1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 78

  • 21 765
  • 431
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
Дафи, щото и ти си от изолацията както ни определи Др. Ари Joy
smile3521,Ани аз отдавна съм за там и явно неподлежа на лечение Mr. Green,ама в клиниката си ми е добре и нИ сЪ отказвам лесно Heart Eyes hahaha Joy Joy bowuu Hug ooooh! Whistling

# 256
  • Мнения: 31
Пенда, и ние благодарим че те има и ни спохождай по често в изолационата Joy
 Hug

 Hug

Дафи, споко, джанъм, разжалвахме го Керемката за ергенското парти, да не го въвеждаме в изкушение, че му е слаб ангела на милия. И пак на Ани трябва да благодариш за това

вече наистина  ЛЕКА НОЩ , МИЛИ ДАМИ  Hug

# 257
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Момичета ,
я да ме светнете по още един техн. проблем за мен.
Тук мога ли да пиша и да ви чета едновременно?
Защото това влизане и излизане в страницата вече ме
побърка. Като в чата искам да е, става ли така тук?
 

newsm78 newsm78 newsm78

# 258
  • Мнения: 0
Пенда, и ние благодарим че те има и ни спохождай по често в изолационата Joy
 Hug

 Hug

Дафи, споко, джанъм, разжалвахме го Керемката за ергенското парти, да не го въвеждаме в изкушение, че му е слаб ангела на милия. И пак на Ани трябва да благодариш за това

вече наистина  ЛЕКА НОЩ , МИЛИ ДАМИ  Hug
Пенда не се коси джанъм,откакто бенну е станала силна и инатеста кът Шех Керемката не ще посмей да шавни,че с развод пак ще го заплаши пък той явно разбра че без нея нИ можи пък сега е на тема любовни обяснения и нови предложения за брак,така че ще му одържи ангела Mr. Green Heart EyesАнче все пак ти благодаря,че знай ли се оттде можи да дойди нов метеорит Hug hahaha Joy

# 259
  • Мнения: 683
Успях да щтракна нашата мома кандидат младоженка набързо

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 04:21 от anna3com

# 260
  • Мнения: 10 832
И аз мисля вече да паркирам,ноооооооо утре почивам ...........
и рано,рано  кафенце ще пием  Coffee
а сега  ЛЕКА ,МЕКА И ОНУРСКА !!!! smile3524

# 261
  • Мнения: 0
Момичета ,
я да ме светнете по още един техн. проблем за мен.
Тук мога ли да пиша и да ви чета едновременно?
Защото това влизане и излизане в страницата вече ме
побърка. Като в чата искам да е, става ли така тук?
 

newsm78 newsm78 newsm78
Мар Томова за съжаление не мисля че можи,но да изчакаме до утре и по компетентни от мен да отговорят на въпроса ти, иначе аз си отварям още един прозорец със темата за да отговарям на коментарите Peace Hug А аз вече лягам,че освен от ББГ заболяването взех да страдам и от недоспиване  Mr. Green ooooh!,лека нощ от мен,а на Ани приятна вечер и творческо вдъхновение пожелавам Hug  bouquet

# 262
  • Мнения: 683
Не става за съжаление да четеш и пишеш...не само това ами непрекъснато трябва да освежаваш страницата да се видят новите постове. Я програмирай ти едно чатче че да си правим по 5 неща едновремено. Мен ми се иска докато пиша и къщата да е разтребена и гозбата сготвена ама и това не става newsm78

# 263
  • Мнения: 683
Лека нощ на вас а ние ще репетираме за сватбата

# 264
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
АНИ,
не събуждай отминали страсти!
Вчера пробвах нещо с моя програма ,но гугъла не ме допусна после.
Разпознаваше ме като шпионски вирус ,моля ти се и трябваше да се идентифицирам
три пъти с въвеждане на код. Сина ми се хвана за главата с мен  вече!
Но за теб  пак ще пробвам!
Докато пиша с вас си пиша с приятелка от Сиатъл и тя се киска с нас!
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 


# 265
  • Мнения: 683
Ако напишеш програма където къщата ми да се чисти докато аз съм на компютъра, прането да се пере и яденето да се сготви не една сватба а и кръщене, прохождане на бебето, първи ден в училище, женитба и баба Берг и дядо Онур на старини ще ви докарам. Тогава окончателно ще те призная и от чирак само "Мастер" ще ти викам... Peace

# 266
  • Мнения: 683
Ето един поздрав за приятелката ти от Сиатъл...сигурно ще и хареса да си припомни
http://www.youtube.com/watch?v=gSCUuHxHXxQ

# 267
# 268
# 269
  • Мнения: 683
Още един клип от румънците където има всички герои...да си припомним незабравимите мигове.
http://www.youtube.com/watch?v=BKt-4M5GFn4

Общи условия

Активация на акаунт