Обичате ли да флиртувате?

  • 6 700
  • 130
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 143
Напълно съгласна съм с авторката, обичам да флиртувам, без никакви намеци за секс. Знам обаче кога да спра. Wink Не го намирам за осъдително, ама никак дори, напълно естествено и в реда на нещата. Щото като остарея, ще ми останат едните приятни спомени само  Mr. Green
 
Аз пък го намирам за възмутително, грозно е.

Грозно???И какво му е грозното?
Напротив!Аз съм абсолютно ЗА!!!!
Флиртувам,когато се чувствам добре ,секси, красива и щастлива,а флиртът ме кара да се чувствам още по-добре!Флиртувам най-вече вечер като излизаме.......през деня,когато не съм на купонджийска вълна не се сещам за такива глупости и по-скоро другите флиртуват с мен,ама аз.....по-скоро се притеснявам и отминавам,защото не ми се занимава.Ама вечер е различно като си настроен за забавления...като си нагласен.С мъжа ми имаме даже една игра- в дадения бар/клуб/ресторант тръгваме в различни посоки и сме сами за по 15-20 мин.....запознаваме се с други хора,говорим,флиртуваме.После се събираме и почваме да си клюкарим кой какво казал-ужасни сме.Понякога се налага да даваме знаци за помощ ако някой обожател е твърде настоятелен.Много е готино чувството,когато някой наперен младеж си мисли ,че е ударил джакпот и в последния момент идва съпруга ти и те хваща за ръката.Имали сме комични ситуации...(понеже на мен ми налитат все някви малки деца)....Та,когато съпругът ми се намеси ,младежът много се издразни и почти му се скара и го попита дали си няма дама тази вечер Laughing А мъжът ми каза-да,това е жена ми,с която говориш...
Съпругът ми също е голям флиртаджия.....ама и двамата просто се забавляваме.Мисля ,че е много полезно за връзката и който го отрича или няма доверие на партньора си,или е несигурен в себе си,или е прекалено консервативен,а в нашия век на новости трябва да имаме отворено съзнание.Разбира се,подобно държание не е за всички двойки,особено тук в БГ ,където повечето мъже са пещерняци и по-скоро биха пребили някой вместо да се насладят на факта ,че имат красива жена,която е обект на желание на много други мъже.....Мога да напиша роман по темата и благоприятните влияния,в/у връзката,но не е тук мястото

Наистина сте ужасни. Не-инфантилни. Просто ти трябва на твой син, когато тръгне в първите си флиртове в заведения, все на такива номера да се натъква, пък после ще видим, какво ще му е мнението за жените. Дано 69 от ника ти е любимата  секспоза, че ако е наборът ти.... newsm78

69......означава много неща!Google it!отдавна не практикувам позата,а наборът ми (както се вижда и на снимката) е далеч от 69.
Искам пак да уточня за неразбралите!лично моите флиртове са толкова невинни,че няма какво да се обяснявам,но......в клубовете музиката е толкова силна,че трудно подемам разговор ,но когато някой ме заговори почвам да говоря до колкото е възможно.....Не е моя вината,че някой си е направил заключения просто ,защото съм откликнала на опита да се запознае или че не си е направил труда да забележи ,че нося годежен пръстен или брачна халка или да попита с кой съм!Не съм от жените ,които ще си лепнат етикет "аз съм женена!не говори с мен!" и няма да го наложа на съпруга си!Но в същото време не толерирам безвкусни сексуални намеци,коментари,предложения-подобни събеседници директно губят интереса ми......
темата е твърде дълга и едва ли трябва да я започваме!Все пак се въздържайте да окачествявате хората като инфантилни и какво ли не......Никой не ви налага подобна форма на поведение-напротив ,дори не се препоръчва от психолози за определени двойки!всичко трябва да е мноооого добре премерено,много добре обмислено!
Аз лично в такива среди съм срещнала толкова много прекрасни хора,които просто не могат да са по-истински и по- drama-free , а за инфантилност и дума не може да става.....
[/quote
Допада ми .Но едва ли ще опитам. newsm78 newsm78

# 61
  • Мнения: 17 416
Мисля, че ще ти хареса Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 448
Ясно, някои просто са неуверени, че още вървят и имат нужда да си го доказват с постановки.  Laughing

# 63
  • Мнения: 657
Случвало се е няколко пъти.В момента се чувствах добре,но после съжалявах и даже изпитвам угризения.Разбира се нищо не се е случвало, никакви тайни срещи или секс.

# 64
  • Мнения: 11
Ясно, някои просто са неуверени, че още вървят и имат нужда да си го доказват с постановки.  Laughing


олеее,колко тъпо......Напротив!ако човекът до мен беше неуверен,както тук сте заключили, щеше да ревнува прекалено много,да не ми дава да си приказвам с други мъже,да следи кой как съм погледнала и да е неотлъчно до мен-да не би някой да ме грабне.....Точно обратното-когато сме уверени в себе си,че сме номер 1 за партньора,тогава имаме доверие и в него.....
За каква неувереност говорим???По начало всички сме неуверени до някаква степен!Ако не беше така,мъжете нямаше да си купуват Ферарита и да ходят с тях по кафета,а жените (които са толкова обичани от съпрузите си) нямаше да се чудят по цял ден какъв парцал да си наметнат и каква нова козметика да си купят и да се гледат в огледалото по 100 пъти на ден......Образно казано.....
Тук не говорим за "постановки", а за открит флирт,който и двете страни осъзнават.....И това не се прави самоцелно , а е чиста случайност-когато настроението и обстановката го позволяват и си е за гъделичкане на собственото его и за възбуда на партньора......
както казах,всичко зависи от хората и връзката,не всички сме изляти в един калъп!
Не разбирам защо всички бързат да правят заключения,вместо да пишат по темата и за своя личен опит!Аз не критикувам другите,които имат свое мнение и този тон не е приятен.....
Като не ви харесва си напишете-не флиртувам,не ми харесва,защото.....или пък ревнувам,ревнуват ме,не мога да си го позволя,имам други разбирания,религиозни съображения.....и т.н.
Няма смисъл да си вадите заключения,на които един психолог,който се занимава с консултиране на двойки, би се изсмял.....

# 65
  • Мнения: 6 977

Ако не беше така,мъжете нямаше да си купуват Ферарита и да ходят с тях по кафета,

Ебаси, аз си мислех че мъжете си купуват Ферари, защото е гот да го караш. Може би комплексарите си ги купуват по друга причина.

Като прочетох и предишните ти постове разбирам че изпитваш удоволствие да дразниш другия пол. Вероятно удоволствието ти ще бъде пълно ако двама мъже се сбият заради теб. Естествено ти няма да имаш вина, защото какво толкова, ти само си флиртуваш. 

# 66
  • Мнения: 7
не обичам да флиртувам

# 67
  • Мнения: 2 448

Ако не беше така,мъжете нямаше да си купуват Ферарита и да ходят с тях по кафета,

Ебаси, аз си мислех че мъжете си купуват Ферари, защото е гот да го караш. Може би комплексарите си ги купуват по друга причина.

Като прочетох и предишните ти постове разбирам че изпитваш удоволствие да дразниш другия пол. Вероятно удоволствието ти ще бъде пълно ако двама мъже се сбият заради теб. Естествено ти няма да имаш вина, защото какво толкова, ти само си флиртуваш. 

Много точно!  Peace

Аз флиртувам като мъж, само ако имам мераци и съм готова да стигна до там до където ми е кеф.  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 11

Ако не беше така,мъжете нямаше да си купуват Ферарита и да ходят с тях по кафета,

Ебаси, аз си мислех че мъжете си купуват Ферари, защото е гот да го караш. Може би комплексарите си ги купуват по друга причина.

Като прочетох и предишните ти постове разбирам че изпитваш удоволствие да дразниш другия пол. Вероятно удоволствието ти ще бъде пълно ако двама мъже се сбият заради теб. Естествено ти няма да имаш вина, защото какво толкова, ти само си флиртуваш. 

Мда....готино е да го караш на по -широк път с голяма скорост......ама в градски условия...... ooooh! Пък ако има дупки......голям кеф да си разбиеш бъбреците и пломбите.
Хм....никой не се е бил за мен и едва ли някога ще се случи....Не съм конфликтна личност и не се обграждам с конфликтни хора,не общувам с простаци,които ще прибегнат до сила ,а още по-малко бих флиртувала с подобни...
Имаш право на собствено мнение,но го подкрепи с повече разсъждения,че така е много плоско....
заключенията ти съвсем не ме обиждат-особено като не се познаваме.....
Тая тема потвърди мнението ми ,че в БГ сме на принципа "Да убием различните с камъни и дърве..." и да се  придържаме към догмите ,наложени от нашето общество,въпреки че напоследък обществото ни за нищо не става.....Комунизма още здраво ни тресе.....


 Laughing И аз стигам до където ми е кеф!нали това е идеята....понякога по-малко,понякога повече.......


# 69
  • Мнения: 2 448
Цитат
Тая тема потвърди мнението ми ,че в БГ сме на принципа "Да убием различните с камъни и дърве..." и да се  придържаме към догмите ,наложени от нашето общество,въпреки че напоследък обществото ни за нищо не става.....Комунизма още здраво ни тресе.....

Хе хе, кой го казва. Нали ти нарече всички инако мислещи и не практикуващи флирт игрички консерви закостенели , са сега и комунисти  Crazy , а ние не сме приемали различните.  Laughing
Изобщо не допира до приемане, казваме, че не ни харесва и го намираме за грозно това поведение, ти за всеобщо одобрение ли се бориш?  Laughing
А да не говоря за тълкуванието ти за дрешките , козметиката и оглеждането по 100 пъти .... явно суетата те тресе здраво, щом това ти прави впечатление в хората около теб, а не друго.  Whistling

А твоят и моят кеф доста се разминават в случая.   Sunglasses

# 70
  • Мнения: 11
Цитат
Тая тема потвърди мнението ми ,че в БГ сме на принципа "Да убием различните с камъни и дърве..." и да се  придържаме към догмите ,наложени от нашето общество,въпреки че напоследък обществото ни за нищо не става.....Комунизма още здраво ни тресе.....

Хе хе, кой го казва. Нали ти нарече всички инако мислещи и не практикуващи флирт игрички консерви закостенели , са сега и комунисти  Crazy , а ние не сме приемали различните.  Laughing
Изобщо не допира до приемане, казваме, че не ни харесва и го намираме за грозно това поведение, ти за всеобщо одобрение ли се бориш?  Laughing
А да не говоря за тълкуванието ти за дрешките , козметиката и оглеждането по 100 пъти .... явно суетата те тресе здраво, щом това ти прави впечатление в хората около теб, а не друго.  Whistling

А твоят и моят кеф доста се разминават в случая.   Sunglasses

 hahaha Иди прочети пак темата и се върни......мисля,че четеш само това,което те устройва!на мен ми е все тая......
А да....не съм наричала никой "консерви закостенели", не ми приписвай реплики!Напротив,казах,че не е за всички двойки и би било даже тъпо ако едната половинка флиртува ,а другата е напълно против.
Все пак големи хора сме!Всеки си има глава на раменете си и решава за себе си!Нас ни устройва,вас не- голяма работа!На никой не сме навредили.....

Последна редакция: сб, 23 май 2009, 12:31 от katalina69

# 71
  • Мнения: 2 448
Мисля ,че е много полезно за връзката и който го отрича или няма доверие на партньора си,или е несигурен в себе си,или е прекалено консервативен,а в нашия век на новости трябва да имаме отворено съзнание.Разбира се,подобно държание не е за всички двойки,особено тук в БГ ,където повечето мъже са пещерняци и по-скоро биха пребили някой вместо да се насладят на факта ,че имат красива жена,която е обект на желание на много други мъже.....Мога да напиша роман по темата и благоприятните влияния,в/у връзката,но не е тук мястото

Ето това са квалификации които ти даваш за хората , които не мислят като теб.
Това поведение категорично не ми се връзва с представата за връзка с любим човек,значи съм консерва и пещерняк?  Laughing Точно защото съм сигурна в себе си, за това нямам нужда от подобни игри, за да го затвърждавам.  Sunglasses

п.п. Можеш да напишеш роман и да си вярваш, това е твое право , разбира се.  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 11
Еееее.....фактите са си факти!

# 73
  • Мнения: 17 416
Сопрано, ела и питай каталина тя ли е на аватара!

# 74

Общи условия

Активация на акаунт