С Дюкан на всички ще покажа как ще стана супер гадже за плажа - 181

  • 23 316
  • 456
  •   1
Отговори
# 390
  • Бургас
  • Мнения: 7
Честитя на всички поводите им за радост, тъй като няма да ми стигне един ден да изброя всеки по отделно Crazy. Дружинката е наистина голяма и като гледам с всеки ден се увеличава.
Нямам търпение да се похваля: от петък 08.05 до събота 09.05 резултата е : -0.900 кг. , т.е до този момент съм - 2.900 кг. newsm44

Не можах да повярвам на очичките си  Shocked.
Днес естествено оползотворихме с щерката прекрасното бургаско слънце и утре с нетърпение и доза нервност очаквам срещата с вас сладурки  Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 01:00 от desinceto82

# 391
  • Мнения: 212

Съжалявам за следващите думи, не искам да се заяждам, ама ти защо си на този режим точно? Всеки твой пост е негативен и мрънкащ newsm78 Боли те глава, припада ти се, чувстваш се отпаднал, не ти понасят протеиновите дни, режимът ти е скъп ? Не знам, ако това е твоят начин да се шегуваш, прости ми, но наистина от нищо не си доволен.


Не си бях признавал досега ама сега ме принуди да си призная защо съм ТОЧНО на този режим.
На тоя режим съм защото той е най-гадния, най-противния, най-трудния, най-тежкия, най-съсипващия режим от всички възможни които намерих тук в този форум. Всички други ми се сториха много леки и невинни в сравнение с тоя Дюкан. Сега сигурно ще питаш защо след като е толкова отвратителен съм се спрял на него. Ами много просто - разбрах че за да отслабва човек трябва да му е гадно и отвратително и колкото повече ти е гадно от режима толкова повече отслабваш. Защото ако исках да ми е хубаво и приятно щях да съм на съвсем друг режим - аз го наричам ВВ и ВМ режим (високо-въгрехидратен и високо-мазнинен режим). При този режим се ядат само пасти, торти, баклавички, палачинки с ягодово сладко, пици, мазни пържоли, и т.н. и т.н... Тоя режим ми е много приятен и лесен и ми е голямо удоволствие да съм на него. Обаче разбрах че така не става - колкото нещо ти е по-приятно и леко толкова повече се пълнее от него.
Защото е казано в Библията - От всичко приятно и хубаво на тоя свят или се забременява или се пълнее. .
Затова избрах и този режим - за да ми е максимално гадно, трудно и отвратително ... Защото обичам да ми е гадно и защото от гадните неща се отслабва а от приятните се пълнее. И ето - резултатите са вече налице - днес правя един месец от режима и съм свалил някое и друго кило... към 5 кг. някъде.
Някакви други въпроси да те вълнуват ... Питай....

# 392
  • Мнения: 0
 #Shocked  Борисе, то за теб било истинско терзание този режим. Къде си тръгнал с тази нагласа. Не трябва едно отслабване да ти е толкова тягостен процес. Ако толкова ти е гаден режима и го спазваш с неудоволствие, как ще издържиш, насила хубост не става. Малко по- оптимистично го карай. Ти сам си поискал да отслабнеш и трябва да си радостен че работиш в това направление и че има резултати. Избрал си един път- следвай го с желание.

# 393
  • Мнения: 212
#Shocked  Борисе, то за теб било истинско терзание този режим. Къде си тръгнал с тази нагласа. Не трябва едно отслабване да ти е толкова тягостен процес. Ако толкова ти е гаден режима и го спазваш с неудоволствие, как ще издържиш, насила хубост не става. Малко по- оптимистично го карай. Ти сам си поискал да отслабнеш и трябва да си радостен че работиш в това направление и че има резултати. Избрал си един път- следвай го с желание.

Еми не би трябвало ама това е положението. Както казах вече знам няколко режима които са ми много, много приятни и които изпълнявам с желание и удоволствие, НО от които кой знае защо не само че не отслабвам ами и напълнявам. Един от тия приятни и леки режими който спазвам с удоволствие е например режима ЯКСПИКСП (ям каквото си поискам и когато си поискам). Обаче се оказа че макар че ми е изключително приятен тоя режим не свалям нито грам от него. Напротив - дори качвам. И така се видях принуден да избера някой по-гаден режим който ще ми е изключително неприятен, за да почна да свалям килограми.
Както казах вече от приятните неща се пълнее така че да живее Дюкан с неговия гаден режим дето го е измислил.

# 394
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Добро утро, сладуранки и Борис Hug


megan79-Честито минусче  Hug
nartsisa-Телевизора е супер. Много се радвам за Вас newsm44
Cveti_T-Честита ти нова блузка. Аз пак реших че като вляза във форма ще си купя рокля с гол гръб без предница newsm68
Сисита-Страхотни сте!!Браво!!Продължавайте все така Hug
desinceto82- Честито минусче  Hug
Борис-Не съм съгласна , че режима е гаден. Много обичам режимната храна, а десерти да не казвам открих такива вкусни неща , когато почнах режима. Сега ще си хапна чийз кейк на закуска и ще се кефя колко е вкусен.

Чакам с нетърпение  среща в Бургас, гушки на всички  Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 05:39 от YuNI

# 395
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добро утро и от мен. Борис честит ти първи месец с Дюкан. Още много х 5 кг. да свалиш. Аз днес си тръгвам от Бургас за съжаление но живот и здраве целият юли пак ще съм тук. Прегръдки и целувки за всички. Хубав ден от мен  Hug

# 396
  • до Бургас
  • Мнения: 76
Добро утро и от мен. Борис честит ти първи месец с Дюкан. Още много х 5 кг. да свалиш. Аз днес си тръгвам от Бургас за съжаление но живот и здраве целият юли пак ще съм тук. Прегръдки и целувки за всички. Хубав ден от мен  Hug

Слънчице-Много жалко, днеска имаме среща Hug  bouquet

# 397
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
YuNi живот и здраве юли ще направим една среща на която ще дойда и аз!!!  Hug

# 398
  • Мнения: 577
 Hug връщам се да чета. 

# 399
  • Мнения: 0
Добро утро сладички
Днес съм -200г---леко помръдване
Вчера ходихме на язовир Батак беше страхотно. сега съм  и с тен .
YuNI --БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА кафето супер си Hug
megan79-  desinceto82  -Честито минусче---и на всички други с минуси  Hug Hug Hug

 

# 400
  • софия
  • Мнения: 3 425
Hug връщам се да чета. 
И аз така.....две теми. Blush
Но ще ви понамачкам едно хубаво,преди това.Цун,мляс,прегръд на всички без излкючение.

# 401
  • Мнения: 7
Добро утро  Simple Smile
YuNI, мерси за кафето, а закуската изглежда толкова апетитнааааа ... Пък за Борис  и гадния режим, аз него като го чета, все си мисля, че това му е марсианският хумор, е, на моменти отива към сарказъм, но ... явно това си е Борис.
Честити месечинки на Борис, Jenusha, Сисита и дъщеря й и, ако има още, които съм пропуснала, да ме извинят, честито и на тях   bouquet Прочетох само хубави резултати, продължавайте все така и дано успеете бързо и лесно! Ама снимки нещо липсват, включително на Борис обещаните голи ...  Laughing
mimensita, и на мен увисването ми е най-големият страх, колкото много имам за сваляне, накрая ако увисне кожата, ще е ужасна гледка. И аз в момента ползвам продукти на Avon, ама аз мажа всеки ден без изключение, задължително. Засега не съм забелязала сериозни поражения, то престилка си имам и без туй, но мъж ми казва, че понамаляла. Чакам да видя какво ще стане, като се увеличат свалените килца.
Вещи, знам, че си се ядосала и може и още да не ти е минало, но после такива неща се припомнят с усмивка и с удоволствие се разказват на вече порасналото дете. Моята, като беше на годинка и нещо, обичаше да разтребва масата, обираше чашите (стъклени и порцеланови, естествено), вдигаше ги до ръба на мивката, тя повече и не стигаше, и оттам директно ги пускаше ... познай с колко чаши останах. А твоята случка направо си е за блога ... ако не в рецептите, то поне в смешките  Grinning Да ти е жива и здрава щерката и да знаеш, че такива бели се вършат от интелигентните деца.
Happysmile, честита радост в семейството, да расте здрава и щастлива племенницата и много да ви радва   bouquet
Аз да се похваля, още едно кило замина в небитието, те стояха на едно място сигурно две седмици и сега се юрнаха да наваксват, да не се излагам за месечинката LaughingДаже и грамчета има, като бонус, ама тях засега не ги броя.
Тая сутрин си приготвих дюканско кексче и си го хапнах с чаша мляко, а за обяд съм на панаир, но те си ме знаят и предполагам, че ще ме хранят с пиле. Снощи си направих кайма от воденички, понеже нямам телешка и нещата от кайма почнаха да ми липсват, като пробвам да направя нещо от нея, ще докладвам как е, иначе на вид е чудесна.
Сега хуквам по домашни задачи, специално на pink85, tonnny_bg  Hug Hug Hug и за всички вас също  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 402
  • Мнения: 364
Добро утро
Искам да ви попитам,аз не ям месо.
И се чудя дали ще има някакъв ефект от диетата. newsm78

# 403
  • софия
  • Мнения: 3 425
Добро утро
Искам да ви попитам,аз не ям месо.
И се чудя дали ще има някакъв ефект от диетата. newsm78


Основният двигател на режима е месото,така че не виждам как ще стане.

# 404
  • Мнения: 364
Да и аз това се чудех,и затова попитах.

Общи условия

Активация на акаунт