Жената зодия Риби - 4

  • 22 136
  • 449
  •   1
Отговори
# 360
# 361
  • Мнения: 15 619
Да, Бени, тази е моята карта.  bouquet

# 362
  • Бургас
  • Мнения: 347
Хайде добър ден и от мен Simple Smile

ivafara, мойто дЯтИ е Овне  Wink Mr. Green Още докато бях бременна ме водеше за носа  Joy

# 363
  • Мнения: 370
ох ,сори бен обърках децата. исках да дам линк на нели.ама и на теб не ти е лесно с овне. Wink

# 364
  • Бургас
  • Мнения: 347
А твоето коя зодия е? Как се рзабирате?

# 365
  • Мнения: 5
Нели, имам материали за родител/дете по зодии, но понеже няма да е копи/пейст, а чисто преписване на пръсти, ще помоля да проявиш малко търпение, докато го набера.
Привети иначе на всички ви   bouquet Аз днес стягам моите да заминават при майка ми за лятото. Толкова е мойта почивка - 3 месеца без деца. За сметка на това пък 9 месеца, 30 дена, 24 часа съм все с тях. Та сега сладурите ще идат да потормозят малко баба си и дядо си в един прекрасен южен град и съответно аз за целта в момента стягам багажи. Чета ви, пишете, интересни интерпретации правите, което много ме радва. За Девата и водолея. Кой беше?  Дором и нейния? Аз искам само да й кажа нещо принципно - Девата и Водолея се привличат силно, като по привлечен се чувства Водолея. Знам доста такива връзки, но обикновено по някоето време нещо започва да куца. Причината е в коренно различното им виждане и разбиране на света. Правенето на компромиси е може би единственият начин да се поддържа подобна връзка. Това го казвам само и единствено съдейки по слънчевите знаци. Не съм поглеждала картите ви, за да видя има ли аспекти и позиции, които неутрализират гореспоменатото. Но принципно Дева и Водолей се изнервят един друг и не издържат дълго заедно, въпреки първоначалното силно привличане.

# 366
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
НУР,отново благодаря   bouquet
Ще съм много благодарна ако разчетеш нашите карти  Praynig
При нас нещата започнаха да куцат наистина отдавна,привличане беше около 6 месеца.Но пък сме все още заедно - вече 7 година  ooooh! И двамата сме потенциални клиенти на тукашния 4ти километър или Раднево  Mr. Green
Весел уикенд момичета  Hug
Аз ще работя.

# 367
  • Мнения: 370
дором,мила аз може да съм ти връзка в 4ти километър-болницата. по случайност работя там. Mr. Greenбазикам те. да не  се обидиш. Laughing Hug

# 368
  • Мнения: 15 619
Първи дом - Лъв - няма планети.
Втори дом - Лъв - и пак няма планети....
Трети дом - Дева - Плутон:..... Значи имам проблеми в общуването и взаимоотношенията.... Трябва обаче, сама да се справям. Не мога да разчитам на сестрите си и на хората от близкото си обкръжение. Rolling Eyes Интелектуалните ми способности явно са истинска катастрофа. Mr. Green
Четвърти дом - Везни - Луна, Уран във Везни - Колеблива и с променливо настроение... Че е в дома на семейството, родителите и въобще всичко най-ценно за мен  Луната, не ми се харесва хич! Naughty Разтълкувах го като проява на колебания точно там и по-скоро че съм склонна да поставям на първо място себе си, водена от личните си интереси, желания и цели.Ще трябва да се боря със себе си... Rolling Eyes Всъщност не е толкова лошо, като се замисля..... Май съм точно такава. newsm78
По вина на Уран съм малко диктатор и революционер в къщи основно, но май и в отношенията с близките си. Mr. Green Разбивам установени патриархални модели. Whistling Whistling Whistling Свободолюбива бунтовничка - чак сега си обяснявам някои мои магарешки прояви на инат. Crazy Но пък съм изобретателна и нетрадиционна съпруга, майка и домакиня, кака и щерка. bowuu
Пети дом - Скорпион - Нептун в Скорпион - В любовта разчитам на интуицията си. Не съм склонна обаче да мамя. Naughty Съгласна съм, че има тотална хармония в този мой дом. Love Пу, пу, пу! Късметчето ми от баницата е тук. Crazy
Шести дом - Козирог - Няма планетки наоколо.
Седми дом - Водолей - Венера във Водолей -
Венера обезпечава равновесие, хармония и спокойна увереност в брачните ми дела и съдружия всякакви. Делата в тази област вървят по-добре, отколкото у средностатистическото болшинство...Вярно е, че без усилия се получава.... даже усещам завистливи и учудени погледи.


 Thinking  Thinking  Thinking  Thinking  Thinking  Thinking  Thinking  Thinking  Thinking  Thinking

Та, продължавам.

8-ми дом - Водолей - Меркурий и Венера: Понеже Меркурий е в дома на творческите процеси, контакта с чужди хора, критичните ситуации, добре се справям тук. В оплетени и нагнетени ситуации винаги намирам изход прост и очебиен, но неуловим за стреснати, уплашени и ядосани очи. Лавирам, да. Не търся конфронтацията и понякога сама не разбирам, как се стига дотам, че да извлека полза от нещо си... Просто се случва. Благодаря, Венера!  bouquet Тя донякъде ще да е определила пътя ми.... Работя точно в сферата на културата и изкуството, въпреки че все нещо не ми достига и препятства пълноценното наслаждение. Явно имам още път да извървя. За наследството по принцип идея нямам, как точно ми влияят тези планети. newsm78 Хубаво ли е, лошо ли е!? Имам предвид не буквално материалното такова, а всеобхватното. Thinking

9-ти дом - Риби - Слънце в Риби: Чувам всичко и всички, но може да се каже, че слушам само вътрешният си Аз.
Слънцето символизира мъжкото начало, властта, достойнството, диктата, енергията и прочие, все настъпателни качества..., привнесени в чисто женската ми същност... Crazy От мелето излиза една вечно търсеща в себе си отговори мъжкарана, особено чувствителна на тема морални ценности и достойнство. Да, искам да блестя точно в този дом. Вярно определение на моите душевни търсения и усещания. Не разчитам обаче другите налични тела в този дом благоприятстват ли осъществяването на щенията мои или не!? Thinking

10-ти дом - в Овен - Юпитер в Овен:  Медиум цели. Е, коя е най-високата точка!?
Точно в дома на кариерата, Юпитер си е на мястото. Не разбирам, обаче, имам ли неблагоприятни планети тук!? Имам нужда от помощ от просветени, че аз не се справям! Praynig
Забелязала съм, че получавам някои неща нааготово, без да ги искам дори. По-скоро е закон това за мен. Tired  ???  Thinking

11-ти дом - в Телец -  Марс в Телец:  Понякога съм по-активна /не чак агресивна/ Мисля, че отдавна съм успяла да си наложа самоконтрол. .....

12-ти дом - в Рак - Сатурн в Рак:  Почти всичко, което прочетох за Сатурн го усещам някакси, но не мога да го натаманя за себе си. Rolling Eyes

Май това беше. По нататък ще опитам да приложа и другото, подадено като инфо от Нур. Ъгли, възли и прочие....
Хайде сега, рекнете нещо!

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 14:25 от luna

# 369
  • Мнения: 5
Доромче, ама той е по-малък от тебе ли?  newsm78 Нещо ми бяга тука по ефемеридите. Таблиците за движението на планетите тоест....не мога да хвана къде се събират хем Уран да е в Скорпион, тва е някъде към 78-ма плюс/минус, и същевременно Марс във водолей....Я пак помисли  Thinking Ако трябва дай ми на лични датите и часовете и градовете. Нещо ми убягва тука.

# 370
  • Мнения: 5
Лунка, с Юпитер в 10 винаги ще получаваш "наготово" повечето неща. То си е нещо като манна небесна. АЗ имам по-малкото добро в 10 - Венера. И по същия начин ми се стичат нещата. Аха-аха да се сгромолясам и сякаш няква невидима ръка се протяга и ми помага, да не споменавам пък понякога колко лесно ми се получават нещата, без много да се напъвам. А МЦ винаги е началото на 10, така както асцендентът е началото на 1.
9 в Риби - влече те окултното, философията, световни религии, пътешествията зад граница, контактите с чужденци или душевно извисени люде. Уран и Марс в 10 - изключително много държиш на приятелите си, като двигател си в компаниите си, акумулираш енергия като турбоцентрала за приятелите си, ама и малко ги командориш  Laughing. Но лошо няма, щото повечето са ти свикнали, а тия дето не са просто изчезват от живота ти. Сега виждам, че всъщност господарят на асцендентът ти - Слънцето е в 9. Случайно да си мислила да учиш или да живееш у чужбинско? Замисли се по въпроса. Вратата ти натам е отворена винаги. Луна и Уран във Везни в 4...Упс, тука има засечка. как така Уран е хем в Телец, хем във Везни бе???? Ще ми отиде по дяволите всичко гореписано, ако се разминават данните.  #Crazy

# 371
  • Мнения: 15 619
Ми, не знам, Нур!?   33uu  За Уран, де. Thinking Страшно ли е!? Thinking Бени ми е я постна картата.... newsm78

# 372
  • Мнения: 5
Бе с трашно....не естрашно. Но не е верно. Помисли малко, виж там....нещо не е както трябва май

# 373
  • Мнения: 370
нур,мила,кажи ми моля те,занимаваш ли се с хорарна астрология?явно не си видяла предното ми запитване към теб,затова пак си задавам въпроса.дано не е нахално от моя страна.

# 374
  • Мнения: 15 619
Права си, Нур! Уран го няма в 11- ти дом. Престарала съм се. В 4-ти дом е. smile3537
Отивам да го изтърками  от постинга си. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт