ЮЛИ 2007

  • 9 860
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Ами пише защото зад главата му е медената луна. На първата снимка си личи. Такъв е фонът който съм използвала. Благодаря, убедихте ме, той и мъжът ми нея хареса  Embarassed

А пък аз имам среща след малко с Томасе, грабвам Ивчо и отивам, пък татко му ще го оставим да се наспинка  smile3534 а като се приберем и право върху главата му  smile3508  Joy

Иве да се оправят сладурите малки  Hug

# 226
  • Варна
  • Мнения: 204
Айка, честит рожден ден!   bouquet Много здраве, любов и положителни емоции!
Радвам се, че Кая се е оправила аз докато се включа. У нас само Преси повръща, Нели-не.Затова пък и мен ме хвана днес  TiredЦял ден съм като разглобена, нямам сили да стана от леглото.Оставих Преско на градина и като легнах в 9.00/сутринта/ се надигнах с много мъка в 16.00 следобед. Нелия беше на самогледачка. Нямах сили дори да стана да я нахраня. Взе си една филия хляб и това яде милото.Ама не е протестирало, сякаш разбра, че ми е зле.Много е гадно без помощ  Sad
Иве, да се оправят децата  HugНа тези летните вируси глад му е майката.И на Преско нищо не дадох цял ден и аз не съм яла. По-лесно се преборват. А за повръщането четох, че много помага на малки глътки- кола или спрайт. Съдържат натриев цитрат, който подтиска.При нас много помогна.Казвам само в случай, че на някого му се наложи. Дано да не се налага да ги изпробвате  Praynig
Иначе, Деси, аз съм коренячка варнИенка и добре се ориентирам из целия район, било то и на разфокусирани снимки  Wink . Даже и плаващите топки разпознах къде са  Laughing  Joy

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 19:58 от BOOTY

# 227
  • Мнения: 1 098
Ние също оставихме Дели на нашите и ще идем да хапнем с приятели навън. Утре сме решили да отидем за два дни на Владая докато разминат жегите. Там дори и при тези температури през нощта спим с юрган и пижами Crazy Къщата е доста близо до гората. Радвам се, че има къде да заведем детето на чист въздух.
Марти, аз си мисля, че Никола се отби почти естествено, защото повярвай ми, ако не беше готов, както Дели нямаше да се даде така лесно. Аз наскоро опитвах да го разсейвам, дори за целта ползвах киндер, близалки, вафли Embarassed, но нищо не можеше да го откаже Mr. Green Иначе и аз вече съм твърдо убедена, че ще гледам да е постепенно и най- безболезнено за бебчето ми Heart Eyes
Бути, представям си какво ти е. Добре, че сладката Нелия е проявила разбиране. И на мен така веднъж ми беше зле и повръщах и Дели също се кротна.

# 228
  • София
  • Мнения: 3 414
сложих ги изтощени единия от Т другия от игра и жега.Спадна малко Т но все още е над 38 яде кисело мляко и нещо ревна и повърна всичко после пак искаше да яде.Може и да си права Бути лекарката ми каза да не го храня или само солети сухар и об.бисквити ама като си поиска мляко и аз дадох.стискайте палци за през ноща.нямам сили вече.

# 229
  • София
  • Мнения: 568
Галена, честит рожден ден! Много здраве и щастие.   bouquet

И на нас много ни хареса музиката в смехурко. Хубаво е и за деца и за мами. Поскачахме си, попяхме си, а по едно време с Бубето така се бяхме вживяли на една песничка за летящи птички. Трябва да се обикаля в кръг и да се маха с крилца - ръчички.    Heart Eyes  Софи следобеда вкъщи веднага взе да пее песничките и да се опитва да имитира тембъра на госпожата.  Grinning
Дели е такъв сладур. Всеки път ми идва да го изям направо.  Heart Eyes Толкова хубаво говори, като голямо момченце.
Милата Кая, явно не й е време още. Много ми стана мъчно.
Марти, и аз мисля, че Никола е бил готов. Наистина леко мина. Не се кори. Дала си му толкова много.  Hug
Иве, може наистина да е претопляне. Ири така вдига висока Т. Каквото и да е да минава бързо.
Ками, много хубави снимки. Евичка много сладко се смее с набръчкано носле.  Grinning
И Ирина се опитва да се тръжка. Одеве ме побърка навън. Прибирали сме се 40 мин. като се запъна и ни напред, ни назад.  Tired А преди това успя да хапне солидно количество с пясък, докато аз се разправях с кака й нещо. Сега ми минават какви ли не мисли през главата.
БутиHug

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 21:40 от Герката

# 230
  • sf
  • Мнения: 10 286
Ние се завърнахме, ама досега четох назад. Утре ще показвам снимки.
Болните да оздравяват!
На бременните- лека и безпроблемна! И да повлечете крак  Wink

# 231
  • Мнения: 910
Аика,честит рожден ден! Много здраве и щастие!  bouquet
Бути, Hugдано утре си по добре.
Иве, дано да спите спокойно Hug
Ками, Борянче, страхотни снимки! Heart Eyes
лека вечер! Hug

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 22:17 от dess76

# 232
  • София
  • Мнения: 3 414
То при Ради може и да е от яденето на пясък,къркорят му червата и пръцка.Хич не е спокоен нещо мрънка бълнува.
ООО Вики добре дошла надявам се да си изкарала добре.

# 233
  • USA
  • Мнения: 559
Хомеопатията може ли да помогне на едно комарче да качи някое кило? Нещо се притеснявам, че Кристиан е много слаб.  Confused

# 234
  • Мнения: 43
Айка, да си жива и здрава   bouquet Много приятни емоции ти пожелавам.
Моята теория за кърменето е,че не им толкова заради млякото, колкото заради самото гушкане и близоста с мама. Но всяко дете си го изживява по собствен начин. Мариян 6 месеца откакто съм спряла да го кърмя и все още като ме види гола и си ги бута и им се гушка  Rolling Eyes
Бути, дано си по-добре. Представям си какво ти е  Hug Това за колата и повръщането и аз съм го чувала.
Уинкс, в Русе жегата е по-мръсна, отколкото в София. Кога ще се спасявате по морето?!
Били, направо ми се свива сърцето като си представя как е издрънчала главата на Тедо. Чувала съм няколко пъти, неприятно е...

# 235
  • Мнения: 521
Галена, честит рожден ден. Бъди жива и здрава още2 пъти по толкова.
Много хубави снимки на Евичка.
Бубе, изглеждаш малко уморена на снимките.
Ох и аз мечтая за моренце - незнам дали ще ме огрее.
Като ви чета и си мисля какъв късмет имах с отбиването - сама спря и никота не се е сещала.
Една котка си е довела новородените в двора - нема такава занимавка - само около тях се върти - баба ми ги занесе някъде на скришно,майката ги изнесе. Нема отърваване. Но са многоооо сладки
Иве, дано е спокойна ноща ви - ако имаш пирогениум му дай 5 пилули
Отивам да спя

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
Добро утро  Hug На болните още по-добро да е, и бързо оздравяване  Hug

Бооти, много гадно така, никой ли няма който да ти помогне, да скокна до Варна на помощ?  Hug Да се оправяш бързо и лесно   bouquet

Иве, като имат проблем стомахчетата знам, че не трябва да се дава мляко. То се включва последно в захранването след това. Да се оправя бързо Ради и стига вече  Naughty ама-ха  Naughty  Hug

Всички имате много поздрави от Томасе, прегръдки, целувки. Посмяхме се хубаво снощи, голяма сладурана е, а Кати и тя е един щиглец сладък  Heart Eyes Надявам се пак да се видим тия дни  Laughing

А да щях да пиша Ивчо и тази нощ си смука порядъчно, въпреки вкуса в устата му. Иначе не пропуска да потвърди дори и насън че е "гаНо"

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 09:31 от шушоната

# 237
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Спадна Т но сега се изходи рядко,още немога да кажа че е разстроен.
Велина Ники е 11,5 а Ради 12кг не мисля че е проблем за да го водиш точно за това по скоро за изчистване и сигурно ще подпомогне на още неща.

# 238
  • София
  • Мнения: 254
Иве, да не е някакъв летен вирус?

Разгледах снимките, всички са страхотни!. Ева просто е ненадмината фога. Много ми харесва снимката, на която са тримата с майка й и баща й, а тя се е подпряла доволно с ръчички на двамата.

Боряна, вие къде празнувахте на Дели рождения ден?

# 239
  • Мнения: 1 929
Бути  Hug

Иве, сигурно е летния вирус - поне бързо минава  Hug

Общи условия

Активация на акаунт