Още мъничко остана всички Юнски бебчета да гушкат мама! Тема №73

  • 13 634
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35
Феникс, страхотен ти е разказа. Пожелавам на всички ни такова раждане като твоето - бързо и неусетно Heart Eyes
Разгледах снимките на Бо и Йо тези които са в подписа ти - невероятни са Hug

# 31
  • Мнения: 143
Гъди   bouquet за темата прекрасна е  bouquet

Феникс разказа ти много ме развълнува и дай боже всеки му такова скоростно раждане Praynig Близнаците са големи сладури Heart Eyes

Честито на всички родили днес!Да са им живи и здрави синовете!

Вярно много момчета се родиха до сега ай де дано момите да се засрамят и да почнат да се появяват и те Wink Laughing

# 32
  • Мнения: 270
Аз пък що съм се заблудила, че трябва да са безцветни водите или не съм....бихте ли ми казли в крайна сметка какви трябва да са? сори че ви занимавам, обаче нали този месец всички трябва да сме нащрек. Shocked

# 33
  • Мнения: 136

Вярно много момчета се родиха до сега ай де дано момите да се засрамят и да почнат да се появяват и те Wink Laughing


Ама то нормално, доста повече бяха момченцата от момиченцата. Онзи ден пък ми казаха, че по-често майките, бременни с момченца, преносвали  newsm78

Аз с нетърпение чакам момата на Viper да се появи. Тя, милата, сега май е на лекар, дано я зарадва с хубави новини, че ми е много мъчно за нея  Praynig Дано никоя друга от нас не преноси, сигурно е много напрягащо.

Франчи, ти май както си пожела тези дни да раждаш, така и ще стане. Хайде, дано е скоро голямото събитие  Peace

somebody,  бях сънувала навремето, че с теб раждаме в един ден, като ти беше първа. Колко е пророческо, не знам, ама ако има истина в този сън, ти пожелавам и на теб утре да ти кажат това, за което си мечтаеш  Whistling

Ей сега ще раздам малко паролки и на другите, проявили желаещи и после ще ходя до МОЛ-а  smile3534   Тъй ми, малко и аз свят да видя  smile3533

# 34
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
Първо ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОДИЛИ ДНЕС, ДА СА ИМ ЖИВИ, ЗДРАВИ И ПОСЛУШНИ РОЖБИЧКИТЕ, А НА ЩАСТЛИВИТЕ МАМИ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ  baby

Да ви питам, дадоха ми такъв стерилизатор:
http://family-bg.com/prX_2539.htm?ref=56
но не зная на колко минути и на каква мощност трябва да стерилизирам.Ако някой има такъв и упътване към него моля да каже   bouquet
и още вода налива ли се вътре и колко?

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 18:35 от DeniDeniDeni

# 35
  • Мнения: 79
Аз изпрах дрешките и сега съм по спокойна

Моята свекърва си идва в понеделник и нямам търпение да пристигне и да видя какво е накупила разбира се,
казвала съм и преди че е много добра жената и аз много я уважавам

Франческа браво на теб smile3501 дано по скоро е събитието
Как искам и аз да чуя утре това Praynig само че се съмнявам моят доки да ме гледа за разкритие

# 36
  • Мнения: 1 027
Момичета, снощи си слагах глобули за гъбички и сутринта при изтичането им не бяха бели, каквито са, а изтече леко розово, но много малко  newsm78 На някой да му се е случвало? Съжалявам за тъпия въпрос, ама ..............  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 1 475
Наде, ако е Полижинакс, те така изтичат леко розови са!!

Гъди , а дано и аз така си го пожелавам, нали  и ние по принцип вървим с 3 седмици напред - утре ще се види със сигурност какво  е положението! Praynig

Феникс, разказа ти за раждането е уникален!!  202uu

# 38
  • Мнения: 1 027
Съмбоди, Гино Паверил са, а те са чисто бели  newsm78

# 39
  • Мнения: 0
не си спомням, защото съм ползвала преди години за последно  и от двата вида, ама ми се върти из главата, че кутията им беше сиво-розова, та те бях леко розовки!!! newsm78

..........опс, сори ,че отговарям от този профил, но понеже слагам снимки на бебета отпред  и затова, не се усетих*somebody съм* Embarassed

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 19:11 от jnki2009

# 40
  • Мнения: 456
Момичета, снощи си слагах глобули за гъбички и сутринта при изтичането им не бяха бели, каквито са, а изтече леко розово, но много малко  newsm78 На някой да му се е случвало? Съжалявам за тъпия въпрос, ама ..............  Rolling Eyes

Аз ползвах точно тези глобули Гино Паверил 150 миналата седмица, но нищо различно от бяло не ми е изтичало  Thinking

# 41
  • Мнения: 35
Наде, аз също съм ползвала Гино Певарил, но винаги ми е изтичало бяло newsm78 Незнам на какво се дължи розовото. Защо не звъннеш на док да питаш?

DeniDeniDeni, аз съм с такъв стерилизатор но друга марка, но предполагам, че за всички марки е едно и също и работят на един и същ принцип щом са еднакви модели. Та за моя пише, че се слага 200ml. вода в него, пуска се за 10 мин. на пълна мощност Peace

# 42
  • Мнения: 1 027

DeniDeniDeni, аз съм с такъв стерилизатор но друга марка, но предполагам, че за всички марки е едно и също и работят на един и същ принцип щом са еднакви модели. Та за моя пише, че се слага 200ml. вода в него, пуска се за 10 мин. на пълна мощност Peace

Моя е на Джордани, но са на един и същи принцип, 200 мл вода и 8 мин на пълна мощност, въпроса е да се изпари водата.

# 43
  • Мнения: 9 814
Съмбоди, Гино Паверил са, а те са чисто бели  newsm78

При мен се получи същото с предната бременност и два дни по-късно ми падна тапата. Друг е въпросът, че с паднала тапа изкарах 19 дни.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 658
Deni моят стерилизатор е на Авент,с 200мл вода се слага за5 мин на пълна мощност. На твоя в упътването пише че се слага за не повече от 4 мин.

Общи условия

Активация на акаунт