Слънце грее, дъжд вали, хлапето е готово за бели!

  • 20 843
  • 298
  •   1
Отговори
# 195
  • София,
  • Мнения: 4 267
Flutter аз ли съм днес най видният спамър, ама Вероника спи от сума време и аз няма какво да правя, скучно ми е, учудващо имаме и интернет та ще ме потърпите още малко - докато се захлади и излезем на разходка Mr. Green
Мидичка аз пък как не се сетих да извадя на Вероника басейна и да го надуем с Ицко на терасата, ама то вече свърши сега няма за кога Joy. Мимето много е пораснала и е станала още по сладка и май и по хитра. При нас е 38 градуса, направо не се диша. ooooh!
Вие кога заминавате за БАнско във вторник ли? newsm78

# 196
  • Мнения: 6 604
В понеделник заминаваме. От тук -на София и после на БАнско. Голямо пътуване ще падне.
Бяхме до Метро да купим памперси за плаж. Оставихме Мимето на свеки и тя не е спряла да реве нито за минута. Та се наложи да се прибираме по спешност. Какво му стана на това дете ,незнам. КАто ме видя -така ме гушна,че... Чак ми стана гузно ,че сме я оставили. Отивам да чистя и пера ,че утре ще събираме багаж. Hug
П.С. Дани-много е нахитряла малката ,да. НАправо ни върти на малкия си пръст. Crazy

# 197
  • София
  • Мнения: 39 973
Ние след малко ще се обличаме и ще ходим до Токуда. Алекс вдигна 39,1.
Дали пък на бебешкият РД не си лепна нещо?!? Има и  разстройство.

# 198
  • Мнения: 6 604
 AnMary -дано не е нищо сериозно. Praynig
Стискам палци Hug

# 199
  • София
  • Мнения: 39 973
Размина ни се ходенето. Алекс изведнъж свали темп. Хапна. Но му дадохме само мляко. У нас е горещо. А детската стая е юго-източна.
Че няма да спя, няма. Дано не ми се налага да хвърча по болници.

# 200
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Здравейте момичета,

Баткото наистина беше рожденник вчера. Тази година не искаше купон а искаше да го заведем на промоцията на сладолед милка от дарко. И познайте отидохме в Южния парк към 12. Имаше 4 игри. Пъррво мина през играта дартс, беше късметлия и много точен и си спечели кутия сладолед, обаче не миряса. Отиде при зарчето което се пуска от високо. Качват детето на един кран и каквото си смечели. Обаче се почна великото чакане. Накрая го оставихме и тръгнахме да "обикаляме пейките" като от време на време при него да видим какво става. Към 16ч почти му беше дошъл реда и той каза че е рожденник. Получи още 1 кутия сладолед игра и 1 слодел на клечка. А междувременно крана загря от жегата и той се прехвърли на друга игра с карти. Където също от първия път отвори 2 еднакви и му дадоха сладолед. Беше много щастлив от рожденния си ден. А и бебо също защото почти цял ден се разхожда навън.
Аз ви казах че съм на работа вече, Тошко го гледа приятелка, а на есен ще го дам на ясла. Вече ходим обаче много ни е страх. Най-интересното е че навън се отпуска да ходи повече а в къщи не се пуска от ддивана до масата. Мъчно ми е че трябваше да тръгна на работа но така се наложи. Слава богу сме здрави Praynig дано и за напред да е така. Дори и със зъбите не е вдигал температура.
AnMary дано с Алекс всичко да е наред и да не ти се налага да търчиш по болници.

много прегръдки на всички  Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 19 юли 2009, 08:32 от Prima

# 201
  • София
  • Мнения: 1 711
Добро утро
АнМари, как е Алекс. Наистина може и вирусче да е лепнал, сега е пълно с летни вируси. Хубавото е че минава само с температура, без други усложнения. Ако можеш му погледни гърлото. Дани изкара пред 2 седмица някакъв вирус с еднократно вдигане на температура и червено гърло.

Аз иначе вчера купих тоалетите, днес ще опаковам подаръците докато ги няма. Малко ми беше трудно на Дани да харесам нещо, защото за момчета избора е тоста малък. Исках да е панталонки с ризка, но те повечето дрешки са все спортни панталонки с тениска, но успях да намеря едни хубави тъмно сини с бяла ризка Simple Smile За Лора пък обратното, има много и пак е трудно да избереш, но взех бяла поличка с пепелнорозова блузка без ръкав. Ще ви показвам снимки после.

# 202
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ан - МАри разтревожи ме, как е днес малкия юнак, надявам се че не се е наложило да тичате нощите по болниците  newsm78
И мен снощи Вероника малко ме притесни, нашите ни бяха на гости и тя първо уж си играеше с дядо и, ама после нещо се разкиселчи и като се почна едно мрънкане и един рев около един час, чак температура мерих, а то накрая май се оказа че е била гладна.
Аз вече приготвих багажа, куфарите са пълни. Сега ще нахраня малката и да поспи тогава тръгваме, че нещо пак е кисела. НЕзнам от жегата ли е, тук просто не се диша, дано поне в СОфия да е по хладно.
Прима радвам се за вашия батко, колко е практичен и колко сладолед си е спечелил. Joy
МИдичка ти събра ли багажа, пожелавам ВИ весело да си изкарате  в Банско Hug
Хелче, и аз търсих на Дани такъв костюм с къси панталонки и ризка, обаче уви не намерих Sick - ако има хубава ризка то панталонките са от обикновен памучен плат и някак си хич не върви, намерих едно и с дънки, обаче отгоре с тениска, абе нещо хич не ги бяха съчетали добре. Накрая му взех едно спортно - потниче с панталонки и по голямко, та да може да си го носи и догодина, че то сега лятото вече ще свърши още месец. А за ЛОра още по трудно наистина за момиченцата има страшно много неща, но пак така е труден избора. ПЪрво и взех една рокля, обаче отгоре беше като потник и се чудех дали няма да и е тясна на коремчето. После обаче продавачката ми се обади да ми каже, че е намерила едно много по сладко костюмче - по голям размер потниче с панталонки и се върнах да сменя роклята newsm78, сега остана и аз да им избера по една играчка и сме готови Hug, нямаме търпение Hug

# 203
  • Варна
  • Мнения: 965
АнМари, как е Алекс днес?
Прима, този рожден ден ще е незабравим и неповторим. Хубаво го е измислило детето!
Мидичка, какво стана в петък?
Ние вчера ходихме на плаж на едно екзотично плажче близо до Шабла. Плажната ивица е малка. Има нещо като заливче, където е много плитко. На Вики много му хареса. 99% от времето бе под чадъра - копаеше си на пясъка. Топнахме крачетата в морето. В началото го бе страх, но после не искаше да си тръгне - много му бе интересно как вълничките му заливат крачетата.
През нощта обаче вдигна температура (38.9). С Нурофен спадна. Сутринта обаче вдигна 39.1 и не спадна с нурофен; даже и след панадола не спадна под 37.8. Ходихме на спешен (че ме беше страх да не е резултат от плажа). Гърлото е червено и сега ще пробваме с хомеопатия (7 вида  Sick лекарства), ако не се пребори - минаваме на антибиотик. Следващите дни ще се разминем с яслата.

# 204
  • София,
  • Мнения: 4 267
Rolling Eyes момичета какво става, какви са тези болести пак, Tired
ВИки и вие ли, мнго съжалявам, дано се оправите бързо, явно е новия вирус с херп ангината, има ли малки налепи по гърлото като бели точици newsm78.
Аз също се притесних и то доста за ВЕроника, струва ми се че и тя май ще се разболее. От снощи е много кисела, но вчера нямаше Т, а сега наобяд и се приспа много рано и пак се разкиселчи и мерих беше тончо 37 градуса Embarassed, направо незнам какво да мисля. Сринах се тотално и сега имам чувството че ще откача, иначе нищо друго и няма. БАбата мисли, че е просто от жегата, тя е хостоянно хотна и и е много топло, но то наистина не се диша. Sick СЕга като стане ще видя пак, но много се притеснявам, засега не съм и давала още нищо, реших да изчакам да видим, дано като се приберем и да се оправи в СОфия било доста по хладно. Crossing Arms
МАй ще се разминем утре с РД то на ДАни и ЛОрка, а толкова много го чакахме, пък за нашто РД несмея и да си помисля направо #Cussing out

# 205
  • Варна
  • Мнения: 965
Дани, и аз четох че има доста болни от херп-ангина. Питах лекарката - каза, че Вики няма налепи.
Дано при вас е от топлото. Давай повечко вода, кисело мляко и плодове.  Hug

# 206
  • Мнения: 6 604
Хелче-весело изкарване утре на празника Hug.
НА нас доста път ще ни се събере и незнам дали ще успея да се разпиша утре Thinking.
Вики,Ан МАри-бързо да се оправят малките юнаци Praynig.
Дани-може и от жегите да е. МАрия напоследък пие толкова много вода Shocked ,че все едно не е мойто дете. А и мен толкова ме морят високите температури ,че не мога да се позная. Още не съм започнала да събирам багажа иначе. По-късничко ,на прохладата ,ще да е.  Blush
И накрая,понеже напоследък само се оплаквам от Мимето,вижте я как ми помага Mr. Green:
НАпоследък това е любимото й занимание Crazy

# 207
  • София
  • Мнения: 39 973
Аз сега успях да стана, нали си легнах сутринта.
Алекс е ок. Не е вдигал темп. цяла нощ. За сметка на това Дияна от сутринта е с 38+.
Най-вероятно са си лепнали някакво лятно вирусче на бебешкият РД.

Дани, сутринта валя и стана доста хладно. Но като гледам пак се е позатоплило навън.

# 208
  • София
  • Мнения: 1 711
Дани, не ви разрешавам да сте болни. Sad Тук наистина е по-хладно, дано да е било от жегите. А го дават и утре да не е много жега. Ще ви чакаме утре и да не вдигате повече температура.
Вики най-вероятно кара вирусчето дето Дани изкара преди 2 седмици, температура и червено гърло, без налепи. Ще се оправи бързо. Ние пихме само витамини и Ангин-хил, това също са хомеопатични хапчета. Ще се оправи и без антибиотик.
Ама наистина в тези жеги, тия вируси  ooooh!
Хайде аз ще доуправям, че отиваме след малко да си ги прибираме. Чао  Hug

# 209
  • Мнения: 983
Prima , страхотен рожден ден сте изкарали, браво  Hug

Уф, много болчинчки дечица пак... Бързо да минават тези вируси, че в това горещо време хич не лесно и с температура  ooooh!

Ние пак бяхме на басейн вчера /като си нямаме моренце  Tired/. Този път на Жорко много му хареса и във водата, явно не беше толкова студена като миналия път и беше голяма забава...
Той няма проблем с преспиването при бабите. Снощи остана у свекърва ми, защото ние отидохме на кино...и дано да продължва така  Whistling
Midi4ka*, голяма сладурана е Мимето  Hug  Да си изкарате хубаво в Банско, да си починете и да се разтоварите прилично  Wink

Общи условия

Активация на акаунт