Съпруги на военнослужещи

  • 52 164
  • 713
  •   1
Отговори
# 690
  • Поморие
  • Мнения: 51
При нас е сложна,дъщеря ми е именничка,празник на града ,майка ми именничка милото военен няма начин да не съберем родата Simple Smile.

# 691
  • софия
  • Мнения: 757
Ние пък отиваме с приятели на Константин и Елена. Никакво готвене и шетане. Там ще си отпразнуваме празника на съпрузите ни. Party
mama na niki, наистина това е един от най- красивите манастири.
Сега мисля къде да отидем на 15.05., че имаме годишнина от сватбата тогава. Rolling Eyes

# 692
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Леле завидях ви момичета. Crazy
Ние най-вероятно ще си седим тук.В най -добрия случай може да изврънкам мъжо да идем на Сливен при нашите, да се качим на Карандила, или на село да побяга баткото.Ще го умуваме другата седмица.

# 693
  • Мнения: 91
Падаща Звезда,ти май днес има рожденничка (ако лентичката е вярна)
Ако е така да ти е жива и здрава малката сладуранка.Да ви носи много радости и да расте щастливо и будно дете  Hug

# 694
  • Мнения: 22 524
И ние никъде няма да ходим, на 6ти свекърва ми е рожденничка, а имаме и годишнина от сватбата (то и на 3ти имаме, че тогава подписвахме).
А и тази лудница, която настава по празниците и всеки хуква нанякъде ми е леко дразнеща. )
Предпочитам да ходя на разни места по друго време, а не да се блъскам с един куп народ. )

# 695
  • Мнения: 86
Здравейте  Hug
 :welcome:sweet_maniche
На 6 май мъжо е на парад, после ще потегляме към Карлово и Сопот да празнуваме с роднините Grinning
Падаща звезда да ти е жива и здрава принцесата и много да ви радва Hug

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 6 667
Ние за 6ти ще посрещаме гости вкъщи, че мъжа е именник, а вечерта отиваме в нашите, че и баща ми е тогава Simple Smile Понеже ще се съберем цялото семейство, най-вероятно ще се качим и на вилата на балканче малко, да се налудува племенника Simple Smile
Падаща Звезда, да Ви е жива и здрава рожденничката и много да Ви радва! Hug

# 697
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Благодаря ви момичета! Hug
Имахме рожден ден на 25.04,не знам защо лентичката седи все така вече няколко дена.
А ще празнуваме утре, понеже мъжо се върна от учение на 28 и решихме да го изчакаме,че да празнуваме заедно.Вие поне знаете, колко е неприятно да се празнува когато сме без мъже.

# 698
  • Мнения: 114
Падаща звезда ,да ти е жива и здрава принцесата и много да ви радва.

# 699
  • Varna
  • Мнения: 503

iniici,  В момента  Св.Св. Константин  И Елена са много хубаво място за почивка и разходка, преди да са нападнати от туристи, сега се връщаме от там. 

# 700
  • Мнения: 511
Аз ще съм с децата в къщи,мъжо е все наряд по-празниците и няма как да почиваме
нещо взех да се  ядосвам,че все на тях им се пада да са по всички празници-то не беше коледа,нова година,3 март,великден сега и 6.05
но чакам вече отпуските и да ходим да си починем малко от тази работа

# 701
  • в рaя
  • Мнения: 233
Записвам се и аз в тази темичка като съпруга на военнослужещ. Мъжа ми не е ходил на мисия и се надявам да не ходи! Аз също съм военна, но сега съм в отпуск по болест(бременност) и живот и здраве август - в отпуск по майчинство!
Ние на 6-ти имаме сбор на село при майка ми и ще празнуваме там, иначе две години подред ходих на парад във Варна ... голяма тръпка!

# 702
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 097
И аз тук да следя новостите. Моят мъж служи в Карлово, сега 9-та година. Не е ходил на мисии, търсим начини за оцеляване и без да ходи. Той е доволен от работата си, аз също. Simple Smile

# 703
  • Мнения: 22 524
Здравейте и от мен, че нещо се позагубих. )
Нищо ново при нас, освен това, че сега карат всички да си подновяват договорите. А с това подновяване вървят още едни придружаващи документи, които са пълно безумие.
При вас, които сте от други градове има ли го това? Предподписване на договора и също така подаване на декларация с пълно описание на имуществено и неимуществено състояние???

Миро и Поли, е не се ли редуват в поделението кой, кога да е дежурен? За да не са едни и същи на всички празници?

# 704
  • Мнения: 1 726
В Търново е същото с документите.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт