Вярвате ли в магии проклятия и подобни магически работи???

  • 16 520
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... Върни се просто малко назад и прочети какво определение съм дала за самата "магия"... Peace
...

За това ли става дума?

....
Магия всъщност може да ви направи всеки човек дори без да прави каквото и да е друго.Стига да си мисли за вас с неприязън и да ви каже две-три лоши думи,които идват истински и направо от душата му.Това е отрицателна енергия,която е много по-силна от която и да е отвара на света /примерно/и колкото повече се повтаря,толкова по-силна и неконтрулируема става.Самите думи,лоши или добри са заредени с магия и тя е толкова по-силна,колкото по-искрено са изречени.Клетвите са същото нещо-те пак са един вид магия.
....

Не съм съгласна с това, поне за мен не важи, колкото и да ме мразят и клеветят - не са ми навредили с нищо, чувствам се добре. А със сигурност са ме кълнали и ненавиждали поне няколко души.
Аз напред попитах за политиците ни. Толкова клетви и омраза има срещу тях, че досега да се бяха гътнали от толкова силна многостранна отрицателна мисловна енергия.

# 61
  • София
  • Мнения: 17 597
Ха-ха-ха.
А известно ли ви е, че всеки, който успее да направи магия - или каквото и да е "необяснимо" явление да предизвика - в "контролирана" среда - така, че да не е възможно да манипулира резултата - ще получи награда от 1 МИЛИОН долара?
Защо никой не я е получил?
Да не би всички магьосници, врачки, гледачки, шамани, шарлатани, олово-разтопячи, астролози и всевъзможни едри и дребни измамници са толкова богати, че милион повече или по- малко да не е достатъчен за да се поразходят?..

# 62
  • Мнения: 431
Сигурно им противоречи на достойнството. Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 757
Ха-ха-ха.
А известно ли ви е, че всеки, който успее да направи магия - или каквото и да е "необяснимо" явление да предизвика - в "контролирана" среда - така, че да не е възможно да манипулира резултата - ще получи награда от 1 МИЛИОН долара?
Защо никой не я е получил?
Да не би всички магьосници, врачки, гледачки, шамани, шарлатани, олово-разтопячи, астролози и всевъзможни едри и дребни измамници са толкова богати, че милион повече или по- малко да не е достатъчен за да се поразходят?..

Според мен се случват много необясними неща, но "спецовете" все успяват да измислят нескопосано, но въздействащо на балъците обяснение и да се спестят милиончето  Wink

# 64
  • Мнения: 1 849
Странно ми е едно, защо хората като търсят нещо свръхестествено го търсят на всяко друго място но не и при Бога?!
МАРИЯНКА, кой би изцелил по-добре брат ти от Бог?

Иначе и аз съм чувала,чела и ги имам Киприановите молитви,но не знам дали помагат?!Сигурно щото не съм поп като съм ги чела не съм усетила промяна

Една молитва има сила когато първо вярваш в жертвата на кръста и второ вярваш, че това което оказваш, Бог наистина ще го направи. Но не можеш да очакваш резултат без да промениш живота си, не може да продължаваш да живееш по същия начин както преди.

# 65
  • Мнения: 60
Опитвам се да не вярвам, но познавам една жена, която все едно е концентратор на злото. На всеки който се е завъртял покрай нея се е случила някакава неприятност. Аз поне се отървах преди и мен да сполети нещо.

# 66
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
МАРИЯНКА, кой би изцелил по-добре брат ти от Бог?
...
Той, само той самият. Ако не е някаква болест, а само отклонения в поведението, доколкото аз разбрах.

# 67
  • Мнения: 593
Да напиша и аз нещо сериозно по темата...

Вярвам в позитивната и негативната енергия.

Ако някой изпитва злоба, завист и неприязън към теб, ти го усещаш съзнателно или на подсъзнателно ниво. Можеш да се почувстваш подтиснат или дори нещастен без видима причина за това.
Обратното - когато си заобиколен с хора, които те обичат и ти желаят доброто, ти усещаш тяхната добронамереност и се чувстваш щастлив.
Аз лично предпочитам да избягвам контакти с недоброжелатели и да не си обременявам съзнанието с мрачни мисли.

Като цяло не вярвам в "свръхестественото".
Всъщност, не го отричам напълно, но предпочитам да не мисля за това.

# 68
  • Мнения: 1 394
Цитат
Не съм съгласна с това, поне за мен не важи, колкото и да ме мразят и клеветят - не са ми навредили с нищо, чувствам се добре. А със сигурност са ме кълнали и ненавиждали поне няколко души.
Аз напред попитах за политиците ни. Толкова клетви и омраза има срещу тях, че досега да се бяха гътнали от толкова силна многостранна отрицателна мисловна енергия.
Просто,около теб няма такива хора,които да повтарят тази неприязън всеки ден.За политиците важи същото...
И с една клетва не става.Желанието на зложелателя или доброжелателя,трябва да е толкова силно,колкото е силна жаждата му за живот например.../Просто сравнение/...с една псувня или една обидна дума,никой нищо не може да ти направи,още повече,че си изградила "стени",които да те пазят,а те са точно това,че отхвърляш такова мислене...Ето там е ключа за предпазване от това нещо.Колкото повече си мислим,че някой си ни вреди,толкова повече привличаме негативната енергия на този човек към себе си.За това човек трябва да познава кой му вреди и кой му действа добре.Да отбягва едните,а другите спокойно да допуска до себе си...Има хора,които нямат никакви занимания, не ги вълнува нищо конкретно,мислят само за спане,ядене и ...айде да не казвам...Единственото им интересно занимание е клюките и интригите.Такива хора са най-опасни,защото не внасят положителна енергия за себе си от някъде другаде,а именно от клюките и интригите,както и от хорското нещастие...Това е храната за тях.Наричат ги още енергийни вампири.Те се оплакват,хленчат непрекъснато,плетат интриги...и ако има кой да ги слуша и съчувства,то този някой е "тяхната храна".Те го правят несъзнателно.Тази положителна енергия им е нужна ,а те не могат да я черпят от никъде другаде ,освен от хора,които са готови да им я дадат.Целта им е да събудят вашето съжаление,съчувствие,така те се чувстват доволни,а вие подтиснати,но рядко го съзнаваме.Затова аз лично бягам от такива хора,които ми се оплакват и разказват проблемите си,защото след разговор с такъв човек се чувстваш подтиснат,а ако е опитен "вампир" и изцеден дори....Много е сложно и сигурно не мога да го обясня ,както трябва,но може да прочетете повече тук  http://aryansunforums.21.forumer.com/a/_post220.html
Малко ми се струват пресилени думите на участниците в дискусията от линка,но както и да е.Аз лично не вярвям точно в думата "вампир",но ,като,че ли наистина съществуват такива хора с такива качества...И като се замислих...познавам абсолютно отговарящи на описанието хора и то не са един или двама.... Sad

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 13:59 от dodyniki

# 69
  • София
  • Мнения: 17 597
Ха-ха-ха.
А известно ли ви е, че всеки, който успее да направи магия - или каквото и да е "необяснимо" явление да предизвика - в "контролирана" среда - така, че да не е възможно да манипулира резултата - ще получи награда от 1 МИЛИОН долара?
Защо никой не я е получил?
Да не би всички магьосници, врачки, гледачки, шамани, шарлатани, олово-разтопячи, астролози и всевъзможни едри и дребни измамници са толкова богати, че милион повече или по- малко да не е достатъчен за да се поразходят?..

Според мен се случват много необясними неща, но "спецовете" все успяват да измислят нескопосано, но въздействащо на балъците обяснение и да се спестят милиончето  Wink

Не, няма такова нещо. А "спецовете" са специалисти в областта си, хора, които държат на името си. Просто до момента никой не е успял да проведе еднозначен, "чист" експеримент. Някак тези неща, "необяснимите" нямат желание да се случват там, където ги наблюдават...  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 54
Ха-ха-ха.
А известно ли ви е, че всеки, който успее да направи магия - или каквото и да е "необяснимо" явление да предизвика - в "контролирана" среда - така, че да не е възможно да манипулира резултата - ще получи награда от 1 МИЛИОН долара?
Защо никой не я е получил?
Да не би всички магьосници, врачки, гледачки, шамани, шарлатани, олово-разтопячи, астролози и всевъзможни едри и дребни измамници са толкова богати, че милион повече или по- малко да не е достатъчен за да се поразходят?..

  

Според мен се случват много необясними неща, но "спецовете" все успяват да измислят нескопосано, но въздействащо на балъците обяснение и да се спестят милиончето  Wink

Не, няма такова нещо. А "спецовете" са специалисти в областта си, хора, които държат на името си. Просто до момента никой не е успял да проведе еднозначен, "чист" експеримент. Някак тези неща, "необяснимите" нямат желание да се случват там, където ги наблюдават...  Mr. Green



  Предаването Ясновидци не е ли такъв вид експеримент. Защо не дадат 1 милион на победителя?

# 71
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В това предаване всичко е в сферата на вероятностите - веднъж познава и пет пъти не познава след това. Аз мога да го докарам до по-добри резултати.

# 72
  • София
  • Мнения: 17 597
Именно.
Едно от условията е резултатите да са предвидими и повторими. Т.е. ако някой твърди, че може да познава съдържанието на черна кутия, трябва да е в състояние да го прави всеки път. 'Веднъж' може да налучка.

# 73
  • Мнения: 3 886
 разбира се че вярвам а от вуду магията направо си ме е страх .Но наистина се връща затова се успокоите които зло ви мисли него го стига 3 пъти повече

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 08:55 от DIVA_ORHIDEQ

# 74
  • Мнения: 1 192
В това предаване всичко е в сферата на вероятностите - веднъж познава и пет пъти не познава след това. Аз мога да го докарам до по-добри резултати.
То и не е ясно дали не е театър всичко...Мен ми прави впечетление,че задачите са едни и същи,стаите са номерирани(защо ли?)...ако двама от тях са в комбина много лесно могат да си дадат информация един на друг,ако някой не им я е дал преди това... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт