Попово - 9

  • 18 841
  • 292
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 593
Благодаря на всички!!!!!!  Heart Eyes  Hug

Янче, тортата на Пешо е страхотна!
Весело празнуване, аз вече се подкарах...  Confounded

# 211
  • Мнения: 523
Янчееееее , я си кажи ти , че да не казвам аз КОЙ СПЕЧЕЛИ МИНАЛАТА ГОДИНА "МИС ЦИЦИ" ?!!!???

# 212
  • Popovo
  • Мнения: 219
Зори,теб те забравих,но днес не ми е ден!Но все пак: Честит рожде ден!Да си жива и здрава и хубавите моменти да са повече от лошите! Hug И тази вечер к'ат пийти дан са бийти! Mr. GreenВесело изкарване!

# 213
  • Мнения: 686
Янчееееее , я си кажи ти , че да не казвам аз КОЙ СПЕЧЕЛИ МИНАЛАТА ГОДИНА "МИС ЦИЦИ" ?!!!???
Аз бе,кой друг!И грамота си имам даже,само дето свеки не я е виждала  Mr. Green .Тази година пропуснах този конкурс,пък и нали трябва да дам шанс и на някой друг да се окичи с почитната грамота "МИС НАЙ-ГОЛЕМИ ЦИЦИ".

Току що се връщаме от купона на именника.Апнахме,пиинахме,Ралица геройски стоя с нас.Гледа Гарфилд със сестрата на именника,Наско го оставихме на свеки,а ние с мъжо спокойно изкарахме празника.Ще има и снимки,ама сега ме мързи да ги смъкна,така,че утре.Тортата беше голяма атракция Laughing,чак един от гостите каза да не режат "грешната Мадона с големите бомби" ,как се реже такова нещо.

Мама Веси,утре ще ти пиша на лични с подробно обяснение за тортата.

# 214
  • Мнения: 1 364
Нуше, аз все още се чудя от кога да изяза в отпуска.
На сватба сме на 25 юли, но ще отидем 2 - 3 дни по рано.

# 215
  • Мнения: 16
Момичета,да ви се оплача :днес Марти почна да ме хапе много яко ,докато суче Sad Доста е болезнено и се дръпнах на два-три пъти,но той не престана.Същото се повтори и вечерта Sad И остана без кърма де ,утре трябва да си търся помпата,че да се цедя ,И сега големия проблем ,че с триста зора заспива без да е на цица и на мен ми се разказва играта   Tired  Сега се чудя какво мляко да почвам -прясно ли,нестле джуниър ли ....То иначе да се цедя и да му го преливам в шише,че в хладилник да го съхранявам през целия ден..... newsm78 Другия вариант е да му спивам колкото кърма изцедя в яденето,ама вечерта като че ли пак трябва някакво мляко да му давам, преди сън  newsm78

# 216
  • Мнения: 1 726
      Мила, влез  в кърмаческия и там ще ти дадат всякакви идеи. Аз поне съм доста далеч от кърменето, но лично не бих дала директно прясно мляко. Има си АМ за деца на годинка. Явор до към 2 г. пи Нестле Джуниър, докато си го спря сам. Инес на Елица още си го пие. Но подозирам,че няма да стане така лесно отказването от кърмене, поне за него. Детето сигурно е много привързано , но нищо не ти пречи да опиташ с шише. Пожелавам и на двама ви късмет и търпение!

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 15:53 от ant

# 217
  • Мнения: 686
Мама Мила,незнам дали си решила вече да отбиваш,но ако е само хапането...Аз се спасявах така:като захапе му стисвам леко нослето и веднага пуска,хем му става неприятно,хем разбира,че не трябва да прави така.
За млеката-по-добре вземи Нестле Джуниър или Фризо3,не рискувай с прясно веднага,защото може да направи алергия.Аз на Наско вече се отпускам да дам и прясно,но го въведах лека по лека.Киселото мляко също е вариант,но тези купените Sick са пълни с нишестета и консерванти,а и дали ще купиш 10 кофички от 80 ст. или 1 кутия Фризо,все на 1 цена излиза,така че,по-добре адаптираното мляко.

А ако ще отбиваш,най-добре е когато не си край малкия.Трудно е,защото сте свикнали един с друг и ако си при него той ще си иска и ще плаче,докато му дадеш.Ако е някой друг край него,поне докато заспива,ще знае,че няма от кого да суче,ще поплаче,ще си изпие млякото и ще заспи.При нас беше  така 1 седмица го приспива мъжа ми и какво ми беше учудването след тази седмица,когато се събуди посреднощ и аз инстинктивно му набутах цицата,не искаше,търсеше си шишето.

# 218
  • Мнения: 16
Незнам, с това приспиване сме много трудни Sad А пък абсурд да заспи с тати си само-могат да си играят до 2 часа през нощта.Тази нощ като се събуди да суче и му дадох кисело мляко-изпи го в просъницата(ама на сутринта беше се оакал до  ушите).Мама Яни,ние с шишетата сме свикнали,няма проблем.Само това кисело мляко много трудно го пие.Тази сутрин му дадох да суче,че гърдите ми бяха станали на буци направо.Не ме хапа ,ама беше много сънен.Взех му нестле джуниър за довечера да го пробвам,дано му хареса ,а на сутринта пак ще си го кърмя.Това засега.А пък ще пробвам и това с нослето ,ама силно се съмнявам да ме пусне,какъвто е инат  baby_neutral

# 219
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мама Мила, ще отмине това с хапането поне при нас с Гого беше така. Няколко дни така зверски хапеше, че веднъж проверявах дали всичко си ми е на мястото. Отмина за седмица мисля и се кърмихме успешно до 1,1 год. Мама Яни ти е казала за нослето опитай.

Днес моя Херкулес събори новия масивен шкаф за телефона, добре че поне не беше отгоре му, щеше да го смаже.
Нарочно поръчахме голям за да не може да върши такива дивотии и днес аз пробвах да го наклоня на успях, а това дете направо ще ме вкара в лудница  ooooh!

И да ви кажа че с Атера се запознахме на живо  Grinning

# 220
  • Popovo
  • Мнения: 219
Мама Мила и аз да си кажа моят съвет.Ако си решила да отбиваш малкият не го прави сега. Никога не се отбива дете когато предстоят или са големи горещини. Колкото до млякото аз ти препоръчвам, а и Мама Яни ти е казала по добре да вземеш Фризолак,което подхожда за възраста му или кисело мляко, но прясното го изключи,за да не направите някаква алергия. Вие на колко месеца сте?Ако е над 7 месеца детето може да му слагаш във вечерната доза мляко малко бисквити и така да си изпива млякото. Peace

# 221
  • Мнения: 82
Ама какво шило е този Гого!Иначе е много хубав,предлагам да го съберем с Пламенка(предполагам че се познавате,видях нейни снимки в галерията ти),тя ми е любимото шило.

# 222
  • Мнения: 16
Мама Мила и аз да си кажа моят съвет.Ако си решила да отбиваш малкият не го прави сега. Никога не се отбива дете когато предстоят или са големи горещини. Колкото до млякото аз ти препоръчвам, а и Мама Яни ти е казала по добре да вземеш Фризолак,което подхожда за възраста му или кисело мляко, но прясното го изключи,за да не направите някаква алергия. Вие на колко месеца сте?Ако е над 7 месеца детето може да му слагаш във вечерната доза мляко малко бисквити и така да си изпива млякото. Peace

На годинка и един месец почти е бебо.Не съм решила да го отбивам,само ще оставя максимум две кърмения на ден.Той за играчка ме взе иначе.Взех му "Нестле Джуниър" - преди да ди легне не искаше да го пие и нормално,при положение ,че изяде цяла купичка със супа.Ще видим през  нощта,като се събуди дали ще го иска.

# 223
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ама какво шило е този Гого!Иначе е много хубав,предлагам да го съберем с Пламенка(предполагам че се познавате,видях нейни снимки в галерията ти),тя ми е любимото шило.

Всеки ден са заедно и познай майките им как са  Crazy
Днес например шляпаха в една кална локва, вчера вдигнаха БГ на крак, онзи ден си просиха от една бабки в градинките сладолед и т.н. и т.н.  
Направо не знам утре какви магарии ще измислят  Mr. Green

# 224
  • Мнения: 16
Кокетка,пък аз да си призная на няколко пъти те видях ,но ми беше неудобно да се спра да се запознаем Embarassed Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт