Клуб "Парфюмен Ценител" 20 - Любими аромати Tom Ford

  • 44 744
  • 325
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 17 546
бих се изумила ужасТно, ако не се олееш, а не ако го направиш  Mr. Green

пп честита придобивка, днес и аз имам радост у дома Simple Smile
Mr. Green Не мога да допусна да си ужасТно изумена.
Казвай за радостта, да не питаме всички подред и честита да ти е, каквато и да е!  bouquet

# 316
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Хееейййййй, честити придобивки на всички!!! С много кеф да си ги ползвате!

Бубс, честита радост!   bouquet

Пак, и пак, и пак - БЛАГОДАРЯ ВИ  Hug Hug Hug
Получих най-хубавите подаръци днес - поздравите и любовта на толкова много хора!

# 317
  • Мнения: 36 213
Благодаря   bouquet! Радостта е съвсем тематична - самоизненадах се при обиколка на БЗ; до последно се чудех какво да сваля от рафта - златното Кензо, Меджик Елексир или някой вариант на Извънземното; накрая взех най-стандартното, предвидимо и разумно за мен решение - класически Елиън, безумно съм доволна  bowuu

# 318
  • Мнения: 31 430
Благодаря   bouquet! Радостта е съвсем тематична - самоизненадах се при обиколка на БЗ; до последно се чудех какво да сваля от рафта - златното Кензо, Меджик Елексир или някой вариант на Извънземното; накрая взех най-стандартното, предвидимо и разумно за мен решение - класически Елиън, безумно съм доволна  bowuu
Това е чудесна новина! Да ти е честит и с много здраве и радост да го ползваш! Много се радвам че си избрала този аромат. Божествен е, струва си всяка стотинка. Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 319
  • Мнения: 36 213
Благодаря   bouquet! Радостта е съвсем тематична - самоизненадах се при обиколка на БЗ; до последно се чудех какво да сваля от рафта - златното Кензо, Меджик Елексир или някой вариант на Извънземното; накрая взех най-стандартното, предвидимо и разумно за мен решение - класически Елиън, безумно съм доволна  bowuu
Това е чудесна новина! Да ти е честит и с много здраве и радост да го ползваш! Много се радвам че си избрала този аромат. Божествен е, струва си всяка стотинка. Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

абсолютно! две пръскания и аз, с моя обичайно задръстен от какви ли не аромати нос, го усещам вече 5 часа - няма такъв парфюм, дори Орхидеята му диша прахоляка  hahaha

пп трябва да го пробвам на трайност с Хабанита - там двубоят ще бъде дълъг и безмилостен! ... но най-рано през октомври, не ми се мре сега  Joy

# 320
  • Мнения: 17 546
пп трябва да го пробвам на трайност с Хабанита - там двубоят ще бъде дълъг и безмилостен! ... но най-рано през октомври, не ми се мре сега  Joy
Joy Joy Joy Да, Хабанита... няма такова нещо!
Честито, Бубс! Хубава новина! Hug  bouquet

# 321
  • Мнения: 31 430

абсолютно! две пръскания и аз, с моя обичайно задръстен от какви ли не аромати нос, го усещам вече 5 часа - няма такъв парфюм, дори Орхидеята му диша прахоляка  hahaha

пп трябва да го пробвам на трайност с Хабанита - там двубоят ще бъде дълъг и безмилостен! ... но най-рано през октомври, не ми се мре сега  Joy
Усещам го цяло денонощие Пришълеца, но Хабанита ще го бие мисля. Тя е направо гранит в трайността и в интензитета си. Ще чакаме с нетърпение теста. Моята Хабанита стой самотна, отделена в един шкаф, ще си я прибера при другите парфюмни съкровища, въпреки че не я ползвам. Стой с кутията и целофана и чака да и дойде времето. Пръскала съм се само веднъж и проба съм правила. Но не бих се разделила с нея. Ценна е.  Grinning

# 322
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Вие сте виновни... отидох уж само да помириша, върнах се с непланирана покупка. Цялата "частна" Том Форд колекция е страхотна, и пак не успях да тествам всички де. Ето какво подуших, пиша докато са ми пресни и си ги припомням по мен:

Champaca Absolute - това на пръв поглед изглежда като абсолютен хит, женствен, цветен, много приятен аромат. За мен не достатъчно дълбок като че ли.

Black Violet - първоначално на това се нахвърлих, хубави, нежни виолетки, но се загубиха в кожата ми за 15 мин. Чак и продавачката се учуди.

Neroli Portofino - започва свежо, цитрусово, изсъхна леко шипрово. Дадоха ми и щедра мостра от него, ще си го нося.

Noir de Noir - това в края на краищата купих. Определено напомня на Черната Орхидея, но е по-подправково, не-сладнисто от нея. Има и цветя, но по скоро листа. Усеща се земна плътност - пачули, трюфели. Много богат, много дълбок аромат, струва си изръсването  Laughing.

Освен тези напръскани по мен, пръсках на картички Oud Wood (божествен, по-скоро мъжки), Moss Breches (невероятен шипър, но го нямаха), Amber Absolute (много хубава, опушена амбра + тамян, малко в духа на Ню, но не за мен).

Пробвах и два от новата "Бял Мускус" серия - по принцип щели да са много "леки" парфюми, не толкова присъствени, като останалите. White Suede е напълно блед (не го виждам изобщо), Jasmin Musk ми хареса (не съм сигурна обаче колко уникален жасмин ще е). Urban Musk ще е интересен, ама вече не можех.  Grinning

Това е, предаде агентът. Изтрих и гласувах наново.

# 323
  • Мнения: 31 430
Бубка, благодаря ти много мила агентко! Hug Grinning  bouquet Честита придобивка, да се сдобиеш и с другите които желаеш!


Абсолютен победител с 41 гласа в анкетата е............ Black Orchid! Grinning Grinning Grinning Heart Eyes

# 324
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
И с бременния си мозък чак сега си припомних, че Мадам Мираж беше описала Ноар де Ноар, с цветята и трюфелите (ама на мен не ми седят като шоколад, а като земя), може и сублиминално да ми е подействала, мерси!  Grinning

# 325

Общи условия

Активация на акаунт