Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема №61

  • 15 197
  • 276
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 64
Здравейте, момичета!

Не пиша често, защото в това време гледам да съм повече навън! Мишел, най-сърдечни поздравления! Как ни изненада само Simple Smile

Аз съм добре. Вече и аз съм в 9-ти месец, не ми е твърде тежко, обикалям непрекъснато и продължавам със спортните занимания. От време на време ме обзема безпокойство, че до никъде не сме с подготовката - не сме подготвили къщата, не съм изпрала и изгладила малкото дрешки, които съм купила, не съм подготвила багаж за болницата... Понеже никога в живота си не съм лежала в болница и ми е малко абстрактно как ще се пренеса в тази среда... Вчера като си седяхме вкъщи вечерта и ни беше обзело пълно спокойствие изведнъж ме обхвана такъв страх от това колко ще се променят нещата съвсем, съвсем скоро... Ето и днес вместо да се разшетам, аз съм си направила програма за срещи с приятели, трябва и да карам колата през седмицата на сервиз, че май съединителят е за смяна и ще си отвися там сума ти време. Добре че от толкова ходене насам-натам вечерта съм съвсем изтощена и спя доста дълбоко.

На килограми съм + 9; имам едно малко пигментно петно на бузата и съвсем малки брадавички/израстъци в областта на врата и гърдите, линеа негра ми е доста бледа. За брадавиците, мисля, че бързо ще изчезнат след раждането, на мен вече доста ми паднаха. Незнам дали ще е толкова бърз процесът с пигментните петна, като се има предвид, че идва и лято. Но това да ни е проблемът Simple Smile

Едно_момиче, радвам се, че си добре!!! Хех, Петя, то не остана до твоето секцио - браво!!!

На срещата в четвъртък мисля да дойда, така че се добавям в списъка:

Софийска среща (май последна във формат 2 и 3 в 1 ), четвъртък, 14-ти Май, 12:30 ч, градината на х-л "Ники":

1. Aya
2. Viper
3. Франческа Салиери
4. Jenist
5. lsb
6. gmarinova
7.mil_kuzmanova
8. Gydelichkova
9. Lili_sf
10. mima 1977
11. tainstvena_f
12. somebody
13. Greenlife
14. mgamisheva
15.Феникс
16. edno_momiche
17. Св.

# 46
  • Мнения: 3
Добро утре и от мен.......

Едно_Момиче супер...че вече си си в къщи така се бяхме замислили за теб........чакам с нетърпение срещата за да се видим всички...... Hug...мисля че дрешките ако са прибрани в гардеробче или скрин няма нужда да се покриват .....

Аз днес мислех да се разходя до офиса ама щели да идват да отчитат топломери и то от 11 до 2 ама сигурно цял ден ще си падне чакане.......

Ние събота и неделя го ударихме на разтъкаване и даже не отидохме да поръчаме креватчето ......дрешките още не съм ги изпрала а количката ни е в Пловдив голяма организация.........ама се успокоявам че аз съм по към края и имам още време а и докторката каза че няма никакви изгледи скоро да раждам........и даже според нея ще пренося след термин.........

Днес сутринта как ми се спеше .....отдавня не ми се е спяло така до 9.30 спах .......направо да не повярваш.......

# 47
  • Мнения: 50
Добро утро!

Запо4вам последна работната седмица! Нямам търпение ве4е да се отдам на бебе6ки работи, разходки и 4акане Simple Smile Ленти4ката ми показва 9 месец!!! newsm44

Радвам ви се, 4е пове4ето от вас ве4е вси4ко сте оправили. На нас балкона над нас бе6е протекъл миналата година, и ние 4ак сега се наканихме да извикаме майстор да оправи тавана. Та 6те идват следва6тия понеделник да мажат тавана, и 4ак тогава 6те по4нем с 4истене (то май само прозорци 6те измием) и с прането на дре6ките. Оказа се, 4е имам много дре6ки, но пове4ето са голем6ки 60-62см (3-6месеца) и май 6те трябва да понакупя малки дре6ки, 4е не ми се 6те да ходи да като торбалан4о в на4алото Simple Smile

А, и твърдо ре6их да съм на многократните пелени от самото на4ало. Поръ4ах ето такива - неизбелвам индийски памук  http://www.diapersetc.com/products/unbleached-prefold-diaper.html - 24 броя от малките и 12 броя от големите, и отгоре га6ти4ки на Имсе Вимсе от органи4ен памук - 2 броя малки и 2 броя големи. Само ме е яд, 4е не съм в US, за6тото само доставката ми излезе 65 долара, ама пак и с доставката, пак излиза по-евтино отколкото ако ги поръ4ам от Sweden. Въоб6те тук бебе6ките не6та ми се виждат доста скъпи, особено в сравнение с US...А ина4е и тук по4ти само Бамбино Мио продават, и са малко по-скъпи от тези, които поръ4ах, а пък не ми харесват толкова много...Дано да се справя де  Laughing

Фран4и, какво стана с варицелата? Кати няма6е ли варицела, или бе6е в детската й градина?

Благородно ви завиждам за сре6тите Simple Smile

Приятен и слън4ев ден!

# 48
  • Мнения: 1 291
Между другото вчера ме охапа на 2 места една пчела Simple Smile Добре че не съм алергична Simple Smile Внимавайте!

# 49
  • Мнения: 9 814
snowwhite, Кати прекара варицела, сега чакам включване и аз, защото май не съм я карала.
edno_momiche, радвам се, че си добре. Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 2 658
LEILA BEL, raia, the1, lili to, Sv, много сте мили и внимателни, благодаря ви  Hug
Аз не се имам за героиня, но само се моля този път да не ме измъчат така зверски в операционната като миналия. Спукаха ми всички вени и едвам ми направиха спиналната, сигурно 10 мин анестезиолога ровеше из гръбнака ми.   #Crazy

# 51
  • Мнения: 24
Здравейте мацки  Grinning
edno_momiche радвам се че си добре, стискай още малко остана  Hug
За срещата   ще я пропусна за съжаление, защото Мони нещо подкашля взехме му секрет и се изолираха стрептококи, та от днес почваме да се лекуваме. Откъде ли ги намери пък сега  ooooh!
Слънчев и усмихнат ден ви желая и не се преуморявайте  Peace

P.S.Петя стискам палци този път да не усетиш нищо в операционната освен радостта от срещата с бебока  Hug

# 52
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Цоп и аз в новата тема, докато не сте я изписали Crazy
Радвам се, че няма нови попълнения в списъка с родените и всички вие, хубавици, още мътите "безценните"!
Някой ще ме светне ли къде се намира хотел "Ники", в случай, че реша да се доклатя/ търкулна в четвъртък?!

# 53
  • Мнения: 989
Здравейте и от мен!

Така ми се идва на срещата, но все още не знам дали ще мога. Вторник и сряда имам 2 контролни в университета, в петък съм при док и ми е неудобно да карам свекърва ми да гледа малката и тогава. Другият вариант е да я взема с мен, но напоследък е станала страшно непослушна и сега съм в чуденка.

Франчи, дано скоро се сбъдне съня ти, защото вече много ми тежи и ми се иска бечо вече да излиза... Док уж каза, че едва ли ще изкарам до май месец, а то като гледам... А и откакто спрях хапчетата ми минаха и контракции и всички други болежки.

majorelll, и аз все за това мисля. Толкова много обичам Елена, че се чудя дали ще мога да бъда така и с бебето. Страхувам се да не лиша каката от внимание и любов покрай бебчо...

# 54
  • Мнения: 1 291
Хайде бре Муцуна,ела да се запознаем.В предишната тема май имаше линк на хотела.

Пак да питам , че май почвам и аз да пера и да гладя че няма за кога Simple Smile Вчера ни подариха 1 кошче за кола и 1 шезлонг.КАк да изпера тапицерията, на ръка или и в пералня може и на какви градуси Simple Smile
Дрешките на 30 градуса предполагам-че да не се свият.Извинявайте,знам че скоро го разисквахте,ама чак сега ми дойде музата.

# 55
  • Мнения: 456
Да взема и аз да се разпиша в новата тема, че станало обяд. Какво правих цяла сутрин и аз не знам, а чиниите ми от снощи още висят в мивката  ooooh!
Аз прах дрешките на 40 градуса и не ми се свиха. Иначе ги пускам на бебешка програма, която има опции 40 и 60 градуса.
При мен някаква промяна на пигментацията няма, като изключим ареолите на гърдите, които са доста по-тъмни. Аз обаче лунички си имам по лицето и раменете откакто се помня и то в изобилие. За щастие не са станали повече. Линията на корема ми е съвсем светла и не повече от два милиметра. Брадавички не са ми излезли, но дотук с горе-долу хубавите новини. Мислех си че имам стрии само под гърдите, но вчера забелязох такива и на единия ми крак отзад  Sad Аз вярно че мажа само гърдите и корема си и то през няколко дни, ама хич не ми се вярваше да ми се нацепят и краката при условие че не съм качила много килограми, а те са най-вече в горната част на тялото ми.
petia_tag, то време не останало. Имаш стиснати палци и от мен  Peace Наистина много се измъчи с тази бременост.
Отивам най-накрая да си измия чиниите, че срамота  Embarassed

# 56
  • Мнения: 64
Муцуна, хотел Ники е на ул. Неофит Рилски 16. Ако например си на Аптека, т.е. на ъгъла на бул. Витоша и бул. Патриарх Евтимий, тръгваш по Витошка надолу към ЦУМ, свиваш във втората вляво (тя е Неофит Рилски) и се движиш по левия тротоар докато стигнеш до хотелчето, което не е особено голямо. Хотелът е разположен в тази част на Неофит Рилски, която е малко по-близо до бул. Христо Ботев.
Можеш и на bgmaps.com да се ориентираш за местоположението.
Съжалявам ако обяснението ми е твърде подробно, това е защото всички много искаме да дойдеш. Вземи и фотоапарата   Grinning!

# 57
  • Мнения: 35
Готова съм с манджите Whistling Уф поне това го свърших и съм доволна

Аз изпрах дрешките на 60 градуса, защото бебешката ми програма на пералнята е такава с допълнително плакнене. Нищо им няма и не са се свили Peace
И така изпрани и изгладени съм ги наредила в гардероб/не съм ги покривала с нищо/. И сега чат пат отварям гардероба само за да усетя аромата Blush Мирише божествено Heart Eyes

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Да се запиша и аз за днес.
Петя, и аз те поздравявам, че геройски издържа всичко. Пожелавам ти този път да не усетиш нищо. Сигурна съм, че всички мамита тук ще стискаме палци.
Снощи говорих с мама по телефона и каза, че ще дойде края на май месец, да ми изчисти апартамента и да ми измие прозорците, поръча да не пипам нищо и да не се моря. Каза, че ще ми изпере и изглади дрешките, макар, че аз имам голямо желание аз да си ги изгладя, но като гледам как започнаха от 2 дена да ми отичат краката и не знам как ще ми се отрази да стоя права толкова време и да гладя.
Едно момиче-спазвай точка 3 която си написал  Wink

# 59
  • Germany
  • Мнения: 7 992
Аз току що се върнах от зъболекар... Оказа се, че това до зъба ми е некротизирала кост  Shocked. Зъболекаря ми беше много изненадан. Каза, че джоба ми е много дълбок и това е парченце от костта. Прогнози не може да даде докато не родя и направим снимка, но аз много се притесних. Дано не се наложи да правим нещо сериозно преди да родя, че не знам как ще стане. За сега я махнаха / беше много гадно и без упойка/ и казаха утре да отида да ме видят пак. Сега леко ме наболява и мисля да си сваря смрадлика и да жабуря. Ще звънна и на гинеколожката ми да я питам, ако се наложи някаква по сериозна интервенция може ли упойка и въобще какво да правя. Стана ми много криво и си поревах  Cry. Как не можа да изчака? Предния път точно след като родих ми тръгнаха мъдреците и се наложи операция и 1 седмица бях на Аулин и съвсем ни замина кърменето и ако и сега пак стане така ще се гръмна. Извинявайте, че ви занимавам с моите проблеми, но имах нужда да споделя.
Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт