Десетте топ лъжи на женените мъже

  • 12 420
  • 125
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11
За мен най-страшната е "не съм женен/обвързан". Всички останали са избоди-очи и жените им се връзват, защото така искат, а не защото не са наясно.
За мен също. най-добрата ми приятелка от ученическите години се "опари" от такава лъжа. Спомням си колко болезнено го изживя, когато научи истината. Тогава бяхме на по 18 г.

# 76
  • Мнения: 3 057
На 18 докато си още наивен и се учиш може и да се опариш, но защо това продължава да се случва и на 30+. Толкова ли трябва да си заслепен от този мъж че идея да си нямаш къде прекарва остатъка от времето си и че има семейство. Втората лъжа или полулъжа в допълнение на тази е че е впроцес на развод която има почти същия смисъл като тази на неженен. За мен това са двете най-съществени лъжи, останалото е без значение какви ще ги дрънка за да те задържи по-дълго, просто са твърде наивни и никой не би се вързал.

# 77
  • Мнения: 11
На 18 докато си още наивен и се учиш може и да се опариш, но защо това продължава да се случва и на 30+. Толкова ли трябва да си заслепен от този мъж че идея да си нямаш къде прекарва остатъка от времето си и че има семейство. Втората лъжа или полулъжа в допълнение на тази е че е впроцес на развод която има почти същия смисъл като тази на неженен. За мен това са двете най-съществени лъжи, останалото е без значение какви ще ги дрънка за да те задържи по-дълго, просто са твърде наивни и никой не би се вързал.
Според мен защото човек вярва на това, което му се иска да е истина и нямам предвид само за този вид лъжи, а по принцип.

# 78
  • Мнения: 2 309
Най-важното е всички да са доволни... Crazy

# 79
  • Мнения: 610
И какво правим,ако някой от тройката е недоволен?Елиминираме го? #2gunfire

# 80
  • Мнения: 94
На повечето не им се налага да лъжат.Достатъчно е само да правят комплименти и да чешат егото на жената и тя се връзва.И двете ми приятелки са наясно със семейните отношения на любовниците си и въпреки това са във връзки,които задоволяват липсите им в семействата им.Но това е вече е за друга тема.

# 81
  • Мнения: 212
Имам един фаворит Simple Smile
-Жена ми забременя,и ми стана жал за нея и се оженихме....но аз не я обичам,цял живот съм търсил сродна душа,а тя определено не ми е такава...не че е лоша,просто не е жената,която съм искал...искам теб!
-Ами,защо не се разведеш с нея,след като не се обичате,детето вече е голямо,ще разбере(детето е на 19)?!
-Защото не мога?! За тия години съм свикнал да живея с нея,не мога да се откъсна  от нея,не и на този етап?! А и,имаме общ бизнес,ако се разведем,тя ще ме разори!
-Ама ти не работиш ли във фирмата на баща й?!
-Ами да де,нали това ти казвам
newsm78

# 82
  • Мнения: 410
Ксенче, много злъч бе мила. Нещо незадоволена и злобничка ми се виждаш във всичките си постове. Лошо стопанисвана ми се струваш а?  Лошата новина за теб е че аз си обичам жената такава каквато е, и това че съм казал че не е особено добра в домакинството не е проблем за мен, и никакъв повод даже да си мисля и да я напускам. В един човек има много повече ценности. Не ме е срам да и помагам и отменям. Както вече казах не е нужно всичко изброено в темата да са лъжи, възможно е и хората да си говорят самата истина, а вие жените да си намирате оправдания на гузната съвест за успокоение в тежките летни нощи. Айде лека ви вечер и приятно остроумничене.
малко извън темата-ама и аз забелязвам,че ксения е доста груба.засичала съм я и в други теми-така отговаря-все едно тя е най-безпроблемната и знаещата.

# 83
  • София
  • Мнения: 12 570
-Ами,защо не се разведеш с нея,след като не се обичате,детето вече е голямо,ще разбере(детето е на 19)?!

В моя случай детето беше на 29.  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 212
-Ами,защо не се разведеш с нея,след като не се обичате,детето вече е голямо,ще разбере(детето е на 19)?!

В моя случай детето беше на 29.  Mr. Green
Laughing Laughing Laughing
Хах,милото,сигурно би мо било много тежко да преживее развода на мама и тати newsm78

# 85
  • София
  • Мнения: 12 570
-Ами,защо не се разведеш с нея,след като не се обичате,детето вече е голямо,ще разбере(детето е на 19)?!

В моя случай детето беше на 29.  Mr. Green
Laughing Laughing Laughing
Хах,милото,сигурно би мо било много тежко да преживее развода на мама и тати newsm78


E, не му се наложи. Оставих му тати да си го дондурка...
Междудругото още го дондурка - а детето стана вече на 34.  Wink

# 86
  • Мнения: 212
Начи тва мъжете са...айде да не говоря Whistling
Между другото,докато сме още на тази тема,а и не съм го коментирала до сега,но,за мен не е редно една жена да се замесва със обвързан мъж...умишлено казвам обвързан,не само женен! На мен ми се случи веднъж,бях малка,в главата ми имаше повече мухи,отколкото мозъчни клетки( Laughing) и витаех някъде в облаците..Исках просто да се забавлявам,в крайна сметка само един живот живеем!Случайно се забърках с въпросния индивид,с който имахме емоционална връзка 3 седмици,сексуална 2 дена Laughing В един момент се поставих на мястото на съпругата му и ми дожаля,за какъв боклук се е хванала тази женица....в крайна сметка предпочетох аз да си тръгна от него,понатрупала небрежен опит с този тип мъже! Сега и пари да ми дават за обвързан мъж не се хващам!

# 87
  • София
  • Мнения: 12 570
Private принципно си права, но животът е шарен, действията ни различни. Всеки си знае.

# 88
По-скоро мисля че лъжите на женените мъже идват от там, че жените им поставят въпроси...ако не питате, не искате и се примирите с положението на връзка с женен мъж, тогава няма да има и лъжи.

След като някой е казал, че е женен в самото начало...тогава какво повече? Не можем да очакваме думи като обичам те, ще бъде с теб до края на живота си и т.н...

# 89
  • Мнения: 54
Find Nemo, мъжа ми наистина е много готин,бивш манекен,имало го е по билбордове,казвам го в никакъв случай пък аз да се хваля,ама няма нужда той с някакви такива неща да ми се изкарва готин.Просто ми разказа случка.Защо да не му вярвам. Друго негово качество,че че не говори празни приказки.
 А иначе жените го харесват,но докато си отвори устата. Мнного е рязък.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт