Бродирана красота - Гоблени 61

  • 66 768
  • 457
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 568
Аз искам да помоля за схемата на тези сладки обувчици http://media.snimka.bg/1527/009310018.jpg

# 421
# 422
  • Мнения: 434
Имайте милост, моля ви се.Какво сте ги развяли тез голи мъже из темата.Мчи мойта душа е крехка.Видях , развълнувах се , до кое време снощи сън не ме лови.

Ха добро утро

Последна редакция: пн, 27 юли 2009, 08:48 от sissak

# 423
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Това с голите мъже ми хареса! Joy Довечера и аз ще сънувам, хич не ги спирайте!/сори за спама/

# 424
  • Мнения: 3
eminav, неличка и всички останали момичета, много ви благодаря!

С панамата се издъних Embarassed - на схемата пишеше 32 х 40 и аз послушно я отрязах; едва след като я разграфих, видях, че е малка.

Може би ако бяха дали брой бодове, щях да се справя по-добре: 200 х 140.

За конците страшно се обърках, защото в различните конвертори номерата са различни, а като сравних дмц и анкор, стана съвсем голямо мазало: точно един цвят си пасна Shocked

Сега се надявам всичко да е наред.

Още веднъж, благодаря ви за помощта!!! Heart Eyes

# 425
  • Мнения: 2 332
Наталия, 1 към 4 е бг бод и не е разпространен в големите фирми  Peace

Мерси,тайничко се надявах да е 1:4,защото 1:1 просто не ми иде отвътре да шия.
Намерих "Арабско момиче"1:4 на "Зл. гоблен", мисля него да си го купя,дано излезе сполучлив.

# 426
  • София
  • Мнения: 618
Наталия , идея си нямаш каква е разликата между оригинала и преработката на златен гоблен. Само веднъж ако ушиеш нещо оригинално, няма и да помислиш за други гоблени. Поне с мен беше така. Опитай и си купи арабското момиче на Ланарте, няма да съжаляваш. Много по-лесно се шие, няма фон, панамата е цветна Peace Просто песен Peace

# 427
  • Мнения: 7 803
дестини е права. вземи си малкия модел, ако са ти много паричките за големия  Peace

# 428
  • Мнения: 2 332
Не е до парите,просто досега съм шила само 1:4 - няколко гоблена с цветя, "Дорита", "Апостолската градина" и още няколко дребни..
Харесах си "Нощен ангел" на Леврон,който е доста голям с 58 цвята ,купих схемата,купих и конците ДМЦ  и като започнах да го шия  - не ми върви шевът и това е Sad, зарязах го ,само където направих инвестицията  Simple Smile
Затова сега гледам по сайтовете 1:4 да си избера нещо красиво...
Иначе в това Арабско момиче ми останаха очите, много е красив...

# 429
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 729
Харесах си "Нощен ангел" на Леврон,който е доста голям с 58 цвята ,купих схемата,купих и конците ДМЦ  и като започнах да го шия  - не ми върви шевът и това е Sad, зарязах го ,само където направих инвестицията  Simple Smile
Какво пречи да си вземеш друга панама и да го ушиеш 1:4, аз поне така бих направила. И съм правила такива неща де Simple Smile

Имайте милост, моля ви се.Какво сте ги развяли тез голи мъже из темата.Мчи мойта душа е крехка.


и не само твоята ... Mr. Green

# 430
  • Мнения: 8
Здравеѝте,момичета!Мен ме нямаше една седмица и сега не мога да ви изчета!Честит рожден ден на всички на патерица!Да сте живи и здрави!Много красоти сте показали,за което  newsm20 .На мен ми остава още малко от моето гобленче,затова ще показвам като го завърша!Чао и спорен ден!

# 431
  • Варна
  • Мнения: 25
Момичета как се казва този гоблен. Много ми хареса и искам да го ушия. Някъде тук му видях и схемата. Моля за помощ. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=331915&pid=13803902

# 432
  • Мнения: 7 803
g_lina, това е лична разработка на сисък  Peace
Unknown_lady , нощния ангел е огромен и ако го почне 1 към 4 може по-голям от тайната вечеря да стане
Наталия , казанлъшки гоблен имат интересни неща, гледала ли си ?

# 433
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 729
Мога ли някъде да го видя този нощен ангел?

# 434
  • Мнения: 191
Здравейте момичета   bouquet

Наталия, аз си купих оригинала на Африканката на Ланарте и я шия  1:4 - става добре и няма никакви проблеми! Peace Тръгнах от логиката, че кръстчето покрива 4 нишки от панамата (ако не е тип Аида, разбира се!!!)
Единственото, което рискуваш е, някой конец да не ти стигне докрая, но номерата на конците ги има в нет-а и ще си го докупиш ако се наложи. Wink

Ето снимка от близо, да видиш как се получава. Не мисля, че с Арабското момиче ще е по-различно...единствено трябва да видиш какъв тип е панамата...




В интерес на истината, не бих повторила този тип шиене на гоблен за кръстчета като 1:4...досега да съм го завършила отдавна, ако го шиех по нормалния начин Blush. Но щом толкова не можеш да шиеш друго, пробвай Peace

Хубав ден на всички!  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт