Нашто Юлче палаво и диво вече втора свещ ще духне!

  • 10 006
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро ,
Рокси , браво за изпита.
Дано на Ники му се размине.
Коктейлите са моята страст.Имам си два шейкъра , блендер и книга с рецепти.Понеже у наше село никъде не приготвят коктейли по оригинални рецепти , а в Пловдив рядко ходим вечер / никога не можем да се разберем кой да пие и кой да кара / си правя вкъщи.Най-обичам дайкири и маргарита.

# 256
  • Мнения: 384
Добро утро!
Никола снощи пак вдига темп. и пак вади пъпки та мина кака си.И ако си мислих че тя има много,той има много,много.
Хриси,как е Ники днес?
Мати може и от училище също да е бил атакуван с шарката.Тя Надина доста време изкара и навън,даже около Макси се въртя щото той й викаше ''Ани'' хихи.Реши,че тя е Ани,което много я впечатли,щото една от най-добрите й приятелки се казва така.
Галена,разбирам как се чувстваш!Аз така се почувствах ужасно като наближи връщането ми с първото дете и бремеността ми дойде като манна небесна,че ще мога да съм на разположение още на детето си.Ужасявам се от яслата,не улучих нашта.Просто персонала за мен не струва и макар че е държавна-хигиената не им е на ниво,нито пък дисциплината.Градината не ме плаши толкоз,колкото яслата и болестите в началото.На всичко отгоре срещнах бившата лелка на Надина и тя така оплю колежките си в групата дето ще е Никола и стаята,че била с мухъл над басейна,че сега се чудя какво да правя да го местя ли,да пробвам ли тук.Само една яслена група остават в сградата на Надина и там е Никола,инъче трябва да е в сградата до градината и за удобство го оставих да са на едно,а сега се чудя и мая.
И аз обичам коктейли!Възхищавам се на хората,които са пътували по света.Трупат обща култура,която аз много ценя и си мечтая да придобия!

# 257
  • sf
  • Мнения: 10 283
а ние с мъжо ако не можем да се разберем за нещо- хвърляме монета и така решаваме.  Mr. Green

Днес съм почивка- ще вися тук,докато ви се доповръща от мен.  hahaha

# 258
  • София
  • Мнения: 3 414
не виси там ами ела ми помогни че още кафе не съм пила.
Направо стана 21ч навън ще изкукуригат а и аз

# 259
  • sf
  • Мнения: 10 283
аааааа от нас не мърдам  Naughty ще се местя от телевизора на компа. с мъжо сме на ротационен принцип  Joy
а навън е ужас, горките лелки в яслата, Виктор ще ги пощури. Ако не излиза и подивява. Да не говорим,че снощи и дрехи не искаше да облича и избяга гол на терасата да скача в локвите  hahaha

# 260
  • Мнения: 4 300
Благодаря ви, момичета за разбирането  Hug
Ники и през нощта вдигна Т и е целия потен, ама вир вода Confused. Сега още спи, като никога, но по обед ще го водя на лекар.

# 261
  • sf
  • Мнения: 10 283
Хриси, може и при вас да е варицелата. Ако е, дано мине бързо.

# 262
  • София
  • Мнения: 3 414
Хриси ти разгледа ли го за пъпки?
Вики няма да те карам повече,незнаеш какво изпускаш Joy

# 263
  • USA
  • Мнения: 559
С какво забавлявате децата в това време? Чудя се какво да правим.
Ками нещо изчезна.

# 264
  • Мнения: 384
Ками,няма нет заради времето нещо е станало.
А Евичка е с варицела.  Sad
Мойте подивяват и аз заедно с тях.Разминаваме се из къщи и ходиме като  smile3517.

# 265
  • София
  • Мнения: 3 414
В момента гледат Кига за джунглата и тичат.Нищо не им минава в къщи,само на вън им се ходи. Crazy

ШУШОНЧЕ ЧРД много здраве и щастие

# 266
  • Мнения: 1 098
Аз честно да си кажа нямам наблюдения Дели да става по- див, ако не излизаме. Ние не сме пропускали ден без разходка, но ако например е кратка- няма проблем.
Такъв ураган имаше, от терасата литна един плажен чадър, с който си пазехме сянка и се заби в една антена на третия етаж в съседния вход. Ходих да им кажа, ама не ми отвориха. Не ми е за чадъра, ама ме е страх да не удари някой.
Хриси, дано не е нещо сериозно.
Аз също разменям играчките и книжките на Дели с тези на едно друго детенце. Иначе не мисля, че имаме много играчки, а и аз нося към Владая, така че чистя от време на време.
ЧРД на Шушончето! Да е жива и здрава  bouquet

# 267
  • Мнения: 476
Здравейте момичета, аз се появавам рядко и не мога да ви смогна дори с четенето, но сега като ви чета за тази варицела и се притесних. Аз бях в болница до петък, оперираха ме и като се прибрах, се оказа, че Вики е с температура. Бабата не го е забелязала, а пък баща му ме убеждава, че нямал Т, просто било много топло - е оказа се че има 37,8. Няма други симптоми, нищо, само една пъпка на бузата. Да не е някаква шарка, че аз още не съм се оправила, раната ми се отваря и се притеснявам да не станат още усложнения,че и при мен нещата не минаха леко  ooooh!

# 268
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
sandcastle, много е вероятно да си карала варицела като малка. Попитай майка си или провери в картона, ако го пазиш.
При варицелата пъпката е като издуто мехурче, пълно със течност, сърби доста. Провери за пъпки в косата и около и зад ушите. Стискам палци да не е варицела. На теб бързо възстановяване!

Честит рожден ден, Шушонче! Бъди здрава и щастлива!

# 269
  • Мнения: 389
Цоп и аз.
Шушон4е,4естит рожден ден  Hug
Аз си знам,4е,ако не излезем днес след обяд Марти 6те обърне къ6тата .Ама сега ве4е няма за кога.
Рокси,4естито за изпита!

Марти за сега е само със сополите,малко подка6ля,ама се надявам да се разминем само с това ,поне е свежарка и няма Т ве4е.
И аз искам ,ако имам второ да минат поне 5-6 години,4е ,какъвто е див мои4кия няма да се справя.И на зоото ми се ходи,ама като се оправи времето през седмицата 6те го заведа.
sandcastle ,стискам палци да ви се раминат болестите .

Общи условия

Активация на акаунт