АГ специалисти рискова бременност - за гр.София

  • 272 506
  • 579
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 589
Creola ♥ д-р Колева работи и със ЗК, само че до колкото знам сега има свободни часове чак за Декември месец. Така че когато отидеш на платен преглед говори с нея за прием по ЗК, като тя води и ЖК. Аз правих точно така и съм много доволна.
Отговаря винаги на тел. обаждане, даже много често тя самата се обажда, за да види как си, ако има някакви притеснения, пуска чести изследвания, което е много добре, ако има рискова бременност.
Така че си на прав път.

Не е задължително да се обадиш на регистратура, а на общия на болницата телефон, те те прехвърлят веднага.

# 121
  • Мнения: 15
Кой АГ специалист бихте препоръчали?

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 42
Препоръчвам ти Д-р Мазнейкова-много лошо се изписа за нея - аз лично съм й благодарна и доволна от нея. ОТ Д-р Марков от отделението по рискова бременност към Майчин дом софия също мога да кажа само добри думи.

# 123
  • Мнения: 47
доктор Диков от Шейново.Той е шев на диагностично  отделение.много е мил.много внимателен и си разбира много от работата

# 124
  • Мнения: 47
Доктор Диков -  Шейново.Много добър диагностик.Той е и шев там. Много внимателен, води  израждания.Препоръчвам го

# 125
  • Мнения: 7 136
Стига с този шеВ (и кройка), де.
Спокойно можете да си спестите едни и същи мнения едно след друго.

# 126
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Стига с този шеВ (и кройка), де.
Спокойно можете да си спестите едни и същи мнения едно след друго.

 Laughing ама то момичето с "кройката" е едно и също, пообъркала се е малко та 2пъти един и същи шев е направила  Party
 .... няма лошо, малко веселбо в нашите ТЪЖНИ теми   bouquet

# 127
  • София
  • Мнения: 242
Доктор Димитър Гунев - Майчин дом, Сф. Страхотен професионалист. Много съм му благодарна!  bouquet

# 128
  • Мнения: 472
Аз раждах при д-р Дяволов, отделение Майчин риск в Майчин дом- София. Препоръчвам го с две ръце.

# 129
  • Мнения: 359


МОля нека още някой даде мнение за др Диков от шейново или Др Колева от токуда , необходим ми е добър лекар по серклажите  така да се каже . Имам много скасена шийка и два големи аборта имам няколко добри мнения и препоръки за Колева и също за Диков но тук намерих и една майка която е раждала при него и мнението и е отрицателно така че пишете.
Да знам че мненията са различни но колкото повече толкова по добра преценка може да се направи.

# 130
  • Мнения: 359
Аз съм лежала за задържане на 5 етаж при Др Дяволов . Изключително загрижен лекар . Да чела съм и негативни мнения за него малко е по освободен в контактите с пациентите и накой го тълкуват много лично . Той и на мен е говорил по директно като например Ако още веднъж забременееш с близнаци лично аз ще ти направя аборт. Това ми го каза след като ми направи кюртаж след изтичане преждевременно на водите ,тогава БР беше двуплодна И аз го разбирам защо ми го е казал . Или пък,ти какво очакваш от тази шийка . Ама се оказа прав,
Така че когато коментираме лекари нека да е само за тяхната работа и колко успешни или неуспешни случея са имали . А това какво са ни казали лично не е важно
За мен се грижеше много , и не съм имала проблеми след кюртажа.

Вотделението докато лежах говореха за него че е бог на секциото но е привържаник на естественото раждане.

Последна редакция: нд, 02 яну 2011, 00:55 от azzia

# 131
  • Мнения: 21
Здравейте! Първите и единствени наблюдения по въпроса са от Д-р Дуковски МД. Лежах преди два месеца на 5 етаж за задържан аборт първа бременност 8 г.с.. Човека беше искрен и директен до болка и сълзи("От това никога няма да излезе нормална бременност!!!" Какво ревеш?! Това е нищо! Ти имаш ли поставена диагноза Бременност?!") 
След настаняването ме прегледа още една докторица чието име не запомних, но тя като ах-на... "Ма кой ти каза че си за кюртаж?! От това може и да излезе нещо" newsm78 И миг надежда блесна в далечината. Но ако моята гинеколожка не ми беше обяснила какво ми се случва и че щом положението е такова абразиото е факт с въпрос на време на тази докторица щях да й повярвам. И ако Дуковски не ми се беше развикал така че да осъзная думите му сигурна съм че щях да избягам от болницата и да чакам скрита в нас от мисед-а да излезе нещо... Rolling Eyes Може би някой трябва да крещи за да го разбереш... 
След кюртажа нямах никакви проблеми и всичко беше просто перфектно! Колежката по стая е изключително доволна от него.  Аз също!!!!

# 132
  • Мнения: 428
Прочети малко инфо за него в нета да видиш дали трябва да ти крещи  #2gunfire или ... нещо друго.

# 133
  • Мнения: 21
Прочети малко инфо за него в нета да видиш дали трябва да ти крещи  #2gunfire или ... нещо друго.
Хъммм... Доста негативи... Оказва се че няма човешко отношение, но с мен не се е държал зле, като изключим наговореното. Аз обаче знаех че от бременността ми няма да излезе нищо хубаво. А и в крайна сметка резултата е добър! Мисля че това е по важното а след прочетеното едва ли ще се върна при него, а и дано не се налага... Simple Smile

Последна редакция: ср, 05 яну 2011, 08:59 от AskMeWhoIAm

# 134
  • Мнения: 359
Да познавам и Др Дуковски. Помогнал е на много жени но не на по-сложните случей ,когато има такув те зарязва и си отива щом смяната му свърши въпреки че си негов пациент -лежиш в негова стая. Въобще не се обажда да се поинтересува за теб. Той е добър  на ехографа . Казвам това защото той първи видя бременностс ми два дни преди дата за редовния ми цикъл . може би тук си струва да се отиде при него за установяване на много ранна бременност. Това което той видя аз не го виждах и ме извика отново само след два дни и наистина тогава видях малка тъмна точица .
Но като лекая който да следи по рискова бременност ,мися че аз не бих ..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт