Мили кулинарки,как сте с килограмите?

  • 10 477
  • 156
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 930
много зле

# 76
  • Мнения: 223
17.30, но според мен съм си в нормата Laughing

# 77
  • Мнения: 9 973
и аз що годе добре

# 78
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
И без индекси виждам, че не съм добре, че имам 20 кг отгоре. И ги качих още преди да почна да готвя (живеехме у нашите и готвеше майка ми), а пък форума дойде много след това. Всъщност напълнях след първото раждане (не по време на бременността, а след като родих).
Преди много време имаше подобна тема някъде, оттам съм си запазила този линк http://www.tialoto.bg/calculators/itt_calc.php и предпочитам там да си изчислявам индекса  Mr. Green вземат предвид пола и годините (а моите хич не са малко).

# 79
  • Мнения: 7 474
Нормално, но след година диета. Laughing и спрях да готвя вкуснотии разни и сладкиши.
Все пак цената си струваше.

# 80
  • Мнения: 311
И без индекси виждам, че не съм добре, че имам 20 кг отгоре. И ги качих още преди да почна да готвя (живеехме у нашите и готвеше майка ми), а пък форума дойде много след това. Всъщност напълнях след първото раждане (не по време на бременността, а след като родих).
Преди много време имаше подобна тема някъде, оттам съм си запазила този линк http://www.tialoto.bg/calculators/itt_calc.php и предпочитам там да си изчислявам индекса  Mr. Green вземат предвид пола и годините (а моите хич не са малко).

Не мисля, че това, което ми излезе като резултат от този сайт е вярно: "Резултат: Вашият ИТТ е: 25 Според вашия ИТТ теглото ви се смята за идеално" - което въобще не така.

Сайта от анкетата казва друго, което е много зле и е истината.

# 81
  • София
  • Мнения: 4 294
Калкулаторът на тялото.бг http://indeks-teglo.tialoto.bg/ ме изчислява точно толкова колкото и посочения в темата  Peace

# 82
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
И без индекси виждам, че не съм добре, че имам 20 кг отгоре. И ги качих още преди да почна да готвя (живеехме у нашите и готвеше майка ми), а пък форума дойде много след това. Всъщност напълнях след първото раждане (не по време на бременността, а след като родих).
Преди много време имаше подобна тема някъде, оттам съм си запазила този линк http://www.tialoto.bg/calculators/itt_calc.php и предпочитам там да си изчислявам индекса  Mr. Green вземат предвид пола и годините (а моите хич не са малко).

Не мисля, че това, което ми излезе като резултат от този сайт е вярно: "Резултат: Вашият ИТТ е: 25 Според вашия ИТТ теглото ви се смята за идеално" - което въобще не така.

Сайта от анкетата казва друго, което е много зле и е истината.

А защо мислиш съм сложила онова зеленото озъбеното Laughing, и моите 20 килограма са прекалено много, а там ме дава че съм идеална. Но и годините имат значение.
От друга страна пък готвенето ми и форума нямат нищо общо с напълняването ми.

Сега видях, отдолу има линк Идеалното тегло, там дава, че трябва да сваля 25 кг Embarassed, ама чак толкова не искам, само 20. Laughing

# 83
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Индексът сочи 20, но определено не е това, което искам и съм била Embarassed

# 84
  • София
  • Мнения: 4 146
Зле съм аз чак ме срам да кажа колко сочи моя индекс , при положение, че винаги съм била под нормата  newsm45. Завиждам благородно на тези от вас, който имат да свалят по 2 - 3 кила[smilie=smile3501.gif]

# 85
  • Мнения: X
Аз имам кг над нормата,но се чувствам добре и не ми пречи.Харесвам се такава,каквато съм.
И ми е много чудно защо са тези драми с килограмите...Кой и защо е решил,че ако си висок 1.70 например,идеалното ти тегло трябва да е ...колко   newsm78   всъщност?
И какво значи идеално тегло?И кой е всъщност критерият?   
Това започва да ми прилича на 11 -та божа заповед:
Не надвишавай еди колко си килограма...
Кой се е изявил в ролята на господ,та да казва колко трябва да тежи човек?   
Извинете за спама,не търся отговор,пиша чисто риторично,но се нагледах на анорексички,на млади момичета ,които карат по цял ден на две ябълки...Да не говорим за операциите ,на които се подлагат....като се замислиш,напълно безсмислено.   

# 86
  • Мнения: 2 727
Ок съм - 17,65(170см/51кг) Flutter,но естесвено има лишения,няма как Confused
Мнооого рядко правя тестени и сладки неща в къщи,а как обичаааам... Crazy

# 87
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Не исках да пиша, защото си знам че покрай форума и хапването на разни вкусотийки напоследък имам доста килца за сваляне, тук ме изкарва индекс 22, което е идеално тегло, но ми даде 17 кила за сваляне ooooh!

# 88
  • Мнения: 804
При мен се получи 17.096 т.е. съм под нормата,нямам за сваляне,трябва малко да кача.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Под нормата съм 18.025
Ама си се харесвам такава

Общи условия

Активация на акаунт