Детския празник посреща ЮНСКАТА растяща чета. Тема №71

  • 12 737
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Уникат честита ти радост!!!   bouquet

# 31
  • Мнения: 35
Уникат, честито ти момче. Да е жив и здрав и много да ви слуша и радва Hug

Sv., ще споделиш ли какво представлява акупресурата и с какво спомага за раждането?
Иначе и аз като теб не се спирам по цял ден - вървя много, домакинската работа и нея я върша бързо и с лекота /не че ми е приятно де/. С плуването мисля да се захвана от тази седмица,че досега чаках да се стопли водата,че беше много студена, а вече е почти 28 градуса и е екстра за плуване и гимнастика Party

# 32
  • Мнения: 639
Уникат, да ти е жив и здрав малкият Ивайло! Чакаме снимки.  Wink
gmarinova, благодарско, че се погрижи за новата ни тема. Първата юнска ...
Момичета, вече е юни! Да видим кое ще първото ни юнско бебче!  Heart Eyes Предлагам да не се тормозим ще закъсняват ли, ще подраняват ли бебчетата ни, а и да не се предоверяваме на думите на лекарите си (например - че скоро няма изгледи за раждане) - все пак те не могат на 100% да предскажат предварително какво точно и кога ще се случи (освен в краткосрочен план). Всички бебчета ще се родят, никое няма да си остане вътре, нали така?  Wink Да си изживеем спокойно и усмихнато оставащите ни дни бременност - тези прекрасни, чудни дни, и да не се притесняваме излишно, защото рожбичките ни сигурно усещат това.  Heart Eyes
Хубава юнска нощ ви желая!  Hug

PS - Anyto не е писала от събота.  newsm78

# 33
  • Мнения: 216
ЧЕСТИТ СИН НА УНИКАТ.МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.

# 34
  • София
  • Мнения: 596
Уникат, честито, да ти е жив и здрав Ивайло!!!

Ех, дочаках си термина, да видим дали ще съм отонези 5%, които раждат на термина. А дано  Praynig

# 35
  • Мнения: 6
Уникат, Честито!Да е жив и здрав и малкия Ивайло!
Днес ще ходя да записвам Сара за първи клас, надявам се да не чакам много, въпреки , че съм сигурна , че чакането до обяд не ми мърда. Не знам как ще издържа!?А най-лошото е , че Сара май се разболява, дано не да не се разболее, че ми остават още 3 дни до секциото, ако разбира се не тръгна да раждам днес, докато чакам в училището.
Лека седмица!

Е, вече сме с температура!Дано да се оправи по-бързо!

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 05:54 от dari_sari

# 36
  • Мнения: 216
Добро Утро Маменца,

Ето ви една американска закус4ица от мен. Да ви е сладко!

Дано днес имаме някоя добра новина.

Аз дето бях сигурна 4е ще родя предварително ( е все пак съм заложила на 6.6.- цялото семейство е заложило на дата и сега 4акаме), сега по4вам да се замислям дали няма да пренося, 4е нито контракции, нито нищо newsm78 newsm78 newsm78. Еми ще 4акаме и ще видим.

Гъди -абсолютно те разбирам( както и вси4ки които са сами по цял ден) то компанията в която мъжлето е мениджър сега пък са толко заети 4е не са имали по4ивка последните...2 седмици, и се радвам ако се върне по-рано от за късна ве4еря. Е снощи ве4е едвам издържах и го помолих да си вземе един ден по4ивка, за да се покиснем в басейна и да се помотаем( въпреки 4е ми е трудно всепак и аз имам нужда да видя как е навън).

Франчи- исках да те питам за тази житена вода- каква е концентрацията( аз като варя, варя до извиране) колко жито на колко вода и колко време да се вари, 4е имам такива киселини( аз още преди това си имах проблеми, но сега е нетърпимо) 4е ми бълбука до естахиежите тръби, а не мога нон-стоп сода и ранитидин. Благодаря ти предварително.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 07:21 от Lil_Vixen

# 37
  • Мнения: 61
Честит празник на децата,да са живи и здрави и да нямат край сбъднатите им мечти!!!
Честит юни на нас юнските мами!!!




   Това е нашият месец момичета,толкова чакан и жадуван...Време е за  newsm32 newsm32 newsm32 Моля на опашката,всяка по реда си  Two Hearts Леко и безпроблемно  baby
   Днес е секциото на Мiroslinka ("по график"),да и пожелаем много късмет и чакаме прекрасната новина  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 07:33 от LEILA BEL

# 38
  • Мнения: 3 294
Честит празник на всички дечица   bouquet  bouquet

Честит син на Уникат , да е жив и здрав и много щастливо детство му желая

# 39
  • Мнения: 639
Ей, че много ранобудни има!  Wink Дали заради хладното време успяваме да се наспим по-рано, или защото е понеделник, или заради детския празник, или защото вече е ЮНИ?  newsm78

Честит празник на всички дечица! Детството ви да е много слънчево и усмихнато!

miroslinka,  fingerscrossed!  Viper - май теб не те е хващал сън снощи.  Wink Само споко, и да не е днес, Бебка вече е близко!  Hug Дари, дано Сара да оправя бързо!  Praynig

Хубав ден на всички чакащи и родили мами и на всички дечица!

# 40
  • Мнения: 0
Честито бебче на Уникат!Да е живо и здраво и да радва с усмивки мама и тате.
Честит празник на всички дечица и на тези които още се чувстват малко деца newsm03
Днес ще водя сина ми на лунапарк,че от една седмица в квартала са разпънали едни сергии едни чудесии,и сина ми все питаше кога ще го заведа.Пожелавам лек и прохладен ден на всички мами и бебешори,а на тези за които днес е големият ден едно голямо палцестискане Praynig

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 857
Честит син Ивайло на Уникат!

Честита Андреа на dnd11174! Страхотно име!  Wink Самбоди, чакаме и вашата Андреа!

Да са ви живи и здрави дечицата и много щастливи мигове с тях ви пожелавам!

Честит 1 юни на всички вече родени, бъдещи дечица и техните по-големи батковци и каки!

Честито навлизане в м. юни!!! Ей, доживяхме и ще си бъдем истински ЮНКИ! Браво на нас  Hug

Аморе, тук съм, ама бях малко при мама, пък и имахме и събор, та малко на празнуване го ударихме  Drunk

Успех и на Мирошлинка! Чакаме новини! А Вайпър, е има и друга възможност - освен да родиш на термин - може и да преносиш, въпреки, че хич не ти го пожелавам. Започвай да му даваш зор на този бебок да излиза  Peace

Лил, не се бях сетила, че е добре да правим залагания, без туй всеки си дава мнението кога ще родя, поне някой да припечели някой лев!   202uu newsm74

# 42
  • Мнения: 9 814
Чесито бебче на Уникат! smile3525

Честит 1 юни на всички родени, неродени, непораснали деца и техните родители!

Специален поздрав:
http://www.youtube.com/watch?v=38PxLD5kVFI

# 43
  • Мнения: 187
Добро утро и от нас! И ние всички заедно честитим на Уникат мъника! Както и на всички рожденници! Разбира се, стискаме палци на всички, който днес тръгват към болниците за среща с бебчовците, а тези, който ще чакаме още по-леко и безпроблемно бременеене!  bouquet

# 44
  • Мнения: 59
Добро утро Simple Smile

Честит син на Уникат  Hug

Честит празник на всички дечица , а също и на  "порасналите" им майчета  smile3502 !

Общи условия

Активация на акаунт