90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №48

  • 17 776
  • 446
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 99
Вчера си бях режимна, само... какво ми стана с едни стафиди...  Embarassed
Миличка защо приемаш стафидите за нарушение. Те са плод...сушен плод и в диетата са разрешени. Дали ще хапнеш ябълка, киви или стафиди няма разлика. Не си прегрешила изобщо. Също така плодовия ден в книгата е витаминен ден...т.е. може плодове и зеленчуци. А когато аз започнах диетат си мислехме зеленчуците в плодов ден, че са прегрешение, а те са си точно на мястото Peace

# 376
  • Мнения: 9
Добър ден и от мен!!Успях да си изпия кафето във вашата компания и да ви изчета!!Толкова е приятно да видя как се увеличават редиците ни!!!Днес ми е плодов ден и трябва да кажа,че е един от най-приятните,защото много обичам плодове.Понеже минали път като ми беше плодов вечерта така прегладнях,че посъгреших малко ,за днес съм решила вечерта да хапна 1-2 банана. Аз си имах в къщи един кантар дето си го бях взела още като тийнейджър,защото още тогава се поддържах във форма,,ама малката вчера го дочупи,та се наложи да си взема дигитален.За мой ужас обаче,се оказа,че стария кантар давал с 2кг по-малко,а аз така се радвах,че съм станала 65, а то се оказа,че съм 67кг.И така до заветните 52кг. (за моя исполински ръст от 158см newsm62 ) имам цели 15 кила, дай боже да успея с тази диета,щото много пи се иска да си върна формата! Да видим какво ще покаже кантара утре след плодовия ден и ще дам отчет!!Хубав и много усмихнат ден от мен,че аз изчезвам с малката на разходка!!

# 377
  • Мнения: 362
  Момичета днес съм на белтъци и сготвих пълнени чушки с извара и яйце изпечени на фурна с доматен сос и смятам да ям от тях Rolling EyesЗнам че има смесване на извара с яйце ,но не ми се готви друго отделно ooooh! EmbarassedКаквото стане.
 Дандулина браво Hug,дано си задържиш килцата без проблем Peace
 Що има толкова разстроени Crazyмного е кофти и аз наскоро го преживях Mr. Green

# 378
  • София
  • Мнения: 807
Жани Hug хем знам, че не са прегрешение, хем ми е съвестно защото са много сладки. А и бях кралски - едни такива голееееми  Laughing като сливи  Sunglasses Супер ти е резултатът със зелевата супа!  Hug bouquet
А колкото до плодовия - и аз вечерта бях на салата. Ама нямах минус пък на следващия ден.
Дандулина  Hug

# 379
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
След въглехидратен ден имам винаги минус , но след
плодов , забрави , или нищо или малък плюс.  Peace

# 380
  • Мнения: 99
Сноуч-Друнви минуса ще дойде ще видиш само имай търпение. Да си призная и при мен не е имало добър резултат след плодов. Най-добри минуси съм виждала след обилно хапване на въглехидрати....и на другия ден със свито сърце се качвам на кантара и изнената с голям минус. Просто организма си иска въглехидрати поне от време на време. А ти след толкова лишения от въглехидрати направо си представям как е зажаднял организма ти за тях. Това, че стафидите са големи или сладки е без значение...нали са сушен плод. Те са с плодова захар, а не с бяла кристалана захар (макар, че знам ли как ги правят....но са плод) Обожам и фурми, което ме подсеща да си купя днес защото съм на супата с плодове и зеленчуци и ще си хапна стафиди и фурми и няколко ореха...отделно салата за вечеря Peace
Ивелинка и аз когато си взех цифров кантар се оказа, че показва с 3-4 кг. повече от механичния....направо не ме питай как се почувствах. Мислиш, че си на едни кг. и извед нъж хоп още 4кг. които си мислела, че си преборила. Но важното е да има движение на долу и ще успеем Hug
Благодаря на всички за подкрепата, страхотни сте фиданки Hug Hug Hug

П.П. ето че Жабка е написала същото като мен за минуса след въглехидратен и застоя след плодов Peace

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 11:07 от janeta*

# 381
  • Варна
  • Мнения: 37
Здравейте  Hug
Днес си затвърдих 60 кг. и съм много щастлива,все по-малко остава до заветните 55 кг.То се е видяло,че до края на 3-ти цикъл няма начин да стане..но и след това ще продължа борбата...още незнам как,но ще я продължа.Днес ми е 82-ри ден(плодово-зеленчуков) - както някой по-назад беше писал,днес е ден за витаминизиране  Joy
Нещо много от фиданките ми се губят напоследък (то не че аз влизам често де ) eli_mama,mu6morok,Stelxen...сигурно изпускам някого,ама както Жани беше казала,който съм изтървала утре да е минус 1 кг  Joy
Лек и отслабващ ден ви желая   bouquet

# 382
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Eeee Анна , благодарско , утре и да няма минус ,
знам че съм с -1кг. напред. Mr. Green

# 383
  • Варна
  • Мнения: 37
Жабче,не че да те разочаровам,ама имах предвид ако съм изтървала някоя от тези дето не са влизали отдавна(тях изброявах)Ама айде и на теб ще пожелая един голяям минус(на всички останали сладурки също),ти го заслужаваш Flutter Твоите постове са едни от най-позитивните тук   bouquet

# 384
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Благодаря , Анна.   bouquet
Дай Боже на всички минуси и дина снага.  Hug

# 385
  • Мнения: 210
Ето ме след тренировка от 25мин я увеличих на 40 и сега се чувствам лека като перце Joy
ivelinka_71 и аз съм 158см и започнах диетата от 66кг ,целя се в 52кг. - дано успеем Hug
На всички фиданки желая поне едно минусче  до вечерта Laughing
Сега ще си правя бъркани яйца,а за вечеря съм предвидила доматки със сирене(много обичам), този ден ми е по - вкусен от въглехидратния Wink

# 386
  • Мнения: 13 847
Момичета, сушените плодове вярно са разрешени, но все пак не се увличайте по тях. Първо, много са захарни по принцип, второ, при сушенето обикновено им слагат захар допълнително. Та е права Сноуч да се терзае. Идеята на сушените плодове и ядките е да ни помогнат да изкараме плодовия ден, а не да караме на тях. Ядките ги дават по супена лъжица! Не шепа, не пликче! И не по нощите!

# 387
  • Мнения: 270
здравейте мили мои

много ви се радвам на минусите, поздравявам всички   bouquet
приветствам и новите - стари фиданки, успех на всички  Hug
това е още едно доказателство че нашата диета е най -добра щом много от ммомичетата се връщат пак тук  Hug

днес съм на плодове стриктно и се надявам да падна утре под 75  Praynig

сори че така набързо но дребния ме вика да излизаме
до скоро  Hug

# 388
  • Мнения: 99
Птиче радвам се много да те видя и както винаги страшно добър пост Hug Права си за всичко относно сушените плодове и ядките. Аз подкрепям идеята да се хапва от тях в помощ предимно на плодовия ден или при опасност от нахвърляне върху забранени за деня храни Peace

# 389
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айде , стана време за обяд.   chef
Аз още малко и ще хапвам мусакичка със сиренце и яйце.  Simple Smile
Утре съм решила да лунувам , че в неделя съм на събор на село и
може би да прегреша с нещо , та да си изкупя греха предварително.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт