не е толкова в загубата на детето, колкото в нейната несигурност.

Извинете, ако съм досадила, ама нещо се отприщих.

Маги, знаеш ли, че не бях погледнала нещата от този ъгъл  Rolling Eyes - и така погледнато, май си много права. Май наистина проблема на Бенну е несигурноста и. Явно за нея детето е било нещото което е очаквала да ги свърже, а не вярата и в чувствата на Керем.  Rolling Eyes И сега може би смята, че няма какво да ги свързже вече ... а това води до депресията и и пропиването - отново...

та пропиването на Бену не от този момент. Още в началото на връзката им  имаха проблем и керем един месец не беше говорил с нея ,та трябваше Шех да обяснява на Керем, колко страда Бену, колко го обича и т.н. , преди това се натрови с лекарства и алкохол, подпали се когато беше пак пияна.

така е, така е ... това е нещото което прави, когато е притисната до стената, от собствената си безпомощност. Ето това не харесвам в Бенну - тя когато трябва да застане и да отстои ясна позиция, тя се свива в собствения си свят и се натрясква ...  Crazy

dafi_83(това по последния пост, да не вмъквам цитат, че стана дълго Embarassed) да приключим с това, че "на война и в любовта всичко е позволено"  Whistling - в случая за сметка на Бенну - но и аз смятам, че сама си е виновна, защото го позволи ... Ако беше по смела и се беше изправила и му беше скръцнала с зъби, Керем нямаше да се държи по този начин, а тя стоически и мълчаливо остави той да се възползва от чувсвата и ...

# 280
  • Мнения: 0
Маги съгласна съм с теб че Бенну е много несигурна и може би в детето и беше надеждата,че ще ги сплоти,на едно място в 77еп,тя казва нещо подобно,но аз си мисля че сега вече тя се осланя на миналото и от там несигурността,според мен в случая не е права,защото Керем с времето май я обикна с нищо не е показал обратното,а и с такава нежност и говори и я гледа че ми се струва че я е оценил и обикнал(все пак имаха много щастливи моменти заедно),дано не греша Praynig Rolling Eyes Hug

# 281
  • Мнения: 0
Шмети и с това съм съгласна,че тя си е виновна че траеше и мълчеше(и че суркаше в трудните моменти вместо да се изправи пред проблема),ама това не значи че вината на Керем намалява и пак ще кажа по тази тема че тя наранява само себе си,а той и други хора и да отбележа че не споря с никой,а само изказвам мнение(извинявам се ако съм обидила някой) Peace Hug

# 282
  • Мнения: 0
Маги много ми хареса това "Мръднал съм за малко",ама лошото е че аз май съм  за повечко от малко.... Joy Joy hahaha

# 283
  • Мнения: 418
Привет голEми и малки девойки ! Mr. Green Hug


Маги, Аша - благодарско ! нЕма по-хубаво от бащината/майчината/родната стряха .... Hug Peace


Хайде мацки, до след 11/2 часа ..стискайте уши, крака, пръсти, кой каквото си може  Mr. Green Crazy Hug


Вечеря на лунна светлина в Lacivert (в азиатската част на Истанбул)
 
Heart Eyes Crazy Laughing


ps:  http://3.bp.blogspot.com/_ZFvXVpM_dg0/ScNS3j2DGHI/AAAAAAAAEQ0/KB … ar+Korel_0000.jpg  

# 284
  • Мнения: 0
за анкетата:1001 нощи най-подхожда според мен.
потвърждавам мнението си от снощи след ново гледане на 77 епизод: най-силна актьорска игра на Джейда и Тарду - Керем ме дразни на много места във филма - той забърква доста от ситуациите , Бенну - слабохарактерна не бореща се с житейските превратности, но и толкова уязвима.
Шех и Онур - голяма любов , та дори и болезнена за нас зрителите , защото си даваме сметка за идеализираността.
Приятно очакване на 86 епизод.

Общи условия

Активация на акаунт