Когато един мъж се "бръкне"...

  • 7 647
  • 183
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 586
А, не! С питане ще развали всичко. Очакнването не ви ли харесва като тръпка?

# 91
  • Мнения: 2 984
Не казвай на Милото и сменяй често водата в кофата....Развръзката ще дойде сама...

# 92
  • Мнения: 3 268
Очакването е най-готино.По-хубаво от самото преживяване.

# 93
  • Мнения: 2 448
Аз пък не мога да си представя, че не знае защо въпросния мъж и е подарил цветята.  Wink

# 94
  • Мнения: 3 634
Аз пък не мога да си представя, че не знае защо въпросния мъж и е подарил цветята.  Wink

Ех, Паси! Там на където отива младежта ние с теб се връщаме вече. Остави ги, нека се чудят!

# 95
  • Мнения: 166
Когато даден жест предизвиква смущение в мен, предпочитам да го изясня. Няма да питам субекта какво е искал да каже, а ще го накарам да ме чуе. Не обичам да давам напразни надежди, а ако случайно има надежда, ставам нетърпелива. Съответно и в двата варианта деликатно декларирам мнението си при първа възможност.

# 96
  • Мнения: 2 759
Една приятелка получи от анонимен ухажор тасове, анонимно монтирани на колата и. Явно освен внимателен е и практичен  Mr. Green
Интересен подарък, и практичен...

Бих обърнала внимание на такъв ухажор...
                       Много ми харесва идеята за джанти с картичка  Blush.

# 97
  • Мнения: 2 448
Аз пък не мога да си представя, че не знае защо въпросния мъж и е подарил цветята.  Wink

Ех, Паси! Там на където отива младежта ние с теб се връщаме вече. Остави ги, нека се чудят!

Е, сега така си го написала, все едно сме пенсионерки.   Crossing Arms  Laughing

# 98
  • Мнения: 2 478
За да се притесня и замисля, че мъж се е "бръкнал" трябва да ми е купил нещо наистина скъпо.
А букет по куриер е мил жест, за да покаже, че те харесва. Нищо лошо! Какъв намек за секс, бе хора? Ами че сексът не е ли следствие на харесване и ухажване? Похвално е, че въпросният мъж е предпочел този по-романтичен начин да ти покаже че те е забелязал и му харесваш.

# 99
  • Мнения: 3 268
Тази тема стана социологическо проучвани за "Какво си мислят жените когато получат цветя?".Големи мераклийки сме май Wink А се правим на железни.

# 100
  • Мнения: 3 634
Е, сега така си го написала, все едно сме пенсионерки.   Crossing Arms  Laughing

Не просто играем във Висшата лига!  Wink

# 101
  • София
  • Мнения: 12 817
За мен в случая означава четири неща,
че има финансова възможност да купи букет,
че има емоционална потребност да подарява,
че има умението да направи нещо приятно, с което да те развълнува,
че не се страхува от това какво ще си помислиш.
Защо го прави може да каже само той. Познавам мъже, които правят такива неща, защото харесват в себе си образа на класен плейбой и не влагат прекалено много емоции в това. Ясно е, че смутен влюбен младеж няма да се изхвърли така. Защо не помислиш какво може да ти даде /не в материален смисъл/, а после ще решиш дали има смисъл да се чудиш какво иска. Ако не може да ти предложи нещо, което да те заинтересува няма значение какво иска.

# 102
  • Мнения: 2 011
Аз помислих, че кола ти е купил, ти за един цветя и го наричаш по дълбоко бъркане.  Crazy
Ами харесва те човека, какво толкова има.  Simple Smile
Така де, само китки ! Не се чуди - харесал те е и определено ти  е направил  впечатление за да пуснеш тема във форума .... Rolling Eyes Crazy Flutter
Жените обичат  цветя  bouquet

# 103
  • Мнения: 4 586
Може и Подаряващият рози да е от Висшата лига, там се свири на по-тънка струна,
отива на към класическа китара. Може и той да получава съвети в друг форум, даже и в подфорум Татковци.

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 1 281
А,този подфорум трябва да се преглежда значи.Че да не се окаже,че т там научават хватките мъжете, а ние тук се просълзяваме от умиление колко са романтични.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт