Немската верига DM открива 2 магазина в София и един в Стара Загора

  • 47 809
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Два магазина в София ще открие немската верига DM. Мисля, че някъде около 15 ти е откриването.Единият е на Мария Луиза, а другият на Стамболийски. Във Варна ще  е някъде на Владислав и ще го отворят след около 2 месеца.
http://www.dm-drogeriemarkt.bg/bg/home/kompanijata/filiali-v-blg … -otkrivanija.html
а тези са вече откритите:

дм филиал Видин:
ул.Цар Симеон Велики 20а (Мол Видин)

дм филиал Пловдив:
ул.Менделеев №2 (Ритейл Парк Пловдив)

дм филиал Бургас:
ж.к. Изгрев
ул. Транспортна
Burgas Plaza

дм филиал Ямбол:
ул.Александър Стамболийски №30 (Мол Ямбол)

дм филиал Силистра:
ул. Гено Чолаков 1 (Търговски център Силистра)

дм филиал Стара Загора:
бул. Цар Симеон Велики 132 (кръстовище с Патриарх Евтимий)

Последна редакция: пн, 03 авг 2009, 17:53 от monda

# 1
  • Мнения: 2 495
Мерси за инфото, днес точно минахме покрай мястото където ще е този магазин, преди беше офис на банка и видях че са го ремонтирали и даже и табела сложили  Grinning Викам на мъжа ми "какъв ли ще е този магазин", за първи път я чувам тази марка.Ще дам отзиви, след като го посетя. Peace

# 2
  • Мнения: 60
мисля , че се зарежда с козметика - видях шампоани , бои , поне така ми се стори отвън

# 3
  • Мнения: 13 512
7-8 000 артикула има в тази верига.
Четох, че има много доволни от таблетките за миялни машини- евтини и ефикасни. Имаше една тема за ДМ във Видин, но не можах да я намеря. Там бяха коментирани разни продукти.
Иначе би могло да се пусне тема нашраво за обсъждане на продуктите, които се продават там. Така ще е събрана на едно място полезната информация.
За съжаление ние във Варна ще трябва да почакаме още някой и друг месец.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 146
Тук и аз при вас да следя темата Simple Smile
Ето я старата тема за магазина във Видин  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=369841.0

# 5
  • Мнения: 7 605
Таблетките за миялните наистина са много хубави. Не виждам разлика с други, маркови, скъпи продукти. Ползвам и дезодоранта за съдомиялната, гланц и сол.

Единственният йм продукт, от който не съм доволна, е един спрей тип Вениш. Не изпира много петна и няма да повторя покупката.

Иначе купуваме доста от там - тоалетната хартия е хубава (мека), салфетки, продукти за чистене на пода и ламинат, душгел, гел за бръснене (най-хубавия!), мъжката серия на Балеа също е добра,....

Да поясня, че базата ми за сравнение са продукти тип Нивеа и тем подобни, а не Клиник или Биотерм - това е друга категория  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 4 146
Да поясня, че базата ми за сравнение са продукти тип Нивеа и тем подобни, а не Клиник или Биотерм - това е друга категория  Wink

Искаш да кажеш, че козметиката я сравняваш с Нивеа ли? Не ми стана ясно. newsm78

# 7
  • Мнения: 7 605
Да поясня, че базата ми за сравнение са продукти тип Нивеа и тем подобни, а не Клиник или Биотерм - това е друга категория  Wink

Искаш да кажеш, че козметиката я сравняваш с Нивеа ли? Не ми стана ясно. newsm78

Тип Нивеа, да, тази ценова класа. Биотерм и Клиник са си друга класа.

# 8
  • Мнения: 13 512
Da, козметиката за лице и тяло е масова, предназначена за супермаркетите, като Л'ореал, Нивеа, Палмолив и др.
Но цените са по-ниски и повечето продукти - качествени.
Изобщо- нова алтернатива на пазара, което е добре за потребителите

# 9
  • Мнения: 7 605
Da, козметиката за лице и тяло е масова, предназначена за супермаркетите, като Л'ореал, Нивеа, Палмолив и др.
Но цените са по-ниски и повечето продукти - качествени.
Изобщо- нова алтернатива на пазара, което е добре за потребителите

Точно  Peace

# 10
  • Мнения: 803
ДМ са чудесни магазини. Много светли, просторни, подредени. Дори тук са по-хубави отколкото в Германия. Много стока, особено в козметиката, ниски цени. Но точно таблетките за миялна и  изобщо препаратите не са най-доброто. В съседна тема едно момиче от Видин коментира как й миришат на хлор. Отивам да й обясня защо, та да не се чуди.

# 11
  • Мнения: 2 272
дм филиал Стара Загора:
бул. Цар Симеон Велики 132 (кръстовище с Патриарх Евтимий)


Авторката защо е пропуснала да сложи старозагорския адрес на DM? Simple Smile

Тук има няколко големи билборда за тази фирма и се чудих какви ще са тия магазини.На единият е някаква мадама,която пие сок и много се чудих за какво ще е з магазин?Реших,че е хранителен пък то не било тъй......
Ще чакаме 6 Август и ще видим...

# 12
  • София
  • Мнения: 6 614
ДМ са чудесни магазини. Много светли, просторни, подредени. Дори тук са по-хубави отколкото в Германия. Много стока, особено в козметиката, ниски цени. Но точно таблетките за миялна и  изобщо препаратите не са най-доброто. В съседна тема едно момиче от Видин коментира как й миришат на хлор. Отивам да й обясня защо, та да не се чуди.
на мен пък на нищо не ми миршат.  ползвам ги от година. перфкетно мият. От Зомат на мен ми оставят бели струйки по чашите, а са 2- пъти по-скъпи. Калгон пък ми измиха декоациите на някои чаши и чинии.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 614
[b.На единият е някаква мадама,която пие сок и много се чудих за какво ще е з магазин?Реших,че е хранителен пък то не било тъй......
Ще чакаме 6 Август и ще видим...
Имат хр. добавки, детски сокове ( 2-3 марки), бебешки пюрета ( пак 1-2 марки). Една приятелка пък ми похвали памперсите. Бебето й е на 3 седмици и е много доволна. От Памперс била получила алерг. реакция и решили да пробват тези. Очарована беше.

# 14
  • Мнения: 13 512
дм филиал Стара Загора:
бул. Цар Симеон Велики 132 (кръстовище с Патриарх Евтимий)


Авторката защо е пропуснала да сложи старозагорския адрес на DM? Simple Smile

Тук има няколко големи билборда за тази фирма и се чудих какви ще са тия магазини.На единият е някаква мадама,която пие сок и много се чудих за какво ще е з магазин?Реших,че е хранителен пък то не било тъй......
Ще чакаме 6 Август и ще видим...
поправих се, добавих го.

Общи условия

Активация на акаунт