Аз не изневерявам!

  • 15 055
  • 183
  •   1
Отговори
# 135
  • някъде ...
  • Мнения: 37
А ако се паднат двама, които не изневеряват един на друг, единият със сигурност е изнервен.... Mr. Green

О я стига, аз не изневерявам и не съм изнервена  Mr. Green
Стига с тая изневяра , прилича ми на избиване ан комплекси вече и при мъжерте и при жените  Crossing Arms

Мъжо напоследък е доста изнервен, знам ли   hahaha

Надявам се да съм бил ясен  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 0
Надявам се да съм бил ясен  Mr. Green

абсАлютнУ  Mr. Green ... е за мен де Wink

# 137
  • Мнения: 925
Значи като се успокои, аз трябва да се изнервя  Joy Joy Joy

# 138
  • Мнения: 763
Значи като се успокои, аз трябва да се изнервя  Joy Joy Joy
Само внимавай с комплексите /че те ти бяха дерт доколкото прочетох/. Най-вече със жилищните, ваканционните и витаминните.

# 139
  • Мнения: 925
Шевролета не разбирам за какво говориш newsm78

# 140
  • Мнения: 763
О я стига, аз не изневерявам и не съм изнервена  Mr. Green
Стига с тая изневяра , прилича ми на избиване ан комплекси вече и при мъжерте и при жените  Closearms:
Никога не говоря за нищо друго, освен по темата! Peace

# 141
  • Мнения: 925
Не страдам от комплекси  Thinking поне за сега  Laughing

# 142
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Значи като се успокои, аз трябва да се изнервя  Joy Joy Joy
Не задължително, но ако вземете да сте много спокойни и двамата ...  Whistling Whistling Whistling

# 143
  • Мнения: 21 829
Немога да ги разбера кръшкачите!
Надявам се един ден да не стана като тях!


И какво толкова не можеш да разбереш? Светът е пълен с хора и изкушения.

С надяване няма да стане. Трябва малко акъл и самоконтрол и да си познаваш приоритетите.

# 144
  • Мнения: 537
Към автора: без да съм изчела всичко: какво толкова се чудиш? Хора всякакви. Ако знаеш на мен какви истории са ми разправяли. И чакат да почна да ахкам и да цъкам с език или пък да заклеймявам някой. Ми имат си глави на раменете да си мислят. Нищо никога не осъждам, че знае ли се на мен какво ще ми дойде на главата утре.  Peace Разбира се, ако мен не ме засяга лично, де.  Mr. Green Mr. Green

# 145
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
не 3абравяйте че има страни в които 3аконно мъжете имат по няколко  жени,3а което света не ка3ва че  е "БИСЕР",3а хората не се съди по сексуалността им,жалко че все оЩе има хора кото гледат на човека до тях като на  предмет който притежават.
и3невярата сплотява и освежава когато не  бива ра3крита и никой не  е наранен,това ,е моя му давам  свобода,не 3начи че  е хукнал,напротив ,осъмни се  в чувствата ми,и ако го прави  ,го прави така че да не  ра3бирам,3аЩото въпреки от ра3реШението ,по3нава характера ми  и го е страх че Ще го 3арежа ако ра3бера,,,

п.с. в гугъл има доста по темата "и3невярата сплотява " не се съгласяват само и3оставените  и силно влиубените
А ти забрави ли, че в тия страни жените са нищо повече от стока и си ги купуват?
Специално за мен изневярата би освежила само бойните техники, които владея, с цел да бъдат приложени върху изневерилия. Което съвсем не означава, че гледам на мъжа си като на предмет. Аз също му давам цялата свобода, която мога да му дам. Оттам нататък той преценява как да действа - дали ще я използва за тривиална изневяра или за друго.
А ти не освежаваш ли връзката ви с някой и друг скок в леглото на друг жребец? Съмнявам се, че на мъжа ти ще му хареса тая идея.

# 146
  • Мнения: 2
А аз не мога да разбера смисъла на тази тема. Искаш да ти ръкопляскаме или?  newsm78



Аз бих ръкопляскала на всеки един НЕкръшкач! Човек има избор! Дали /или!

# 147
  • Мнения: 0
Аз не съм изневерявал! Имаме си проблеми и според някои хора може би е логично, да се стигне до там, но аз не мисля за го правя! Макар, че е по-добре човек да не се зарича! Убеден съм, че и жена ми не ми е изневерявала!!!
Вярно, говоря така, но никога не ми се отдавала възможност за изневяра, не съм и търсил такава (що не намирам иконка за смотан), с изключение на един малък 20 минутен флирт, в който и двете страни предпочетохме да си остане така, поне аз нямах желание за нещо повече!

# 148
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз не съм изневерявал! Имаме си проблеми и според някои хора може би е логично, да се стигне до там, но аз не мисля за го правя! Макар, че е по-добре човек да не се зарича! Убеден съм, че и жена ми не ми е изневерявала!!!
Вярно, говоря така, но никога не ми се отдавала възможност за изневяра, не съм и търсил такава (що не намирам иконка за смотан), с изключение на един малък 20 минутен флирт, в който и двете страни предпочетохме да си остане така, поне аз нямах желание за нещо повече!
Че що да си смотан?! По-скоро си хубаво изключение от масата. То всеки може да се пусне по течението, въпросът е да направиш така, че да не те повлече.
А относно проблемите в секса - не мисля, че една изневяра ще оправи нещата, по-скоро би ги влошила.  Peace

# 149
  • Мнения: 135
Изневярата  връща  с  години  назад , ревноста  те  праща  в  пропаста  а  интригите  ти  режат  главата , но  понякога  е  по  добре  да  си  начешеш  крастата  за  да  мирнеш Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт