Юнските ни ДВЕ чертички,през МАРТ ще махат със ръчички!/22-28.06.2009/

  • 9 905
  • 269
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 641
Мъмбо-Джъмбо, я виж ти Мемориа се крие под този ник. Simple Smile Прекрасна новина, радвам се от сърце за теб! Най-спокойната и прекрасна бременност ти желая и здраво бебче  bouquet
Миле, честит рожден ден на твоята щерка.Скоро да я направите кака bdbaloni baloni
Милейди, с малко закъснение честит имен ден на твоята принцеса.Да ти е здрава и много усмихнаа Hug
mimaa , хубаво е да си запишеш час при нефролог.Белтъка говори за стара инфекция.  Hug
Всички имате стиснати палци от мен за каквото имате нужда Heart Eyes

# 181
  • София
  • Мнения: 5 262


Привет момичета  Hug

познайте откъде се връщам? Дааа... от последните изследвания, които ще пусна  Crazy
Вродена тромбофилия и 3те вида АФА. След 2 седмици ще знам дали ще мра или не  Twisted Evil

Аз направо се отчаях. Отидох с МД и щях да повърна..хората как ходят там  Sick
Излизам малко на чист въздух - гледам 2 жени, видимо около 5-6 месец с кафетата и един
пълен пепелник, всяка лапнала по цигарата и трови горкото бебче  Rolling Eyes Стана ми мъчно...
но се огледах- стълби, които сигурно по бай Тошово време са били хубави, мраморни, сега
целите ощърбени, върху тях фасове и 4 използвани презерватива  Sick Sick Sick
Върнах се вътре при откъртените от стената дъски и тухлите с мухъл по тях.
Добре че на 1вия етаж приключих бързо и се вдигнахме към 14тия. Асансьорът беше като
тези от панелките- бавен и шумен  Crazy На 14тия етаж се почувствах добре - климатик,
всичко е новичко. Дадох кръв - жената вътре обаче (съжалявам, че не й запомних името)
ме попита за какво ми е изследването за вродена тромбофилия (това подчертавам, че доки
го поиска не аз Crazy) И аз и обяснявам.. а тя   #Crazy ама що за лекар назначава това
изследване на 1ви аборт, то се назначава след 3тия аборт..  ooooh! аз само я погледнах строго и й казах - ами
лекар, който иска да предпази пациентите си и от втори шок.
Тя ми изсъска, че било прекалено, а аз че ако за нея аборта е нещо нормално - за нас нормалните хора не е  Twisted Evil
Щях и още да й обясня, ама мъжО ме спря  Crazy
За да не ме бодат 2 пъти помолих да ми източат повече кръвчица и да занеса в имунологията - Александровска.
Отидох при координатора ни към фонда, даде ми направление и тръгнах към описаното място.
Застанах държейки "картата" нарисувана от доктора и си и не можех да повярвам, че това е мястото.
Асансьор (виждали сте по филмите - тея откритите с решетките, може би на повече от 40 години). Входът е дупка в стената,
по стълбите има фасове навсякъде, мазилката се лющи  #Crazy  Sick Беше ме гнус да вляза, но стиснах зъби и затопурках
към 4тия етаж. Там ме посрещна много любезна жена, която не ме нарече луда, ами каза че тези изследвания трябва да се
правят и преди да се забременее даже.
След 2 седмици трябва да се върна за резултатите и трябва пак да мина през тези места.. от сега ми се  Sick

(прилагам малко снимки: (лошо качество ама телефона ми е е с малко памет за сметка на това с 1.3 MP камера  Crazy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=305604&pid=13150850
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=305604&pid=13150851
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=305604&pid=13150853
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=305604&pid=13150854
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=305604&pid=13150857


Миле: Да ти е жива и здрава и много щастлива малката и за следвашия й рожден ден подарък - Да е кака Simple Smile  newsm59

Мъмбо-Джъмбо: Леки и безпроблемни 9 месеца   bouquet

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 14:47 от rainy...

# 182
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Мъмбо-Джъмбо лека и безпроблемна  love001
Бгмамма  fingerscrossed
Ети hug Я кажи как вървят нещата с новия дом? Heart Eyes
anik хайде де Praynig
Рейни имала си време и да снимаш?!Ужасно е това което описваш  Sick 


П.П. Не мога да публикувам бе хора.... ooooh!

# 183
  • Русе
  • Мнения: 764
Мъмбо-Джъмбо ,честито! Лека и безпроблемна бременност !

# 184
  • Мнения: 1 765
Мемория, честити 2 чертички  Hug. Стискам палци всичко да е наред до края, когато ще гушкаш пухкав бебок.

Миле, честита ти рожденничка. Да ви слушка много и много скоро да е първа помощница на мама при отглеждането на братче или сестриче  Heart Eyes  bouquet

# 185
  • София
  • Мнения: 3 860
Мемория честито миличка лека бременност и здраво бебче  Hug
Рейни това което го описваш съм го видяла, че даже съм и лежала в майчин дом Sad , но това е положението в държавните болници Sad аз нали в св иван рилски ходих и там е ужасно първия път като влязох щях да повърна от миризмата ама какво да се прави  Rolling Eyes
Нямам думи и аз  Rolling Eyes но то човек като няма избор и няма къде да отиде се примирява и нищо не прави което е лошото в случая  Rolling Eyes

# 186
  • Мнения: 94
Честито Мъмбо-Джъмбо  bouquet Лека и безпроблемна и един пуФкаФ бебок накрая HugИ май наистина ще сложим Мамчето на щат-да пуска темички Party Mr. Green
бгмамма имаш и моите стиснати палчета fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Рейни незнам как си издържала no Дано поне изследванията да са добри Praynig Hug
Аник79 няма страшно-има два варианта Mr. GreenДано да е  EFP

# 187
  • Мнения: 234
Mile, да ти е жива и здрава, много усмихнта и игрива. Да ви радва много  Hug Hug Hug
Мемория, честито   bouquet newsm44 newsm68 . Пожелавам ти най-леката бременност и след девет месеца едно бебче сладко за гушкане  Hug
Стискам палци за всички нуждаещи се  Hug
Днес се обадих в клиниката, където отидох след прокървяването и където ми взеха материал за изследване - хистология. Оказа се, че наистина е било бременност. Не съм халюцинирала втората чертичка. Сега ми се върти една мисъл за токсоплазмоза. Имаме куче и де да знам  newsm78 Другата седмица отивам да пускам, пък каквото - такова  Rolling Eyes

# 188
  • София
  • Мнения: 3 860
Момичета отрицателен ми е туморния маркер Simple Smile не мога да си отдъхна чак Simple Smile ама сега следва въпроса какви са тези кисти и защо се появяват Sad

# 189
  • София
  • Мнения: 5 794
Момичета отрицателен ми е туморния маркер Simple Smile не мога да си отдъхна чак Simple Smile ама сега следва въпроса какви са тези кисти и защо се появяват Sad

 Party Браво

Сега ми се върти една мисъл за токсоплазмоза. Имаме куче и де да знам  newsm78 Другата седмица отивам да пускам, пък каквото - такова  Rolling Eyes

Ако го имате отдавна или преди години си живяла с животно си имунизирана. Също така, ако всички ваксини ,обезпаризитявания са правени на кучето,също няма опасност да е то. Ако искаш прочети литература по този повод,не форумски изказвания,и ще разбереш повече. Даже има по- голяма вероятност токсоплзмозата да дойде от зеленчуци отколкото от домашно,добре гледано животно.

# 190
  • София
  • Мнения: 5 262

kate-pate : Браво, много хубав отрицателен тест  Hug
me4ekle4e : Токсоплазмоза със съкрет, не с кръв  Peace Аз го пуснах и по двата начина и 2 отрицателни, така съм 99% , че не
е от това  Crazy
***ambitious*** : Повтарях си само, че никога повече няма да стъпя ... и гледах мъжО  Whistling Не се издържа просто там...
а кате-пате как е лежала там, ей това пък аз не мога да разбера...сигурно щях да сънувам новите сценарии на Хичкок  Stop Crazy

# 191
  • София
  • Мнения: 3 860
Нямах избор Рейни Sad
Лекаркат при която ходих не ми обърна никакво внимание като и казах че съм с кървене Sad И намерихме познат лекар от патологията в МД и при него Sad като прокрвих вече много и с адски болки в 1 часа през ноща просто отидох там Sad и без това ме водеха че лежа в патологията Simple Smile

# 192
  • София
  • Мнения: 5 262


kate-pate : Разбирам те.. по-добре в мизерията, но при познат лекар, отколкото в страхотната клиника и никой
да не ти обръща внимание... виж за тази причина не се бях сетила  Crazy

# 193
  • Видин
  • Мнения: 961
Рейни, нямам думи, за това което описваш CrazyДано не ит се налага да ходиш повече Peace

Кате-пате, браво за резултата! Peace

Мечеклече, пусни си изследване за всеки случай, за да си спокойна.Успех! Hug


# 194
  • Мнения: 112
Момичета много благодаря за хубавите думи - тъпкано да ви се връща !!! hug hug hug

Кате - браво за изследването, миличка.

Стискам палци за всички Нечакащи, и Ловуващи, и Изследващи се - само хубави новини да четем.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт