Размяна на парфюми ХХІ

  • 46 149
  • 586
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 0
Предлагам за размяна 22-23мл от 30мл с кутия ALIEN само за същото коли4ество MIDNIGHT POISON ,BLACK ORCHID,WHITE PATCHOULI,JAIPUR SAPHIR ,ELLE INTENSE ,FLOWERBOMB,NARCISO RODRIGUEZ,SICILY:peace:,може и нещо друго от неговия клас Peace Hug
HugНапомням

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 23:44 от allexa27

# 466
  • Мнения: 58
  ruporuuОще очаквам и моля  Sob  Sob  Sob,моля,моля някой да се раздели със солидно количество ХАБАНИТА!

# 467
  • Мнения: 1 894
Търся пробички от  Desir Pour Femme, LouLou, Lalique, Happy Spirit Magical Nights, Kashaya, Paloma Picasso, Wish Magical Nights, Black Cashmere, Magical Moon.

Предлагам виалчета на Ma dame, Narciso Rodriguez, Organza Indecence, Believe, Femme Rochas, Absolu Rochas, Juicy Couture. Пръснала съм по веднъж за проба.

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 09:51 от beca

# 468
  • Мнения: 0
Благодаря на mmss за коректното отношение.Малко останаха такива честни хора и за мен беше удоволствие да си общувам с нея .Желая й леко раждане и много щастливи емоции с новия член на семейството . newsm51

# 469
  • Мнения: 62
Благодаря на mmss за коректното отношение.Малко останаха такива честни хора и за мен беше удоволствие да си общувам с нея .Желая й леко раждане и много щастливи емоции с новия член на семейството . newsm51
Благодаря!!!
  bouquet
Ти също ме направи много щастлива!!!

# 470
  • Видин
  • Мнения: 105
Предлагам Rubylips на Salvador Dali 50 ml, пръснато е само веднъж. Търся нещо леко,цветно,плодово...

# 471
  • при морето
  • Мнения: 911
Търся Midnight poison...Cry Заменям Alien за нея...
Хехе,аз имам Миднайт пойзън...Но имам и Елиън Peace

# 472
  • София
  • Мнения: 1 936
Предлагам Angel Sunessence, 50 мл, тестер, пръснат за проба.
Заменям за Angel на Thierry Mugler.
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=643064&cat=500

# 473
  • Видин
  • Мнения: 105
Rubylips e разменен.

# 474
  • Мнения: 111
здравейте,аз искам да помоля за нещо  Praynig
виждала съм сайт в който може да се провери дали парфюма е оригинален-вкарва се бар кода и ако е оригинален ти излиза името на парфюма,но сега не мога да го намеря  Thinking,ако някой  може да ми помогнеее  Hug

# 475
  • Мнения: 241
здравейте,аз искам да помоля за нещо  Praynig
виждала съм сайт в който може да се провери дали парфюма е оригинален-вкарва се бар кода и ако е оригинален ти излиза името на парфюма,но сега не мога да го намеря  Thinking,ако някой  може да ми помогнеее  Hug

На първа станица го пише. Peace

# 476
  • Мнения: 0
Предлагам за размяна:
Обсешън найт на КС ,от ФрагрансХ,около 70 ОТ 100мл
Covet на СДПаркър,около 7-8мл са изпръскани от 100,тестер с капачка от ФрагрансХ
Murmure на Ван Клийф и Арпълс,изпръскани2-3мл от 50,също от ФрагрансХ
10-ина от50мл Черути 1881,едт,не е тестер.
При интерес показвам снимки на скайп.Срам не срам,не мога да кача снимки в темата. :blusМ
uote]

Момичета,поръчах нови три парфюма от Фрагрансх.Помогнете да се "разтоваря"! SickДавам два за един или дори три,зависи от класа и мл.

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 18:19 от MNG

# 477
  • Мнения: 56
Продължавам да търся

boudoir na vivienne westwood  molq VI....


 Praynig  bouquet

 Praynig Praynig

# 478
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 779
Предлагам 90/100мл Етърнити на СК, душ гел 90/100мл и боди лосион 90/100мл. Търся Инканто на Салаваторе Ферегамо. При интерес ще покажа снимки

# 479
  • Мнения: 1 679
Все така разменям:
Bvlgari pour femme ,30ml,с кутия,само пробван.
От Ягодка.
Търся из между тези-Нина-Нина Ричи,Елиън-Т.Мюглер,Клое ЕДП 2008, Армани код,Булгари Жасмин Нор.

Общи условия

Активация на акаунт