Бъдещи ЮЛСКИ мами - тема 62

  • 10 222
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 76
Лених може и да те послушам и още утре или в неделя да я изведа Hug С количката няма да има проблеми - тя е много лека и аз вече съм напълно възстановена Peace

# 31
  • Мнения: 7 263
Ооо смело си я изведи тогава, нищо не може да им замени разходката на въздух. Малкия е роден на 30.11 и смятай, че за пръв път съм го извела на 20 дни навън на минус 5 градуса. Само една съседка рускиня ми се зарадва, другите ме гледаха като гръмнати. Но пък закаляването е много важно според мен  Peace
И сега ми се иска да родя нормално и малкия ще го изведа при първа възможност, но ти щом се чувстваш добре и след секциото  Simple Smile не се колебай Hug

# 32
  • varna
  • Мнения: 211
Здравейте аз не пиша често но ви чета всеки ден . На 26.06 се роди нашият син Стефан.Чувството е невероятно.Честити бебчета на всички а на очакващите леко раждане!

# 33
  • Мнения: 4 473
За себе си открих, че най-лесният начин да приема (обикновено или по-често) мъжките хобита без да им се дразня, е да ги приема и за свои. В този ред на мисли, преди ме беше гнус само при мисълта да пипна червей, а сега сама си поставям стръвта. Mr. Green Имам и доста прилични трофеи, но да не измествам темата. Blush beru6ka, Рени80, живот и здраве можем да се организираме семейно! Hug Правили сме го неведнъж с момичета от форума, към днешна дата вече - приятелски семейства. Wink

# 34
  • Варна
  • Мнения: 893
Аманда честито бебче и на теб!    bouquet и по-честичко да пишете ей....ще пишем отсъствия на много хора от списъка  Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 39
момичета изпускам ли нещо или Инкс хем не е родила, хем я няма on-line???

# 36
  • София
  • Мнения: 121
Бърз запис. Аманита   bouquet

# 37
  • Мнения: 250
момичета изпускам ли нещо или Инкс хем не е родила, хем я няма on-line???

и на мен нещо ми се губи инкс  newsm78

# 38
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Последно Активен:     Петък, 03 Юли 2009, 20:30
Спокойно, инкс си е тука  Laughing

# 39
  • Варна
  • Мнения: 893
те много хора се губят Wink то ще се чуе  Laughing
днес гледах юнките вече са се преместили в Родени...та предлагам и ние да се преместим като свърши месеца, пък ако има преносени августовски бебешоци направо там да се обадят  Peace - в момента юнките чакат още няколко закъснели бебчета до колкото разбрах Mr. Green
ако чакаме всички от списъка да се обадят може да си останем тука дълго, бас хващам че някои няма да се разпишат повече  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 86
Честити бебенца на Деянова и  на Аманда!

По въпроса за кърменето съм ЗА режима - наистина е е по-добре, когато на бебето му се създаде режим на хранене и на почивка за храносмилането. При мен първия път обаче беше много трудно да достигна регулиране на кърмата - в началото се цедях докрай и сякаш това беше грешка, защото имах ужасно много кърма, от която пък направих мастит  Sad Та сега си мисля, че няма да залагам толкова на цеденето ... ще оставя бебето да регулира количествата.
Иначе доста се впечатлих от разказа на Миме-то за Тина Киркова за коластрата и кърмата - чак не мога да повярвам. Хубаво е, че наистина мислят за бебетата, т.к. да им дават най-хубавата храна. А щом inedica потвърждава за още една болница - супер, това може само да ни радва. Аз като раждах никой не залагаше на кърмата, бутаха т.нар. добавка (АМ) с едни шишета с биберони, от които и аз можех да се задавя сигурно - толкова големи бяха дупките им  Sad И като се прибрахме вкъщи детето не иска да суче, е как ще иска....

# 41
  • Мнения: 7 263
Аманда  Peace жив и здрав да е синът ти!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Последно Активен:     Петък, 03 Юли 2009, 20:30
Спокойно, инкс си е тука  Laughing

Това не винаги е сигурно, моя лаптоп е с нон стоп отворен форум .... така че не е ясно и Инкс дали не е зачезнала да ражда вече  Laughing
Дано се обади скоро.

# 42
  • Видин
  • Мнения: 4 921
След 15мин автоматично те дава офлайн.Така че освен ако някой друг не е рефрешнал форума е тя  Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 725
Честито на новите мами, да са им живи и здрави бебета.
Момичета, ние сме лоша хрема и бебчета дано се разминат с антибиотик, нямам много време за нет, но искам да питам - имате ли новина от sarnichkata? Получих от нея СМС вчера, че е родила в 13.50 в МД нормално, 3750 и 62 см. Не видях да е обозначено на 1-та страница, най-веротно не съм го видяла, но все пак аз да си го кажа, ако нямате новина от нея Да и е честито и здраво бебчето и бързо възстановяване.

# 44
  • Мнения: 5 258
Честити бебенца на Аманда, Деянова и sarnichkata! bouquet

Санитам, дано всичко е наред и не се наложи да пият АБ малките.

Общи условия

Активация на акаунт