Книга за гости в ДиС.

  • 8 162
  • 178
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 379
имаше и вчера една, която във темата дето ревем от свекървите ми написа,че по-скоро би направила палачинки на 6 месечното ми бебе вместо да му даде 5лв примерно. това й се струвало по-уместно. newsm78 ама сега не ми се търси мнението й.

# 151
  • Мнения: 233
на криско мамата не се впрягай толкова всеки луд с номера си,знаеш някои са и с цяла програма.(то туй е за другата тема,ама споко) Peace

# 152
  • Мнения: 610
Примъъък

 Жената на баща ми иска дете от него и той от нея? Ужас
« Вторник, 25 Август 2009, 20:22 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Жената на баща ми иска дете от него и той от нея? Ужас
Как ви се струва тя е на 42 а той на 45,  Тя си има едно дете, а баща ми две.  Казах му че не искам брат или сестра и че са стари но явно не помага. Така че без мое желание и това на брат ми и майка ми ще се сдобием скоро със бебе. Какво да правя как да я разубедя втората му жена.

# 153
  • Мнения: 379
ааааааааааа това го четох- и са я нахапали.  Mr. Greenама според мен си е пързалка. newsm78

# 154
  • Мнения: 950
Да влезеш като гост е  newsm78 като да се погледнеш отстрани Sunglasses ,демек с други очи  Wink

# 155
  • Мнения: 165
Прясно-прясно  Crazy

puffinkaaa
Гост
  писна ми от държането на един мъж
« Вторник, 25 Август 2009, 22:45 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Момичета искам малко помощ,моля ви за линкове към песни за да разкарам един мъж,който вече 5 месеца се държи твърде неангажиращо със мен, а на мен това не ми харесва, или нещо да му напиша/кофти/да му обясня че така не може и не искам вече писна ми  (аз съм на 35 той на 34-разведени)но много ме боли,хлатнала съм доста,а той..........ме използва само за секс
 

коментирах го, ама и аз не знам защо newsm78
 
той..........ме използва само за секс - класика!!! само за книгата с клишетата  Mr. Green

# 156
  • Мнения: 379
Абе правили ви впечатление,че пепи17 и Сия изчезнаха по едно и също време  newsm78

# 157
  • Мнения: 165
ей тебе вече сън не те хваща от притеснение по тях двете  Mr. Green
не се коси, де!
сигурно са на почивка заедно и събират нов "матриял"  Crazy

# 158
  • Мнения: 379
а заедно включва ли и в едно тяло? Laughing

# 159
  • Мнения: 165
мииии затова е в курсив Wink

# 160
  • Мнения: 379
ух не бях видяла  Embarassed

# 161
  • Мнения: 3
Абе правили ви впечатление,че пепи17 и Сия изчезнаха по едно и също време  newsm78

Да, но пък се появи мими 17

# 162
  • Мнения: 81
Доуточнете под Сия коя точно визирате. За пепи ясно, аз вече два пакета кърпички унищожих от мъка, че я изгонихте.

# 163
  • Мнения: 81
А, че к'во й е на Как' Сийката бре? Тя арна.

# 164
  • Мнения: 165
А, че к'во й е на Как' Сийката бре? Тя арна.

арна, арна, ама все на терсенЕ нещо newsm78

Общи условия

Активация на акаунт