Отговори
# 240
  • Мнения: 71
Честит празник, момичета! На именниците -да са живи и здрави  bouquet Добре дошли на новите присъединени октомврийки! Ей, че много мами сме се събрали Grinning
Ани, много ти е сладко коремчето! Ама, си много слабичка, аз така си качвам върху себе си, както и предната бременност и после голям зор докато ги сваля.
Писах в пощата от моята лична координатите си. Много ще се радвам да се съберем на среща!!!
Времето навън е страхотно-ще излизаме сега на слънце!!

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 420
Честит празник на всички именници и военни (ако има такива тук:-)
По отношение на покачването на теглото - и аз съм чела някъде, че доста голям процент от трупнатите килограми, са всъщност задържана течност...омекотяване на тяалото на майкат и прочие:-) Party дано де...поне звучи добре

# 242
  • Мнения: 1 341
Честит Гергьовден на всички празнуващи!

Ани, в страхотна форма си, а коремчето ти е за завиждане! Heart Eyes Моят шкембак не личи от паласки. ooooh!

Руми, честита годишнина. Желая ви дълъг, щастлив и изпълнен с много детски смях семеен живот!  bouquet

На мен Мегс ми се губи! Дано всичко при нея е наред и намери време да ни драсне някой ред. Hug
Миркам и тя къде запразни толкова дълго?! Thinking Хайде идвайте си вече, че бавно напредваме с темите. Wink

# 243
  • Мнения: 103
здравейте и от мен!
честит празник на всички именици и неименици  Laughing !
пожелавам весел ден!

# 244
  • Мнения: 93
Честито на всички празнуващи....  ura  costumed034
да ви питам как бихте описали първото усетено движение на бебето....освен това подували ви се ниско долу корема на определено място по това време???? преди няколко дни ми се случи няколко пъти и през тази нощ пак,не знам дали трябва да се притеснявам.....
Не ми се смейте  Blush за тъпия въпрос,но почвам да се вкарвам в някакви филми  newsm12 и се притеснявам за най малкото нещо !!! и други май се вайкаха като мен,ама щото не са го усетили,а аз не знам какво да мисля вече!!!! Hug newsm12

# 245
  • Мнения: 1 668
Честит празник на всички именници и военни, ако има такива...

Цвети, нищо почти не разбрах от твоето обяснение, но ниско долу ако ти се подува най-вероятно са газове в червата. Т.е. по време на бременност при увеличаване на матката червата се притискат и такива усещания са в границите на нормалното. Хапвай повече активия.

# 246
  • Мнения: 93
и аз не нам вече,но не ме боли, на 8 съм на фм в център фемина и се надявам,всичко да е наред... Grinning нямам търпение вече  newsm17 но това мисля че не са газове ....ще видим.. благодаря за отговора

# 247
  • Мнения: 1 341
Цвети, и аз не рабрах как точно става това подуване. Ама май е нормално в този период да се подуваме повече и повече. И аз мисля, че са газове.

И да ви се похваля, че снощи усетих бебето през корема. Crazy
Не се спира това бебе ей. Усещам как ще ми се такова...таковата с малкото чавенце. Crazy Здраве да е, само всичко да е наред.

# 248
  • Мнения: 93
сори,за объркването ,но то е защото е трудно за обясняване....а и абе все едно нещо те бута от вътре......(поне ще се посмеете с мен) не мисля ,че са газове ..... Thinking друго е .......не знам ,важното е ,че не ме боли ,нали така???? Blush Laughing

# 249
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
tsveti, не се притеснявай, мисля че щом не те боли и нищо не изтича няма проблем. А за първите движения на бебето - някои ги определят като газове  Laughing, други по - романтично - като пърхане на пеперудки, трети - като гъделичкане отвътре.
Ти трябва сама да си определиш, като какво точно са твоите. А и щом след 2 дена си на фм - не му мисли, а се наслаждавай на празника.  newsm67  bigdance2

# 250
  • Мнения: 1
Здравейте моми4ета.
4естит празник
На именниците желая много здраве и късмет.

Добре дошли на новите мами,лека бременност и здрави беб4ета на финала.
 
В4ера се прибрах от Бг,пътувах със самолет и мисля 4е при излитането  усетих беб4о,утре съм на преглед и ще видим как е бебко.Сестри4ката пътува с мен,ще ми гостува за около 2 седмици.Времето тук е страхотно,само за разходки.

Приятен ден,положителни емоции и много усмивки. Hug

# 251
  • Мнения: 93
ейййй много ме развесели kaka_dora  ,добре се посмях......май-наистина си права..... Laughing

# 252
  • Мнения: 1 107
Поздравления на именниците!  bouquet

# 253
  • Мнения: 1 668
Аз говорех за истински газове и подуване на червата. Нямах предвид движения на бебе  newsm78

# 254
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен!
Бързам да честититя празника на всички и най-вече на тези, които имат повод да почерпят!  bouquet
Искам да се включа и аз по въпроса с малката разлика на децата. Моят малък сополанко нещо започва да показва характер. От както не сме си вкъщи, постоянно е лепнат за мен, не ме оставя до тоалетна да отида. Сутрина с отварянето на очите ме е задърпал към компютъра и вика " тати, тати", да се гледаме с баща му по Skype!!! В 8.00 сутинта. Усеща, че го няма и го търси. И постоянно иска да го вдигам, а на мен вече започва да ми става трудно. преди не сме имали проблем да го гледа свекърва ми, ходихме и на почивка с моята любов, даже два пъти, ама сега вече...не знам как ще е. Мисля си, че много ще ревнува, а е още малък, за да му обясня, че мама обича и двамата.
Много се притеснявам да не си травмирам детето по някакъв начин. newsm78, живот и здраве ще е на годинка и десет месеца, както майка ми казва-той още си е бебе и иска своетo!
kaka_dora, сподели опит моля те като майка на две по-големи деца, както и останлите, де! Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт