Великденски яйца боядисват МАРТенските ни деца!

  • 14 967
  • 294
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 906
...
А за еспумизана, и ни сме на него. Някои дни е по-спокойна, други и ужас. Докито ни каза, че коликитге си имали пикове и явно по това време каквото и да даваш, все тая  Tired
Аз лично, като стане страшно положението, копбинирам Еспумизана с хомеопатчинет таблетки за колики и се кротва  Peace
...
Какви са тези хомеопатични таблетки?

# 181
  • Мнения: 27
http://www.capital.bg/showblog.php?storyid=692638&p=0#addcomment
Здравното министерство забрани детски млека и храни да се продават в аптеките

# 182
  • Мнения: 18
Ох Билибили, кво да ти кажа  ужасно е. Мама е в овча купел до кауфланд , и  като вика- ма то тука го има ващо Ам и мъжа ми в момента купува незнам колко кутии  ooooh! , да има. За лактана био,  мойто  бебе добре го понася,  ама е яде  само днес и мисля сега като ми донесат нан да почна пак с него. Много ти е трудно така като си сама , не може ли някоя съседка да помолиш да ти помогне в такъв момент?  Ти не  беше ли  в овча купел също- лятото като идвам при мама ще ти се обадя за разходки заедно, аз съм живяла в 609 бл.

Значи с този  режим не знам кво ще правиме- през деня спи , а сега като се ококори та до 2-3 го разнасяме. Ей ся го преобличах  и играчка пееща му пусках,  ама не като му се спи на пича. Обърнал си е деня в нощ. Това как се оправя не знам. Вие  будите ли ги вашите бебета? И с това дохранване  пак никакъв режим- или през 3 часа или понякога през 4  или през 2 часа иска да яде. ooooh!

Белла браво на вас !  Hug  Ще се снабдим и ние с такова чудо за дългите разходки в люлин и овча купел.


Ние още не сме къпани , чакаме тати и баба да дойдат пък и такъв сън сме му отпрали че не ми се мисли!

Тони  Hug много сте готини. Пък да ти кажа че много добре изглеждаш на снимките от погачата  Peace, абе добре ти се отразява майчинството. Peace

Мойте сенки под очите са ми стигнали до устата вече.  Sad

# 183
  • Мнения: 27
Да в овча купел съм - в каухланд има нан сенситив но не го зареждат редовно, а лактана био го има в търговския център магазин лакомници - ама днес се оказа че моето бебче след Аптамил АР не иска лактаната  #Crazy

# 184
  • Мнения: 660
dyMa, абе добре, добре..ама имам да отслабвам още 6-7 кг. Confused А трудно става... след празниците освен степер и Рая, ще огранича и храната малко, та да видим.
За сенките под очите - спи когато и Теди спи, за да наваксаш - няма да остане работа не свършена. Впрягай мъжете в къщи да помагат. Ние днес след голямото реване на разходката като се прибрахме спахме и тримата 2 часа и сега ми е свежо. Peace

# 185
  • Мнения: 361
Белла мерси за инфото за контейнерчето. Ние до сега сме се хранили само 1 път и си го бях направила и в термуса.
Дума за документите- служебни бележки за дохода, лични карти за сверка, акта за раждане ни го взеха и там намясто дават един куп декларации за попълване.
Ние си чакаме кенгурото от кумувете. Беше ни подарък за погачата, но го нямали в Чико и чакали доставка. Аз лично незнам колко ще го използваме.
за кг- аз съм 57 и полудявам. Не се вмъквам в нито едни дънки. Трябва да смъкна 4кг. И се скъсвам от ходене тези дни и карам на салатки и леко ядене и пак нищо. От другата седмица почвам с упражненията.

Хайде лека и мека  bouquet

# 186
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Ние с Белла с тези контейнери се родихме. Моят е на Авент и струва 14,40лв.

# 187
  • София
  • Мнения: 9 564
Ухх след час и половина рев най-накрая Ели заспа. Какво му стана на това дете вече втора вечер ми го прави този номер.

СЗА - и аз мажа със Ексипиар, но крема. За сега мисля, че и понася добре. Коричките омекнаха и започнаха да се белят, но ме е страх да ги пипам.

Вероники - малка е, ама ако знаеш какъв глас вади като ревне  Laughing

Днес се видяхме с Никита в парка и двете госпожици си проспаха яденето - повече от 4 часа дълбок непробуден сън. Направо беше рахат.

Да ви питам на някое от бебчетата взимали ли са кръв за кръвна картина - може би на бебката на Шу. Та да ви питам от къде взимат кръвта - предполагам от пръста, а не от вена.

Хайде лека нощ от мен - отивам да спя, докато малката не се е събудила от глад.

# 188
  • Стара Загора
  • Мнения: 135

Да ви питам на някое от бебчетата взимали ли са кръв за кръвна картина - може би на бебката на Шу. Та да ви питам от къде взимат кръвта - предполагам от пръста, а не от вена.


На нас ни взеха от петата!

# 189
  • Мнения: 10 036
Добро утро!


Ужасно съжалявам за проблемите с АМ! Според мен е трябвало да заредят магазините и чак тогава да спират продажбата в аптеките.
Много глупаво решение според мен, как изобщо им е дошло на ума не знам...

За кекса- вчера не устисках и страх не страх нападнах мъжа ми. EmbarassedТой не че се е дърпал... Laughing Добре че имах скътан един кондом!
Във вторник ще ми свършат 40те дни и съм на гинеколог. Дано шийката на матката да е във ред и да ми сложи Мирена, че три породени ще ми дойдат нанагорно.

Добро Настроение, много ти се е насъбрало, мила. Кошмарно преживяване сте имали, настръхнах като ти прочетох поста. Не се притеснявай да споделяш с нас. Важното е да ти олекне. Дано таткото бързо да се оправи и да сте си заедно. Hug

Тоби вече носи само размер 62, с месец е по-напред от братята си. Днес пак ще сортирам дрехи. Толкова бързо растат човечетата, не е за вярване.
Ето 4 снимки от бейби шауъра на 1.04.
http://www.martenichki.snimka.bg/album.php?album_id=287126&pid=11670822
От снимката насам съм с 4кг по-лека, засега държа фронта и не ям сладко. bowuu
 
Крис 77, как си успяла да свалиш 25кг? Страхотно изглеждаш на снимката. Сподели как успя, ако обичаш. Много ми е интересно.  bouquet

Последна редакция: сб, 18 апр 2009, 08:35 от Deziderata

# 190
  • София
  • Мнения: 673
Мамчета, да ви се похваля: вчера бяхме при д-р Драганов. Каза, че си имаме едно прекрасно момиченце. Още по-хубавото беше, че разби всички представи на таткото за добро отглеждане на бебката, та в момента се учиме как се гледа плачещо бебе (защото доки каза, че е нормално и редно бебетата да плачат поне 3 часа на ден), как да не я гушка за щяло и нещяло и най-вече се отучва да не я  държи по корем върху себе си, защото това не било хубаво за бебети, намалявало достъпа на кислород до мозъка и затова заспивали толкова бързо. Пък и им вреди на гръдния кош. С една дума, излезнах от кабинета една много щастлива мама:)
Върнах се отново на Фризолак, защото от розовия Хип цялата устичка и език на бебата станаха много бели. Докато се сетя, че е от млякото....се накъдрих
От днес спирам да взимам бебонка сутрин в леглото, защото му хвана цаката и почва да мрънка, докато не я взема отново...
Шуши_13, какво ще ги правиме, защото понякога е досадно, когато не те чуват:)))) за момента вкъщи е спокойно, защото ни изгоря компито с игрите, ама това не е завинаги Laughing

# 191
  • Мнения: 2 495
И нашите дрешки ни омаляха, днес мисля да понапазарувам някое друго боди и гащеризонче  Peace Кумата ми е обещала една торба дрешки, както и кенгуру.
Наистина контейнерчетата за сухо мляко са супер(евала,на този който ги е измислил) Hug.Аз нощем пак по същия начин приготвям млякото, сипвам топла водичка в термоса, правя дозичките, две шишета и до мен на скрина.Така малкия като се размрънка, цялата хамалогия по приготвянето ми отнема не повече от минута.Иначе преди ставах, че до кухнята, че чакам да се стопли водата и така докато се върна до спалнята и той надул гайдата.Сега и "гък"не може да каже Mr. Green

# 192
  • Мнения: 660
Ние днес ставаме на 2 месеца! Леле как лети времето.... Ето ви и една скромна почерпка от нас, щото от утре спираме яденето на такива неща. Embarassed


Честито и на Калин, както и на бебчовците родени на 18 март!

Дез, каня се да те питам отдавна и все забравям...ти беше писала, че спираш сладко и тестяно. Като гледам ефект има - прекрасно изглеждаш. Peace То хубаво хляб няма да ям, ама с какво заместваш макарони, овесени ядки, жито и другите въглехидратни храни? Аз за сега включих спорта, ама още не смея много да ограничавам храната. Е, гледам повечко плодове и сушени сини сливи да ям, ама ефекта идва бавно при мен. Embarassed

Последна редакция: сб, 18 апр 2009, 08:54 от Tony_st

# 193
  • Мнения: 64
Добро утро и от нас!
Ето малко снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328278&pid=11671308

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328278&pid=11671303

Да си похваля детенцето: вчера цял ден се държа прекрасно-от 8 до 14 ч.си будува,но се държа като голямо бебе,кротко и послушно  Party, после направихме тричасова разходка ,по време на която си спа непробудно, а през нощта става само в 2 ч.да папка и после чаак в 8 сутринта. Тъй че мама сега е кукуряк  Grinning

Зеленко, за памперсите: Аз смених прехвалените"Памперс", защото от тях на гънките на крачетата Митко получи обрив,който с триста зора оправихме и още не мога да му оправя червенината от това ,че се обели кожичката му като мина обрива. Сега сме на "Пуфис".В Метро са на промоция 2 по 86 броя с омекотител Семана 2 бр подарък.Не мога да цитирам точната цена обаче!
Весело посрещане на празника ви пожелаваме с Митето! 
 bouquet

Последна редакция: сб, 18 апр 2009, 10:00 от mama_bebcho

# 194
  • Мнения: 1
Добро настроение,ти си майка-героиня!Напълно разбираемо е да се депресираш след такъв кошмар.Аз и без такива проблеми съм качена на емоционалния асансьор откакто съм родила,но се теша ,че всичко си има край. Нещата ще се оправят!
Да се похваля-остана ми да сваля само 3 кг.Иначе за секс още нямам желание(вече взех да се притеснявам),пък и още тека или по-скоро капя...Досадна работа- тъкмо реша ,че са свършили лохиите и хоп-хайде наново.
Нашето боядисване на яйца беше по-скоро трошене на яйца LaughingОт 30 сурови излязоха 16 боядисани...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт