Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема №63

  • 12 735
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 989
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ КОНСТАНТИН И МНОГО ДА РАДВА ВСИЧКИ ВКЪЩИ!

Мишел, толкова мило стана от разказа ти. Поздравявам те! Справяш се отлично като за първескиня  Heart Eyes

Ох, вече нямам търпение до 20-20.30ч. Тогава съм при док.

# 31
  • Мнения: 13
Да е жив и здрав Константин Simple Smile и мама да се възстановява бързо Simple Smile

# 32
  • Мнения: 143
Да е жив и здрав малкия Константин!А на мама Jenist бързо въстановяване и я чакаме да пише как е!  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 291
Гъди, но на моята приятелка с 3те деца,бебето не желае да захапе ареолата и си цока само от зърното.А нея я боли много.Все разранена ходи..

Мишел ти имаш ли проблеми с разраняването?

# 34
  • Germany
  • Мнения: 2 018
Влизам да видя какво става в темичката, а то ново бебче има Wink Jenist да ти е живо и здраво и поздравления за хубавото име (и ние това сме си избрали Peace освен ако не ни изненада Киара все пак)! Мишел супер си,много ми харесват разказите ти, и за раждането и за бебока Simple Smile Моят корем имам чуството,че расте с часове. Досега беше един малък и компактен, а сега все по щръкнал напред става.

# 35
  • Мнения: 136
edno_momiche, няма ли някой трик, с който да го приучи да захапе  newsm78  То не си е работа нон-стоп да ходиш с болезнени и разранени зърна...Ама и аз какво ли питам де - ако имаше, щеше да го е приложила, надали й е приятно да се самоизмъчва така...

Какви мокри бебешки кърпички ще ползвате? Взела съм на Нивеа, ама хич не съм сигурна дали са добри...

# 36
  • Мнения: 7
Честито на Jenist!Жив и здрав да е малкият Константин.Много щастие и усмивки за всички.

# 37
  • Мнения: 9 814
Нивеа имат страхотни мокри кърпички. Аз дълго време ползвах за Кати такива.

# 38
  • Мнения: 13
За мокрите кърпички, мисля да си взема на Себа мед, както и цялата козметика за бебето ще е на СебаМед ... има два варианта, намазненени и не .. мисля да взема първоначално от нормалните.

# 39
  • Мнения: 4
Честито Бебе Константин на мама Jenist!!! Да е живо и здраво и да й покаже колко мнооого може да слушка и първите 3 месеца да е спокойно бебе !!!  bouquet

Поздравления!!! Simple Smile

Ей,ама аз не ви разказах как се чувстваш след раждането Simple Smile

ПОнеже всичките ти ...така де органи са били изместени нагоре сега трябва да си слязат надолу пишкането при мен беше много трудно и болезнено. Ако до 12 часа след раждане не се изпишкате ще ви сложат катетър-така,че понапънете се малко да свършите тая работа,колкото и да е болезнено.WinkТогва имах чувството,че ще ми се пръсне пикочния мехур,беше много гадно. Важно е като седнете на тоалетната да отпуснете таза на тоалетната чиния и да не се напрягате, въпреки,че според мен е малко невъзможно. Пускайте водата да тече и си викайте "пиш пиш" Simple Smile Аз чак сега взех да се нормализирам вече и да ходя по-нормално да пишкам само дето ми щипе малко от вътрешните шевове. А за голямата нужда,ако не можете ще ви дадат рициново масло,но аз с това нямах проблем.
Вътрешните шевове ги третирам с НЕОМИЦИНУМ.
Най-интересното е,че имах само 1 хемороид и той се прибра,ама го мазах с Долопрокт Simple Smile

И ...след раждането незабавно си сложете колан! от тези като клинчета! Прибират учудващо бързо корема!!!! Simple Smile

Цунки!

# 40
  • Мнения: 13
Честит син на Jenist . Да ти е жива и здраво детенцето със здраве да си носе името Константин за радост на мама и тате  bouquet
Мишел много ми е интересно да чета, продължавай в същият дух smile3521 Само да те питам ти в АГ ли ражда или в Окръжна? И беше ли се уговорила предварително с лекар или всичко беше на случаен принцип?

# 41
  • Мнения: 13
Мишел на училището за бременни мисля че беше, акушерката, която водеше лекцията каза че не било хубаво да се слагат такива колани поне 1 месец след раждането newsm78  та затова питам. Там , в болницата казаха ли ти нещо по този въпрос???

# 42
  • Мнения: 9 814
Аз не съм слагала такъв колан, а коремът ми се прибра веднага щом излезе и плацентата, но...както вече и преди съм писала бях качила само 7,5 кг. Забременях 49 кг., а от болницата ме изписаха 47. Mr. Green
Е, сега вече бях 9,5 кг. до тук, като за последните два дни съм свалила 2 кг.  ooooh! Tired
В доста болници слагат и торбички с пясък, някъде и с лед. В болницата, където аз ще раждам дават съвет да не се яде и пие почти нищо поне 10-12 часа след раждането, за да не се раздува коремната мускулатура.


Момичета, аз отивам за ден-два при свеки, за да мога да си почивам повече. Тя поне гледа Кати, докато майка ми.... Tired
Пожелавам ви само положителни емоции и весел уикенд.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 132
Седя си аз и спокойно си чета поста на Мишел за режима на малката Моника и така съм се замечтала и са ми се напълнили очите. Съгласявам се със следващия постинг и като прочетох двете вестителкии сълзите си тръгнаха...
Честит син Джетист, да ви е жив и здрав!
Самбоди,искам да те помоля да впишеш и моето планувано секцио на първа страничка. На 25.05. в  Тина Киркова.

# 44
  • Мнения: 27
Честито мимченце на мама Jenist!!!

При мен прегледа мина добре.Бебка е голяма и буйна.Казах че имам болки и контракции,но било нормално.
Провери ме за разкритие,защото трябвало да имам малко,за да се изчистя после.Е оказа се че вече съм с 1 пръст! Shocked
В общи линии ако си спра лекарствата ще взема да родя.
След като понед. спра фраксипарина трябва да ходя на тонове и кръвни изследвания през ден,и да пия много течности за да се разрежда кръвта.
общо взето това е,каза да потърпя още една седмица......колко е лесно да го кажеш отстрани...Мишел,страхотно си обяснила всичко,не звучи страшно.

Общи условия

Активация на акаунт