Спамо- чат (15- 21.6`09)...дъръбъръници секви...

  • 32 687
  • 2 562
  •   1
Отговори
# 2 460
  • Мнения: 220
И аз съм казвал така...няколко пъти  Wink

И всяко напиване е за предпоследен път Crazy

Жокер ли ползва за верния отговор  Thinking Crazy

# 2 461
  • София
  • Мнения: 819
Жокер ли ползва за верния отговор  Thinking Crazy

Я го знам, бе, мене джокер ми не требе Joy Joy Joy

# 2 462
  • Мнения: 93
Оххх,не издържам повече на тоя комп...пък лаптопито ме мързи да го пускам  Crossing Arms отивам аз да се поопъна пред тв-то и ше зяпай някой филм,че най-малко усилия се изисква за туй нещо Whistling ай освобождавам ви за сега от присъствието си Crazy

# 2 463
  • София
  • Мнения: 819
Оххх,не издържам повече на тоя комп...пък лаптопито ме мързи да го пускам  Crossing Arms отивам аз да се поопъна пред тв-то и ше зяпай някой филм,че най-малко усилия се изисква за туй нещо Whistling ай освобождавам ви за сега от присъствието си Crazy

Още ли не те е подгонил пиянския глад Joy Joy Joy

# 2 464
  • Мнения: 15 619
Абе, я кажете нущо за Касперрски /Кашперски/ - антивирусната!  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Взех, че смених Нод -а. По ли я бива!? Thinking

# 2 465
  • София
  • Мнения: 819
Абе, я кажете нущо за Касперрски /Кашперски/ - антивирусната!  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Взех, че смених Нод -а. По ли я бива!? Thinking

Не, в сравнение с НОД не я бива толкова и май е по-тежка. Аз съм с АВАСТ и нямам грижи, перфектен, и безплатен Peace Имам и НОРТЪН, ма не му обръщам много внимание Crazy

# 2 466
  • Мнения: 2 829
Кашперски и на мен ми беше тежка

аз съм с Нод
аваст е готина също

# 2 467
  • Мнения: 5 393
Добър ви ден Hug Heart Eyes

Егати импровизираната сбирка си направихме снощи. Дойде колегата с жена си и двете деца уж на следобедна бира, та накрая останаха да спят вкъщи, отстъпихме им спалнята, та си пихме на спокойствие до към 2-3часа.  И още едни приятели дойдоха, и те като нас ергени, пласирали детето на баба и дядо Laughing  А пък мойто ще ми го върнат утре вечер, вместо днес.

Аз съм с Аваст и съм доволна.

# 2 468
  • София
  • Мнения: 819
Аз съм с Аваст и съм доволна.

Ми аз нали от теб се научих и го сложихме Crazy

# 2 469
  • Мнения: 15 619
Аваст добра ли е!? По-добра ли е!? нод нещо не ми харесва. newsm78 Последните дни нещо все пиука, имало троянец, пък после продължи да пиука от време на време....и все ми показва, че няма вируси, пък компютъра от време на време сдава багажа. Thinking  Тая Касперски и на мене ми дойде тежка. newsm78

# 2 470
  • Мнения: 5 393
Аз съм с Аваст и съм доволна.
Ми аз нали от теб се научих и го сложихме Crazy

Така ли беше? newsm78  Не помня Crazy Laughing

# 2 471
  • София
  • Мнения: 819
Така ли беше? newsm78  Не помня Crazy Laughing

Да, така беше, кат ми изтече НОД-а ми каза за АВАСТ, и кат не помниш си записвай, бабичка Mr. Green Heart Eyes

# 2 472
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
И аз си изплясках един Авастец..с;лед тежкия Касперски и тоя Нод.А добър ден! Mr. Green
.

# 2 473
  • Мнения: 220
Абе, я кажете нущо за Касперрски /Кашперски/ - антивирусната!  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Взех, че смених Нод -а. По ли я бива!? Thinking

http://avast.softvisia.com/index.php?option=com_content&task … =16&Itemid=29    Naughty

# 2 474
  • София
  • Мнения: 819
И аз си изплясках един Авастец..с;лед тежкия Касперски и тоя Нод.А добър ден! Mr. Green
.

А добър ден де Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт