По света и у нас, щъркела ще дойде и при нас - Мами над 35год. - тема 12

  • 11 215
  • 382
  •   1
Отговори
# 270
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
roslem, спокойно, миличка. Всичко ще е наред!  spoko

АРГХТ, а добре дошъл там, където живееш. Аз продължавам да се съмнявам, че това е Варна, ама карай  newsm12

Сега, като имам база за сравнение, гледам те на аватара, представям си те на живо ..... smile3506 Абе я качи едно-две килца, няма да ти се отразят зле. А и Пилето ще има какво да пипне, аз за нея мисля, да не мислиш.  newsm62

# 271
  • Мнения: 14 049
Ненагледни мои, то 10 страници как се изчитат - ами по диагонал иначе не става.
Най се спрях на описанията ви от срещата, насълзиха ми се очите, стана ми едно меко на сърцето, едно мило, все едно ни направихте и нас участници. Репортажите са удивителни, толкова описателни толкова наситени с положителни емоции, хич не ми трябват снимки за да си ви представя, усетя...Малко си поревах като ви четох , май хормоните бушуват и настроението ми е ниско долу по тревата.
Затуй не ви пиша, само чета, така да се каже се лекувам с туй дето сте написали.
Целувам ви
 Hug

# 272
  • Мнения: 2 617
Такааа... минавам само да кажа, че Червената армия спечели и тази битка. Sad

Малко съм ожулена, но в никакъв случай смазана. И това се дължи и на вас. Благодаря ви, че ви има! Hug

# 273
  • Мнения: 7 263
 Hug Hug Hug Hug Hug
Милички, много ама много ви благодаря за топлите пожелания и за милите думи!!!
Казани от свои хора звучат като музика за сърцето ми Hug
Николче жива и здрава да си миличка, много късмет и щастие и с гордост носи прекрасното си име  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
roslem   fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed някъде назад ме беше питала за д-р Даскалов. Не съм се лекувала лично при него, но имам удоволствието да познавам него и жена му лично и смятам, че освен добър лекар и специалист е и човек работещ от сърце, а това смятам за особено важно.  Навремето съпругата му беше в управителния съвет на сдружение "Зачатие", но той макар да не участваше в инициативата помагаше много и много направи за популяризиране на проблема със стерилитета, търсенето на решения и т.н.
caritas  spoko spoko spoko скоро ще е миличко  yes yes hug имам много развито 6-то чувство Wink
ARGHT много целувки на Пилето - голям пич трябва да е тя да те пусне на среща с толкоз много чужди жени  Crazy Flutter Wink Wink Wink Wink
Маргаритка, Зази, Регенце, Миленца, dudence, Ванхорн, Цвети, Паполино,  katrinkag, mimi_23, milly vanilly, Дани, Деми, Прасковка  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug 

# 274
  • Мнения: 1 169
Ненагледни мои, то 10 страници как се изчитат - ами по диагонал иначе не става.
Най се спрях на описанията ви от срещата, насълзиха ми се очите, стана ми едно меко на сърцето, едно мило, все едно ни направихте и нас участници. Репортажите са удивителни, толкова описателни толкова наситени с положителни емоции, хич не ми трябват снимки за да си ви представя, усетя...Малко си поревах като ви четох , май хормоните бушуват и настроението ми е ниско долу по тревата.
Затуй не ви пиша, само чета, така да се каже се лекувам с туй дето сте написали.
Целувам ви
 Hug

Регенце миличка, понякога имаме нужда и да си поплачем. После олеква малко и сякаш цветовете са по- ярки.  spoko hug spoko С теб съм.

Такааа... минавам само да кажа, че Червената армия спечели и тази битка. Sad

Малко съм ожулена, но в никакъв случай смазана. И това се дължи и на вас. Благодаря ви, че ви има! Hug

Мило момиче caritas до болка са ми познати твоите чувства.  Hug  love001 Hug. Трудно е, но горе главата, ще успееш.

# 275
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Caritas, мила  Hug Сигурна съм, че следващият месец ще е твоят. И в същото време невероятно много ти завиждам на духа...

Лени, извини ме, че те забравих  Embarassed Честит имен ден!   bouquet Да си жива, здрава и много, много щастлива  Heart Eyes

Ей, купонджиите, дайте да видим снимки, моля Praynig

Лека нощ и спокойни сънища  Hug Hug Hug

# 276
  • Мнения: 1 169
Оле ле, каква съм заспала... ooooh!

Лениии, Никол и всички, които носят тези красиви имена



# 277
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
caritas  Hug

Vanhorne, колежке  Laughing, ти в кой град си. Някой ден бих могла да успея да ти дойда на гости!

# 278
  • Мнения: 1 169
caritas  Hug
Vanhorne, колежке  Laughing, ти в кой град си. Някой ден бих могла да успея да ти дойда на гости!

Добре си ми Дошла!
Днес един заспал ден не е истина. Щефа е бизи с разни важни люде. Кеф. Идва 3 дни уикенд и ще се разтека на бюрото. Вие сте се уклюмали и дремете по диваните уморени...
Леле чак утре е петък...

# 279
  • Лондон
  • Мнения: 449
Честит имен ден и от мен, много закъснях, но моля да ми простите Hug Лени, Никол   bouquet

Моята малка племенница също е Елена, много ми липсва милата, но хубаво ще я нагушкам утре вечер (тяхно време), дано да се подобрява вече, че все е болничка ...

И аз съм в едно плачливо настроение, само хубави неща ми се случват, отстрани като последнеш, ще кажеш "браво, супер", а аз все си плача newsm78

Днес четох пак за една история тук, от доста време е на първите страници на вестниците, става дума за супер брутално насилие над дете, и аз като ли нарочно изчетох пак всичко, от обяд съм като парцал, не знам дали ме разбирате...

Е, утре е нов ден, с нов късмет и по-хубави емоции за всички нас Hug Пожелавам го

# 280
  • Мнения: 1 586
caritas  Hug Малко се разочаровах  Sad , но... ще успеете  Hug Само да знаеш тази пуста "роднина" не се побеждава с честна борба  Naughty С мъжлето тренирайте повече "удари под кръста"  Joy

...
Vanhorne, колежке  Laughing, ти в кой град си...
От Варна е "Тома Неверни"  Crossing Arms  Crazy Joy

_re_ge, на мен пък ми домъчнява, когато не пишеш дълго време  Blush

...
Днес четох пак за една история тук...като ли нарочно изчетох пак всичко...

Винаги чета такива истории  от край до край, колкото и да ми е тежко. Мисля, че те трябва да се четат, защото за съжаление са част от живота. Хората живеят с кретенската убеденост, че катастрофите, насилието, болестите са само заглавия от медиите. За много от нас болните, пострадалите и хората подложени на насилие са само шум от търкалящи се песъчинки по повърхността на дюната, в която сме си заровили главите. Нещо, което щом си въобразим, че не чуваме значи не съществува...
Когато си затворим дори и едното око отричайки страданието на хората ставаме съучастници в него. Убеден съм в това, но... стана много дълго, стига съм обяснявал  Blush Просто съм убеден...

Такааа... аз подремнах добре и и след като ви нагледах смятам вече сериозно да поспя  Joy Joy Joy
На нас са ни спрели тока  Crazy 'що?!? Не знам  Crossing Arms Утре ще ходя да се разправям. Мислех, 'като стана да си спретнем една романтична вечер с  моето пиле на свещи и антибиотици, но... на него нещо му е писнало от умилителната гледка на спящ пън и е хукнало по женски гости... Е поне така твърди  Crazy

Прегръдки за всички  Hug Heart Eyes Hug Лека нощ   bouquet

# 281
  • Мнения: 379
Добро утро! Grinning Извинявам се на Ники  и Лени ,че вчера не съм ги поздравила и веднага се поправям - да сте здравички ,с гордост да носите  имената си и много да сте щастливи! Hug  bouquet Hug Вчера играх на народна топка  и пиян морков с едни дечица ,когато извеждахме племенницата   ...и толкова  се забавлявах ,че се заредих с емоции за една седмица напред (в едно с мускулната треска).Децата са толкова прекрасни ,когато искат...но имаше 2  момиченца със сериозни характери ,които така се биеха  през цялото време със злоба и ярост неподходящи не само за 6 годишни ми  и за никоя възраст (като майките им изобщо не се намесиха ,а ядоха семки през цялото време)...та като гледах тая картинка се убедих ,че  не само природата ,която дава насоки за характера ,но и семейството създават яростта ,   която  така се коментира по тв...не знам ,защо ви разказах това ,но така се впечатлих....
А сега на всички приятен ден ,изпълнен с хубави мигове, а на Ванхорн сладки  сънища! balloon

# 282
  • Мнения: 1 586
Добро утро, пилета  Hug Heart Eyes Hug
Не знам защо, но въпреки че видях някой от вас на живичко, отношението ми никак не е промени. Напротив - оставате ми в представите, като едни едва ли не невръстни девойчета с всички характерни за тях вълнения. Така че, като казвам Пилета, имам предвид точно онези малки, напухени и жълти топчици - абе всички сте ги виждали  Mr. Green

caritas и всички останали, които непрестанно се оплакват от нежелани посещения от нахални роднини, ей така ви искам около стратегическите дати:



Лек ден ви желая и дано някой скоро да сложи едно кафенце, че да ми се отлепят очите  Hug

# 283
  • Мнения: 2 617
Лек ден ви желая и дано някой скоро да сложи едно кафенце, че да ми се отлепят очите  Hug
Айде нали си ми приятелче.  Heart Eyes

Много ви благодаря за окуражаващите мили думи! Hug АРГХТ, на принципа praemonitus, praemunitus  Wink следващия път ще взема мерки против нажелани посещения.

Рослемче, какво стана с изследванията?

Хубав ден на всички!    newsm51

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 09:20 от caritas

# 284
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
Добро утро раннобудковци!

Хайде на тръстиката!  atwork smile3529 Днес сме до 14 часа (КЕФ), после правя така желания бърз шопинг и после хващам сополивото диване и се бухваме в зелената Борисова градина по гъси гащи и сандали  Sunglasses

Каритас, грациас за напитката, с АРГХТ ще сърбаме невъзпитано.
Абе другарю, като те видях колко стремглаво ти върви мисълта и как бързо говориш, как успяваш да пишеш така точно и без грешки  smile3534

Айде, хубав ден от мен!  Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт