Колко често са ви правили видеозон?

  • 5 592
  • 140
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не беше много 2 или3 пъти.

# 61
  • Мнения: 270
Абсолютно всеки месец,въпреки,че имам право на два.Като се има предвид,че съм ходила на ЖК по ЗК. Peace

# 62
  • Мнения: 2 013
На всяка консултация,но ходих частно.

# 63
  • Мнения: 3 453
 Щом си с проблемна отивай и на частно.Мен са ме гледали общо около 6 пъти най-много.

# 64
  • Мнения: 626
По ЗК се полагат 3 прегледа на ехограф , по едно на всеки триместър . Изключение правят само патологичните бременности.
Но мен си ме гледат всеки път и то без да плащам , просто някои гинеколози предпочитат да си следят по-добре нещата . Единственото което е че не ми даваше снимки , защото по тях се отчитат пред касата.  Peace
Ако се притесняваш смени гинеколога , но не е задължително и другия да те гледа често , за по-сигурно ходи на частно .

# 65
  • BG
  • Мнения: 1 900
Около 4;5 пъти са ме гледали на ехограф.Вече зависи и от самия лекар и неговата тактика.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Всеки месец!

# 67
  • Мнения: 14 133
Най-малко 2 пъти месечно, но бях с проблемна бременост.  Thinking

# 68
  • Мнения: 168
всеки месец задължително ме гледаше на видеозон не съм имала оплаквания и дори казвах на доктора че може да пропуснем някои месец но нямаше такъв месец

# 69
  • Мнения: 7 136
Ужасно много. Не мога да ги изброя съвсем точно. Всички са били с плащане. Бременността беше в графа рискова.

# 70
  • Мнения: 33
Аз дори не знаех,че се полагат само по 2 пъти newsm78.
На мен за сега нито един месец не ми е пропуснато да ми се направи видеозон,а вече сам в седми месец.
Според мен или трябва да си смениш гениколога или отделно да си ходиш на частно,особенно щом си с проблемна бременност.
Пожелавам ти всичко да мине както си трябва и едно здраво,хубаво бебе  bouquet

# 71
  • Мнения: 2 172
Всеки път когато ходех ме гледаха на видеозон,без да ми вземат пари за това.

 Peace И при мен беше така.Всеки месец,че и по два пъти понякога без да имам каквито и да било проблеми.Изключително леки бременности без оплаквания..Една стотинка не ми е взел док  Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 1 139
Гледаше ме на ехограф на всяка консултация,въпреки че ходих по Здравната каса.

# 73
  • Мнения: X
Здравната каса поема само два пъти и от тук нататък трябва да си плащам, но все пак много зависи от доктора.

# 74
  • Мнения: 189
                                 ЖК ми я води 4астен лекар,който съответно ме и изроди и ме гледа всеки път на  2D и ми правеше снимки на беба на 4D.
                                 Той също прави и ФМ и амниоцинтеза.

Общи условия

Активация на акаунт