Отговори
# 15
  • Мнения: 136
Колко хубаво, още 2 бебенца  smile3508 Да са живи и здравички и Денислава, и Витомир   love001

Хайде, мами с големи коремчета, давайте да се активизираме и да донапълним днешния ден с още хубави новини  newsm10

Леле, обаче май ще се вкарвам в нов филм с тези зелени води  #Crazy   Нали рядко се случва?  newsm78  Хич не знам какво е състоянието на водите ми, от последния ми преглед скоро месец ще мине, а като се замисля и тогава доки нищо не каза за тях. Сигурно са били добре, ама сега вече се съмнявам...

 

# 16
  • Мнения: 1 924
Честито на Роси-голям мъж с хубаво име!
Дано бързо се оправи  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 187
Браво още два бебока!  newsm44 Много да радват мама и тати!
Какво ще кажете да си организираме залагане, кой кога ще роди? Всеки си избира дата и да ги запишем на първа страница и да видим кой ще познае! Друг вариант е да залагаме кога ще роди Гъди  Wink (това в кръга на шегата, Гъди не се сърди! Hug) Поне да имаме причина да драсваме по ред-два, че иначе е много скучно през деня!

# 18
  • Мнения: 35
Йееее още бебенца си имаме. Да са живи, здрави и мнооооого послушни  bouquet

Гъди, не се вкарвай допълнително в такива филми. Все пак това се случва сравнително рядко и то ако се преносва повечко време. Не се психирвай излишно Peace

the1, аз съм ЗА залаганията Laughing  за това кога ще роди Гъди Wink

# 19
  • Мнения: 3
Здравейте.....тези дни влизам по рядко .....много сори ама влизаме в ритъм ...... а и Марти работи на компа  през деня ....но от утре ще влизам повече обещавам......

София е добре качва нормално вече е 2,415 .....кърмя я ...а като нямам много я дохранвам  с АМ ...много я кефи да я къпя......

Днес се обърна завъртя се цялата в кревата.....ама нали сме вече на 21 дни.......

Честито на мамичките родили тези дни......няма да ги пиша по имена че все ще пропусна някой.....да са живи и здрави много много щасливи......големите малки слънчица......


айде още малко и ще правим среща с количките......

На бременките успешно раждане леко и безоблачно......

# 20
  • Мнения: 269
  bouquetЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ

# 21
  • Мнения: 136
Хаха, браво бе, ще залагате точно на мен  hahaha  Никой няма да спечели, имам чувството, че цял живот ще си бременея  Joy   Така или иначе, залагам за следващата сряда, 17 юни и то заради преносване, предизвикано раждане, дори може би секцио  Peace

Ама да залагаме и за още някой, щото само с мен не е интересно. С вашите камъни - по вашата глава.

Залагам за lili_to - неделя, 14 юни
the1 - понеделник, 15 юни

Аз пак си кукувам самичка вкъщи, затуй съм на компа, за да не откача съвсем. Нашият загрижен тати отново е с дебелия съсед, на който следващия път, като видя, наистина ще вдигна скандал  #Cussing out  

# 22
  • София
  • Мнения: 2 132
Честито на всички обебили се днес! Да са им живи и здрави бебочетата!

# 23
  • Мнения: 1 475
Ей сега се прибирам и си имаме още две бебчета- да са живички и здравички,  а на мамите бързо възтановяване!!     bouquet

Ние голямо ходене му ударихме в Южния парк, 2 часа с една пауза от 10 мин на една пейка, щом ми излезе мазол на единия крак- както каза Андрей бях атракцията на парка, незнам ама нямаше хора,които да не се обръщат да ме оглеждат- мъже, жени, деца, усмихват ми се, дали заради големия корем, дали заради роклята, Андрей ме каза повече да не я обличам, щото и тя привлича много погледите Mr. Green
Получих и една много стабилна контаркция, затова и седнахме, прободе ме здраво и корема ми стана, като маса твърд и равен, бяхме отишли в другия край на парка към Иван Вазов, а тръгнахме от СТрелбище, там беше колата и то навътре в квартала и Андрей както обикновено каза, няма да се прибираме сега ще обикаляме ощее Mr. Green, то ме отпусна де и така си откарахме 2 часа- дано разходката даде положителен резултат!
 Утре ще ходя да се видя с педиатърката, която Aya ми препоръча    bouquet ,уговорих се с нея, утре да се запознаеме - да знам,че съм решила  и този въпрос!!

За датите залагам на Гъди -13 юни
за себе си   13 или 14
lili_to - 15
the1 -  18
Франчи - 15 или 17
Наде- за теб дата 22 или 23
/за моята дата сме на едно мнение с теб/ Wink

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 21:32 от somebody

# 24
  • Мнения: 1 027
Ехааааааааа  newsm44 Честито на всички майчета, които родиха днес   bouquet Да са живи и здрави рожбите ви и много усмивки да ви носят  Hug

Днес бебетата май станаха 6 или бъркам  newsm78

Гъди, теб те виждам с бебе на ръце още на 15  Mr. Green  
Франчи ми се вижда тук на боба  Mr. Green около 13, а Съмбоди на следващия ден, т.е. 14  Grinning

Айде на залаганиятааааааааа, който разбира тук се спираааа  Joy Съвсем изтрещях, не ми обръщайте внимание  Crazy

# 25
  • Мнения: 136
somebody, дай на заем твоя мъж, малко и мен да поразходи, защото явно моят е последният, на когото мога да разчитам в това отношение   Tired

Да допълня и аз залозите, като ще действаме с повече размах:


Gydelichkova - 17 юни
somebody - 17 юни (сори, ама нали ще сме в един ден, а себе си виждам тогава)
Франчи - 11 юни (дава ми се, че скоро ще роди  Crazy)
Nadeto - 16 юни
lili_to - 14 юни
the1 - 15 юни
gmarinova - 17 юни
sharky81-13 юни
ninand-19 юни
Fresh - 20 юни


Оф, на 100% забравям някой и дани не ми се сърди  Praynig

Nadeto, хахаха, как ме разсмя само  Joy  Ама я го метни пак тоя боб, щото и на 15-ти преносването ми ще е вече с 3 дена  newsm78   Или може би като казваш, че ще съм с бебе на ръце, имаш предвид снимките при изписването  Laughing

# 26
  • На високо
  • Мнения: 825
Честито на всички родили мами!!! Да са им живи и здрави дечицата!
То май наистина неродилите вече сме малцинство. Аз обаче си чакам датата за планираното секцио - 19 юни.  На 15-ти ще се видим с лекаря, не вярвам да промени датата, освен бебка ако не реши нещо друго де ! Laughing. Всяка нощ от последните 4-5 си мисля, че раждането започва. Имам доста болезнени контракции, макар и не съвсем регулярни и все очаквам да ми изтекат водите или поне тапата да ми падне. Но не - оставам си с болките и будуването по цяла нощ.
Мъжът ми, горкият също е на педал - суети се около мен и не знае как да ми помогне. Но ето че идва сутринта и на мен всичко ми минава. Ако щете вярвайте, но денем се чувствам почти перфектно - нищо не ме боли, 1-2 контракции за целия ден и до там. Така че, май ще си дочакам датата.
Чета за мъките ви покрай кърменето и психически се настройвам за подобни изживявания. Вече писах, че с каката в началото ми беше много трудно, доста рев му хвърлих, че не успяваме и додавам АМ. Имаме кантарче в къщи и я прегеглях след всяко кърмене за да преценя колко точно е изсукала и колко АМ да додам. Ей, богу, не си причинявайте това, голям тормоз е и за бебето и за майката! Е, ако инатът ви е в повече упорствайте  Wink! При мен даде резултат в крайна сметка, но не съм сигурна, че си струваше нервите, които хвърлих. Първите 20-тина дни бяхме на смесено хранене, а после като се урегулираха нещата минахме само на кърма. В крайна сметка мисля, че не бива кърмене на всяка цена, защото щастлива мама = щастливо бебче, независимо дали е на кърма или АМ  Peace

# 27
  • Мнения: 9 814

Франчи - 11 юни (дава ми се, че скоро ще роди  Crazy)


Гъди, даноооо  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Наде, не искам на 13 юни, тогава е роден Бойко Борисов.  Crossing Arms

Аз - още тази нощ  Mr. Green
Гъди - 10 юни
somebody - 11 юни
lili_to - 12 юни
Nadeto - 14 юни
gmarinova - 13 юни
the1 - 12 юни
sharky81-17юни
ninand-19 юни
Fresh - 22 юни
Фрея - 19 юни /при нея без боб/


Имам чувството, че някои от бебетата ще проходят, докато ние родим.  Laughing

# 28
  • Мнения: 136
Имам чувството, че някои от бебетата ще проходят, докато ние родим.  Laughing

Според мен дори ще се начат да говорят и пишат на книжовен български език  Joy  А може и чужд език да поназвайват вече  hahaha

Ако знаете каква картинка съм - на всеки 5 мин. ту рева, ту се смея. Имам чувството, че някой от съседните галактики е осъществил контакт с мен  #Crazy

# 29
  • Мнения: 1 027
Ох пиша си и със Стенли, а той е на компа в хола и ме разсейва, пращам по скайпа картинки и той цвърка от кеф  Grinning ми не мога да го накарам да ме остави иначе да залагам тук  Joy

И аз за мен искам 22, ама и не ми се чака до там  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт