Що за хора са зодия Водолей?

  • 30 840
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 206
Да, артистични са, готини, непредсказуеми, интелигентни, емоционални, пробивни, ама всичко най- са те, НО........................................да не живея аз със тях! Да не забравяме обаче, че средата и домашното възпитание играят голяма роля за това, какво представлява един човек!

# 61
  • Мнения: 6 977
Стават и за пълководци и началници, защото умеят да организират другите и да им вдъхват кураж.

Могат да организират, но за водачи и пълководци не стават. Твърде са импулсивни и емоционални.

# 62
  • Мнения: 610
Много харесвам водолеите.Май почти всички приятели са ми от тази зодия.Това,което ме привлича в тях е че са новатори,много различен начин на мислене -абсолютно нетрадиционен. Несправедливостта , жестокостта, дискриминацията,пошлостта и простащината силно ги разстройва. И не спират само с това,а се борят за каузата. Ако са те приели за приятел,ще ти бъдат верни до край независимо от опасности или че целия свят е скочил с/у теб. Умеят да изслушват,дават мъдри съвети без да ги натрапват. Интелекта им на моменти е направо плашещ. Доста са разхвърляни наистина, но намират всичко в своя хаос. Често ползват лафа за да се оправдаят: " Подредените са бедни духом ". Не бива да им се досажда,много ценят личното си пространство. Не са сноби- харесват те заради човека .който си,а не заради интереса или суетата. Неуловими,ако те обичат е по-добре да изчакаш сами на кацнат при теб и да те питат усмихнати "Как си днес приятелю?"

Последна редакция: пт, 14 авг 2009, 23:54 от elica676

# 63
  • Мнения: 72
Аз съм Водолей и ще ви кажа какво не харесвам в себе си.

1.  Чувствителността! Много трудно дете съм била точно заради това.
2. Много съм разсеяна, мисля за няколко неща едновременно и това винаги ми е пречило, особено в училище.
3. Много често се отегчавам от хора, от работа. Трудно някой човек или работа могат да задържат вниманието ми.
4. Наистина  често сменям настроенията си и повечето пъти аз самата не мога да си обясня защо се получава така, камоли да обяснявам на другите.
5. Понякога съм скучна.
6. Не съм амбициозна, може би защото губя бързо интерес към всичко.
7. Понякога изисквам много, а в същото време не обичам да изискват от мен. Не търпя критика. Поне не от всеки.
8. Преувеличавам, драматизирам.
9. Често се усещам , че анализирам хората, дори да не ме интересува човека аз пак го анализирам.

Горе-долу това са. Ако питате мъжът ми , има още много  Mr. Green
Осъзнавам си лошите черти и работя върху тях  bowuu
Само да кажа, че лъжата е нещото, което най-много мразя! Не мога да говоря от името на всички водолеи,но за мен е така. А мъжете водолеи въобще не ги познавам. Сигурно ще имаме нещо общо  Rolling Eyes
Авторката, кажи защо са те разочаровали толкова? Дай примери.  Разбрах, че си зодия Скорпион. Мен пък тази зодия винаги ме е привличала  Crazy Те са ми най-трудни за разгадаване . Иска ми се да хвана един Скорпион и да го обуздая  Laughing

# 64
  • Мнения: 261
За мъжа водолей имам следните впечатления:

Интелигентен , с буден ум , винаги има нужда с нещо да се занимава , нещо да твори - самоделец е ,никога няма да разбере , че колкото пъти и да разглобява пералнята няма да я накара сама да простира Laughing Изпитва невероятно удоволствие да сглоби някакво уникално кухненско пособие от джанта на стар москвич , руски чайник и радиоантена smile3532  Новатор , оригинален ,обича да беснее ,  малко ексцентричен. Шемет е.
Обича всичко ново и авангардно.
Като добри черти включвам отлично чувство за хумор , добродушен е ,обаятелен ,общителен. В голяма компания винаги успява да поддържа настроението , прави шоу , лесно завързва приятелства, верен и всеотдаен. Ужасно упорит. Във връзките се старае да направи партньора си щастлив , не е егоист.
Като отрицателни , бих казала че е леко отнесен от вихъра. Понякога е плямпало и надувка , натяква и мърмори , има склонност да бъде стиснат. Говори много и понякога преувеличава в изказванията си , склонен е да доукрасява истории и да послъгва безобидно , ревнив е. Ужасно разхвърлен и хаотичен , но се чувства удобно - неговият хаос е неговото царство. Останала съм с впечатление , че понякога е склонен да се дистанцира и да създаде изкуствена преграда в отношенията.


За жената водолей пък имам съм забелязала следното:

Изключително амбициозна , кариеристка , дори перфекционистка. Много е организирана , подредена , чистофайница. Обича реда , обича да планира всичко и да има готов вариант за всяка ситуация. Решена е да довежда нещата до край. Има излъчване - необикновенна е и оригинална , винаги изпъква по един или друг начин. Омагьосваща е още от първия поглед , но трудно тя самата би могла да бъде впечатлена от който и да е. Има самочувствие , поддържа се , харесва се , наясно е с чара и въздействието си. Бързо се сприятелява , отзивчива е, чувствителна , непредстазуема. Често може да се види да се занимава с чисто мъжки професии и спорт , обича да се доказва.
Като лоши чертии мога да определя че са малко повече лицемерни , по мои впечатления - случва се да говорят зад гърба на другите , склонни са да поклюкарстват. Драматизират прекалено в някои ситуации , правят от мухата слон. Във всяко нещо търсят първо само ползата за себе си. Водолейката понякога се взима много насериозно и си вири носа необосновано,твърде висока самооценка, твърде много критикува. Дразни с прекалената си фамилиарност, понякога е нетактична - не се срамува от нищо.


Това всичко е базирано на лични впечатления , не обобщавам като цяло за абсолютно всички представители на зодията , но поне важи за тези които познавам Wink

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 01:37 от palechka89

# 65
  • Мнения: 72
Водолейките могат да изглеждат надути, но не са. Да не би да си се объркала нещо  Rolling Eyes Mr. Green Поне аз не съм срещала такива. Макар че и за себе си преди време бях чула подобен коментар, но аз просто съм като кон с капаци и понякога не обръщам внимание на никой и нищо. За лицемерието донякаде съм съгласна.Има и такива екземпляри, не само в наща зодия  Grinning. Клюки не обичам, интриги също, но се е случвало да участвам, просто защото си е струвало ( в името на любовта  Mr. Green ). Не знаех, че изглеждаме толкова зле в очите на другите  newsm78. Все си мислех, че сме много добри и обичаме да помагаме  hahaha

# 66
  • Мнения: 261
Не изглеждате зли бе ей Богу Laughing Точно обратното съм писала че имате чар и излъчване и обаяние и т.н.
За виренето на носа може би не се изразих правилно , пред другите никога не демонстрирате явно превъзходство , никога директно няма да кажете на някого че смятате че сте по-добри от него , от съобразителност ,  но вътрешно за пред себе си си знаете и вигаги си имате това самочувствие . Метафоричен пример - някоя мадама е сготвила мусака , и ти вкусваш от нейната мусака и и казваш "о много е вкусна" /и наистина го мислиш/ , но вътрешно си казваш : "Да ама мойта е още по-хубава ПЪК smile3533" Joy Което няма лошо нали , по-общо смятам че се отнася не само за мусака но и семейство , кариера и приятели Wink Но не сте толкова прости да декларирате пред всички превъзходство , затова и в никакъв случай не изглеждате зли и надути - напротив. Порсто впечатления пак повтарям.

# 67
  • Мнения: 1 800
Не знам много за зодиите, но майка ми беше водолей и свекърва ми е.

Моите наблюдения са, 4е оби4ат 4истотата и реда, много трудолюбиви и семейството е вси4ко за тях.

# 68
  • Мнения: 54
Аз пък не познавам нито един чувствителен Водолей,всички са темерути от класа.Самоконтрола е много добър,не изразяват външни емоции.Това за егоизма също  ме изненадва,но щом толкова хора го твърдят,значи има нещо.Влюбчивоста също не ми е позната.

# 69
  • Мнения: 25 919
Аз пък не познавам нито един чувствителен Водолей,всички са темерути от класа.Самоконтрола е много добър,не изразяват външни емоции.

Противоречиш си. Дали не изглеждат темерути точно, защото самоконтролът е много добър?  Wink
Не могат да си позволят да показват чувствата си, особено, ако рискуват да оголят слабо място.
Толкова от мен.  Laughing

Ох, palechka89, защо така се разпознах в мъжа-водолей?  Joy
Сериозно ме караш да се замисля, я да прескоча до огледалото да се огледам добре...  Thinking

Последна редакция: сб, 15 авг 2009, 08:25 от Как` Сийка

# 70
  • Мнения: 723
Как да не са егоисти?!  Shocked   Най-големите егоисти са според мен. Освен това не са способни да се съобразяват с чувствата на друг или да правят нещо в името на щастието на някой друг, освен на себе си.
За положителни качества съм съгласна. И моят е Водолей и има страшно чувство за хумор, чаровен, страшно контактен, с всички се разбира, прави шоута навсякъде, харесват го всички, нестандартни идеи - но това е много забавно според мен. Определено няма да скучаеш с Водолей. НО.......      изключително склонни към изневери според мен.... направо им е в природата. Това определено много ме притеснява. Моят във всичките си връзки през последните 15 години е изневерявал, и то по няколко пъти....  та малко ме съмнява, че изведнъж ще се промени и съм постоянно нащрек.
Иначе са добродушни, но определено не смятат, че от тях се очаква да полагат усилия за каквото и да било - всичко едва ли не трябва някой да го прави за тях, да полага усилия вместо тях и т.н... като малки деца са в това отношение.   Носят се по течението  вместо да хванат нещата в свои ръце, което е много кофти според мен - показва липса на целеустременост и воля.

# 71
  • Мнения: 723
ааа и още нещо - с романтиката и жестовете са много скарани. Въобще не им идва отвътре. Това сигурно има връза с егоизма.... просто не могат да мислят за това да доставят приятни емоции на друг освен на себе си....

# 72
  • Мнения: 3
Ако има лесно бегай по далечко . Лоши хора . Аз имам един лаф запазена марка за мен , може да звучи много лошо но винаги казвам това к....нска зодия . Да ме извинят но са точно такива във всяко едно отношение .

# 73
  • Мнения: 1 568
Познавам двама мъже зодия водолей и с двамата не се разбирам,дървени философи,изкарват ми нервите...нямат спиране,досадници и нищо не вдяват,ти им говориш,те си философстват!
Но това е мое мнение,може само моите познати да са такива!

# 74
  • Мнения: 411
просто не можем да си поведем конете заедно,нито с мъже водолей,нито с жени.
натрупан опит

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт