И з р а е л 38

  • 16 712
  • 286
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 490
  Възможно е, влаковете са доста високи, а тя е била между релсите. Това скоро няма да има как да се прави, защото има закон да се изградят на такива места прелези.

# 211
  • Мнения: 1 410
Това пък как става с релсите и истина ли е ? newsm78  Хм.... Thinking

# 212
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Гледам и не вярвам на очите си  Shocked newsm78 според мен трябва да си много луд, за да направиш подобно нещо.

Ина, на 8.06 ще ходя в еврейския дом за повече информация, преди дни говорих по телефона и ми казха,че вече има 5-6 деца на тяхна възраст,които са се записали.Сега ще и вадим паспорт и до края на месеца ще решим.
На всички Hug Hug

# 213
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Май е истина, вчера пишеше във вестника, но това е на база записа, не знам някой да го е видял с очите си, а, ако го е видял, представям си в какъв шок е бил  Crazy
-----------------------------------------
-----------------------------------------
Аз да се оплача от щурите роднини по линия на съпружеското тяло. Още не знам - смешно ли ме, невероятно ли ми е или какво...
Утре има помен и след помена са решили всичко дружно да вечеряме ... на плажа  ooooh! Даже оптимистите писали в мейла и бански да си донесем  newsm78 Аз вечер в морето не влизам, студено ми  Crossing Arms (и съм единствената в "компанията", която не може да плува  Blush). И това не е всичко! Пише да донесем маафе, че е удобно да се яде на плажа  Confused и аз мислих да правя нещо подобно на показаното от Тали, но не от малаух, а от многолистно тесто и с цветни пълнежи. Да, но не - Ментов ми казва, че се очаква баница, и най-вече той да се бил научил как да я прави. Ами, да се учи от Интернет, има рецепта И в в сайта на Карин Горен дори, а и аз години "го уча" (демек - той наминава да ме види докато я правя), той напредва само по материала как да я яде. Даже книга с българска кухня му донесох, в нея има какво ли не, не е да кажеш, че не съм се постарала  Laughing Пък и е пълно неуважение към баницата да се яде на плажа, там - най-много купени бурекаси...  Stop Ето, това са част от излиянията на малката баничарка  Joy Вече години наред все това ме карат да правя, някой друг да се натъква на този проблем с израелските си гости/домакини? Но аз не отстъпвам и ще си приготвя и експерименталното маафе, и накрая ще сме абсолютно комична гледка - на тустус с тавите и минаваме през гробищата, а после подкарваме към плажа.  Crazy

# 214
  • Мнения: 234
Май е истина, вчера пишеше във вестника, но това е на база записа, не знам някой да го е видял с очите си, а, ако го е видял, представям си в какъв шок е бил  Crazy
-----------------------------------------
-----------------------------------------
Аз да се оплача от щурите роднини по линия на съпружеското тяло. Още не знам - смешно ли ме, невероятно ли ми е или какво...
Утре има помен и след помена са решили всичко дружно да вечеряме ... на плажа  ooooh! Даже оптимистите писали в мейла и бански да си донесем  newsm78 Аз вечер в морето не влизам, студено ми  Crossing Arms (и съм единствената в "компанията", която не може да плува  Blush). И това не е всичко! Пише да донесем маафе, че е удобно да се яде на плажа  Confused и аз мислих да правя нещо подобно на показаното от Тали, но не от малаух, а от многолистно тесто и с цветни пълнежи. Да, но не - Ментов ми казва, че се очаква баница, и най-вече той да се бил научил как да я прави. Ами, да се учи от Интернет, има рецепта И в в сайта на Карин Горен дори, а и аз години "го уча" (демек - той наминава да ме види докато я правя), той напредва само по материала как да я яде. Даже книга с българска кухня му донесох, в нея има какво ли не, не е да кажеш, че не съм се постарала  Laughing Пък и е пълно неуважение към баницата да се яде на плажа, там - най-много купени бурекаси...  Stop Ето, това са част от излиянията на малката баничарка  Joy Вече години наред все това ме карат да правя, някой друг да се натъква на този проблем с израелските си гости/домакини? Но аз не отстъпвам и ще си приготвя и експерименталното маафе, и накрая ще сме абсолютно комична гледка - на тустус с тавите и минаваме през гробищата, а после подкарваме към плажа.  Crazy
Joy Joy

Извинявай,Ментова ама ми стана смешно!


Здравейте на всички!!!
Весел поздрав от Варна  Nature Sunny
Виждам, че има и ще има засилено форумско присъствие във Варна през лятото. На всички които са тук или са преминаващи - ще ми е много приятно да ви видя. Hug
Дуда, хайде да си направим една среща.  Ако ходите в морската градина, можем да разходим заедно децата си!!!
Наина, мини през нашия град за едно кафе!!!
Жаки, решихте ли за лагера в Сарваш? Аз все още се колебая.




Понеже Вие варненки сте повече,що не се съберете и да ми дойдете на едно гости! Laughing

# 215
  • Мнения: 1 526
Ох, Ментуш не е лесна и твоята hahaha ! Вече си ви представих Ментов шофира , ти си метнала крак през него да се държиш, защото ръцете ти са заети с тавите  Joy! Пък ако знаят че има наложена баница, вита баница, къпана, мързелива, дърпана... има да учиш Ментов... ох много голям смях!

Меди днес беше на р.д  парти в боулинга в инд. зона на Холон. Имам спомени, че Мента беше работила някога там? Или се бъркам. На нея и беше за първи път, обували специалните убувки, мятали топки.. веселба!

# 216
  • София
  • Мнения: 7 989

Айде на вечерята.

Тигърчоуууууу, маци маци маци пис пис пис.
Абе верно как се викат тигри, ние едно време така си викахме котките кога да им дадем да ядат, ама то в днешно време с тоя интернет и тия чужди езици човек вече не знае.

Тали за теб има специална порция от втория вариант с тиквичките и пресния лук. И не се притеснявай душа докато сме живи и здрави  гладни няма да останем. Я Мента баничка ще направи, я Борянка ще измъдри един гювеч, я Петя нещо сладко и т.н..


Мента много ме заинтригува с тази баница, ще има ли продължение. Ама какво да се прави бе, българската кухня е неповторима и единствена.

Туй с влака нящо и на мен не ми хваща окото, ама синът ми вика да не съм се учудвал вече на нищо.

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 21:01 от дядо хаджия

# 217
  • T"A
  • Мнения: 2 515
От къде да го извадя толкова дълъг тоя крак за "хватката" Joy Но тези премеждия няма да са утре, а вдругиден, объркала съм се (не знаех, че днес сме сряда ooooh!). Ще имам време да се подготвя психически  Crazy Обаче бъдещият баничар още сега отиде да купува кори  Joy то, бива, бива ентусиазъм  Laughing

Тали, в индустриалната - да, но се подвизавах не в боулинг, а в снукер клуб 
Някога това беше една от големите снукер зали - 30 маси или дори повече, но сега има още няколко големи клубове, макар че често са с разделени зали, а там бяха в една огромна и аз търчах между тях  Crazy Но напуснах по много безславен начин Rolling Eyes, та недей да питаш за мен там  Laughing

Боулингът тук е много популярен за детски партита  Peace На мен ми харесва идеята, децата се забавляват добре Grinning

Дядо Хаджия, тази манджа е точно по мой вкус  Peace А мъжът ми, ако можех да го науча български и да ти го пратя в кулинарния да го учиш там заедно с цялото готварско войнство да върти баници, питки... но не би!

А, да - билетите за концерта на Мадона разпродадени за един ден. Четох, че се продават на цена между 500 и 2500 шекела  newsm78

# 218
  • Мнения: 2 952
Тя  е търсач на силни усещания жената.Има си поза да не я смачка влака и чалъм. Кефът й се  увеличава като я гледат по сред бял ден. Айде профилирах я  Whistling ... Да е някой призрак - не е , че в болница са я карали после .... Рече и отсече   bowuu  Joy

Тали, супер - боулинг , иха!

Мента , обкрачваш мъжо от зад та през корема с дългите бедра и може  2 тави в ръцете и една на главата  да крепиш ... Майтап да става ! Забравихме чак помена ...е га ти !  ooooh!


Бяхме на плажа - студенко беше на децата мокри ..... Татко им  е риба , не го мисля ..Уж зодия лъв ама жива риба във водата   Whistling .... Аз съм по -тежка - не ща води,  не ща пясъци, смяна на дрехи ...искам сянка и столче и да си блея   grinning039.

А , забравих почти .... купил ми Джи Пи Ес  Hands Clap.... ще ставам шофьорка ! МноО съм добра !  smile3502 , сама си се кефя !  hahaha Особено ако пешеходците са като тази дето минеш през тях  #Silly и па'  стават ...Евалла ! newsm09

Хайде , лека нощ !   newsm01  Stuck Out Tongue Winking Eye О , йе!   superuu

# 219
  • София
  • Мнения: 7 989
...
Дядо Хаджия, тази манджа е точно по мой вкус  Peace А мъжът ми, ако можех да го науча български и да ти го пратя в кулинарния да го учиш там заедно с цялото готварско войнство да върти баници, питки... но не би!
...

Глей ся договаряме се !
Ти качваш снимки с баницата ама по метода на Петя911, аз ще науча мъжът ти на българските ястия. Аз проблем няма да имам щото мъжете бързо схващаме  Laughing, ама ти с три тави просто ми е любопитно да видя.  Grinning

# 220
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Пете,титхадши  Peace Аз като рпочетох първо и си виках баааааааа това е някой призрак (представих си я права пред влака  Embarassed )
Абе тя Мента няма нужда от тия кама сутра пози-все пак тустус-а има място между краката на шофьора да се наредят неща  Peace
Ей Тали гледай колко малка нашата балеринка и играе вече боулинг а аз даже не съм стъпвала в такава зала  Whistling
Дядо все повече ме изкушаваш с тоя Акти фрай да видим колко ще издържа  newsm78 Ако миеше и чинии щях да съм го купила досега  Mr. Green


# 221
  • София
  • Мнения: 7 989
...
Абе тя Мента няма нужда от тия кама сутра пози-все пак тустус-а има място между краката на шофьора да се наредят неща  Peace
...
Дядо все повече ме изкушаваш с тоя Акти фрай да видим колко ще издържа  newsm78 Ако миеше и чинии щях да съм го купила досега  Mr. Green

Борянкеее не ми разваляй ся далаверата с Мента бе.
Ами не мие чиниите това и мен ме яд, ама ся то пък всичко не може.

# 222
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Пете в джи пи ес-а картите заредени ли са или вие ги зареждате?А говори ли-ако да на какъв език?С две думи какви са му екстрите  Mr. Green

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Гледах и аз и се почесвах ей така newsm78. Ама и аз си мисля, че може да стане ако се легне успоредно на релсите. Но си иска здрави нерви, или да си луд.
Гледам готвите си тук, а мен защо така ми се отщя да готвя ..... нямам си идея.
И да питам нещо от името на приятелка - как да се накара ХР да пропише на иврит? Нямало такава опция в настройките за езици, а аз не мога да сравня, защото сега съм с виста.  Благодаря предварително.

# 224
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Пешек  Hug Аз използвам виртуална клавиатура понеже нямам написани буквите а незнам къде стоят  Blush Незнам дали ще ти свърши работа ,но ползвам ето тази клавиатура http://www.mikledet.com/ А за начина по който ти питаш-нямам идея...

Общи условия

Активация на акаунт