ЮЛИ 2009. Тема 43

  • 12 932
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 725
Сиси, благодаря за линковете за средството против комари. Ей, какви неща вече има.....

# 31
  • Мнения: 1 208
Специално тези неща за комари съм купувала много и то все скъпички и напротив- имам предвид ,че нарочно кацаха на Петя.Не им вярвам,че действат - от личен опит. Ако има нещо наистина изпитано казвайте.

# 32
  • Мнения: 11 830
Мама Диди, явно все пак си е до "вкусна" кожа и комарите си имат предпочитания.Simple Smile Аз на практика Юлиана не я мажех и не я хапеха, за пример бяхме за една седмица на морско гости на приятели на вилата и тяхното детенце беше на решето, а с какво ли не го мажеха, на Юлиана нищо й нямаше, а не я мажех. Но машинката си я включвам! Peace
Иначе има много други препарати в аптеките.

# 33
  • Мнения: 14
здр-те мами!
мерси за съветите!надявам се че е просто труден период и ще отмине!но сега малко по тежко ги приемам нещата и...хормони и..луда работа!
аз козметика взех на бюбхен!гел от глава до пети , олио и крем!
за слънце защитен също ще взема но малко по нататък!
 Hug  Hug  Hug на всички !

# 34
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте и от мен в новата темичка   bouquet
Санитам, има едно кремче на билкова основа - Пайлекс се казва.На мен много ми помогна за хемороидите, за няколко дни ефекта беше поразителен.Струва 2-3 лв  Peace Ти как си?Нещо ти изпуснах края напоследък и се радвам да те видя, че все още си тук  Hug
При мен положението е все същото - на приливи и отливи  Rolling Eyes
Утре съм на преглед най-накрая.Не съм ходила от 17 април.Младежа вече така силно ме рита, че направо ми иде да се разрева.В повечето случаи е болезнено  Tired Ето сега например хълца - тва дете ще изпие цялата амниотична течност бе  Joy hahaha
Комарите са ми голям проблем, особено с тоя Дунав  Sick
Чела съм отгоре-отгоре затова не мога да се включа по-подробно, ама ви гушкам всичките  Crazy Hug

# 35
  • Мнения: 32
Имам питане, някой чувал ли е за тази марка, аз нещо не съм Blush: http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-183_549-products_id-11268.html . Как мислите кое от двете столчета е по- добро: http://www.kasidabg.com/product_info_cpath-183_549-products_id-10227.html

# 36
  • София
  • Мнения: 4 033
Да се включа за козметиката, и аз съм се спряла на Веледа, както и на Babylena - гледах им състава в аптеката и изглеждат много натурално, имат обаче малко продукти.Но и аз не мисля , че трябват много - нещо за къпане, мляко за масаж и крем против подсичане.Колкото и да е био- колкото по-малко-толкова по-добре-единствения случай дето не важи правилото на Мечо Пух Laughing
За слънцезащитен на Веледа- не знам дали има, имам брошура тяхна - там не пише да има, питах в аптеката- освен че нямаше , жената ми каза, че въобще не внасяли такъв продукт тук, което не изключва да има.Но аз не мисля да ползвам за бебето, много малко ми се струва, а тези слънцезащитни са все тежки като структура, според мен.
За комарите- имаме мрежа на всяка стая и  за сега това ние спасявало.Но ако се промуши някой задължително наяжда детето, а не нас с таткото, вкусно е явно,  а ние вероятно сме жилави вече  Laughing
Юлско бебе, аз не съм я чула първата марка, тепърва ще чета за кошниците за кола, защото трябва да вземем и ние

# 37
  • Русе
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен!!!

Относно комарите и аз доста умувах по въпроса как ще се справим.Накрая сложих мрежа на прозореца и тъй като сме на 5-ят етаж не се качват много,много сенадявам че ще е достатачно.А до колкото зная тези дни ще пръскат в града против тези гадове и ще е спокойно.

Аз когато се бях пищисала,чеще изръся дребосъка по рано,доста четох за това ако е 8-че или 7-че и да си призная се успокоих от прочетеното.Наистина колкото повече си стои вътре,толкова по-добре.А и то Санитам вече неостана да влезем в 9-я така,че всичко ще е ок.

Относно черните мисли мен ме е страх от упойката... ConfusedЗаради онзи случай на момичето в будна кома именно заради упойкта и се получава голямо противоречие в мен самата.Та съм решила да преценявам на място дали ще искам или не упойка.
Има ли сред вас някоя която е раждала без??? newsm78

Толкова за сега,че от няколко дни не мога да си събера акъла...докато ви чета има 100 неща които да напиша и после...всичко забравям...много съм разсеяна...

 Hug        Hug          Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 67
Юлско бебе, много е красиво първото, но не съм чувала марката. За втората марка съм чувала само положителни отзиви.

# 39
  • Мнения: 425
julsko bebe ние вчера се сдобихме със кошница като първата, която си показала на Kiddy. Обаче за сега не мога да ти кажа нищо конкретно, защото едни приятели на брат ми ни я дадоха и още не съм я виждала на живо, при майка ми е. Но поне на картинка изглежда хубава, можела и да се кърбаля. Надявам се другата седмица да си я получа и да и се радвам на живо и тогава ще мога да дам повече отзиви.
Ама като и гледам цената трябва да е добра.

# 40
  • Мнения: 576
Здравейте и от мен !

Ама момичета, моля ви се, недейте да разказвате за кошмарни случаи с родилки и бебенца  Tired Peace Все пак всички сме такива и очакваме живи и здрави деца, дайте сега да се филмираме коя по-страшен случай знае и какво я тормози  Crossing Arms

Санитам, мисля, че това е било преди 20 години, в момента е важно да си по-близко до термин. За хемороидите - не знам какво мазило да ползваш, само знам, че трябва да се миеш с хладка към студена вода, от топлата става по-зле Confused

една от нас, ЧЕСТИТО, да се пазиш, почиваш и глезиш следващите 9 месеца  Hug



# 41
  • София
  • Мнения: 6 199
Здравейте и от мен!Лелее,като ви чета все пoвече се убеждавам колко ми е свястно  момчето(той вече отива към чичко,де Laughing).По цял ден ми повтаря колко съм красива(а аз не съм,пък и вече съм доста дебела) и колко ми бил хубав корема(а ако мислите,че на Virdgnity  й е голям трябва да видите мойто чудо Shocked).Всяка вечер  говори на бебетата,ако има нещо,с което да ме отмени,винаги го прави.Въобще мога само да го похваля    Hands Thumbsup
За комарите-аз използвам машинката на Chicco(от серията,за която Сиси е дала линк) ,само че тази,която се включва в тока-много съм доволна.Когато излизаме навън използвам на същата марка мокри кърпички-също нямам оплаквания.
И стигнах до момента,в който забравих другите неща,които щях да пиша,затовасе връщам пак да прочета,та дано се сетя newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 6 199
Cuckoo, и аз съм от непиещите жени с пиещ мъж.Постигнали сме компромис-в къщи да не пие твърд алкохол,само бира(и то 2-3макс.).А когато сме навън всички му завиждат,че има кой да го вози и не се разправяме днес кой ще пие и кой ще кара LaughingНикога няма да разбера удоволствието от това да си махнеш главата,затова той гледа да не прекалява,а аз-да не мрънкам.Разбира се,има и инциденти newsm62

# 43
  • София
  • Мнения: 19 435
Здравейте и от мен!Лелее,като ви чета все пoвече се убеждавам колко ми е свястно  момчето(той вече отива към чичко,де Laughing).По цял ден ми повтаря колко съм красива(а аз не съм,пък и вече съм доста дебела) и колко ми бил хубав корема(а ако мислите,че на Virdgnity  й е голям трябва да видите мойто чудо Shocked).
Ами дай го тоя корем да го видим де Wink
И аз ще сложа една днешна снимка на моето шкембе, но да заредя фотоапарата.
За пиенето - мога да кажа само блазе на мъжа ти... щом на теб не ти пречи, още по-добре. То си зависи и от човека - как му влияе алкохола, но май като цяло пиещите в очите на един непиещ не са много приятна гледка...всъщност това ти трябва да го кажеш

Момичета, хич не се впрягайте кой какво ви казал. Живата истината е, че в момента имаме хипопотамски вид, и по-добре сами да се майтапим със себе си...  Аз като искам да мина отнякъде, се изцепвам: Големият кораб минава ... вкл. и пред непознати Grinning
Онова изказване за валирането много ме разсмя (medula, дано не се обидиш  Hug, просто оценявам по достойнство чувството за хумор на мъжа ти).
Моята щерка по едно време се опитваше да ми каже, че не можело аз да съм колкото нея тежка, като ме гледа с тоя корем...и като се качим на кантара - тя 54, аз - 55 кг  hahaha

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 18:54 от Cuckoo

# 44
  • Мнения: 5
Здравейте,аз отдавна не съм писала,но това е защото бях в болницата за задържане и слава богу още стискам Praynig !Сега като бабите и аз пия един куп лекарства #Crazy !Е не,че някой е забелязъл,че ме няма Cry ,ама това е защото съм сравнително нова сред вас и не съм писъла много!За това по този въпрос мога да кажа,че през всичките тези дни с лекарите сме се борили за всеки един ден престой на бебето в корема ми,въпреки,че това за 7-мия месец и аз съм го чувала,но до колкото разбрах това е било едно време,а сега нещата стоят по друг начин тъй като има медикаменти с които се разгръщат белите дробове на бебето без да има опасност за живота му.И все пак,кой би аскал да гледа детенцето си в ковиоз!?
По темата за козметиката сте ми много полезни,защото аз съм гледала зимно бебе и сега и аз се чудя какво да купувам newsm78 !Със сигурност знам едно,че не трябва  да е нищо загряващо Thinking !От мен това за сега bye

Общи условия

Активация на акаунт