Начин на гримиране

  • 96 531
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
защо никой не споменава за ружовете на Буржоа, за мен са много добри, а и имат широка гама от цветове

Аз също съм страшно доволна от тях  Simple Smile по 6-7 часа съм стояла и не стават на петна както повечето които съм ползвала.

П.С. Най ужасни са били перлите на avon, от тези които аз съм ползвала  Sick

# 661
  • Мнения: 5 892
Последното ми излизане

# 662
# 663
  • Мнения: 62
Момичета вие преди грим слагате ли нещо на лицето специално, за да не се размазва грима ?

# 664
  • Мнения: 5 892
Момичета вие преди грим слагате ли нещо на лицето специално, за да не се размазва грима ?
аз слагам ФДТ за основа на клепачите, за да станат по-наситени цветовете и да не се събират в гънките на горния клепач

# 665
  • Мнения: 62
Да и аз слагам дон фдт,но аз съм чувала да детска пудра преди фдт .

# 666
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Момичета вие преди грим слагате ли нещо на лицето специално, за да не се размазва грима ?

Има основа за лице ( ето тема, в която пише за основите  за лице - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=553094.0 ) и основа за сенки - http://www.parfumi-market.net/baza-senki-artdeco-eyeshadow-base- … c897f5b3cf9f4693d или http://beautycosmetic.biz/manhattan-manhattan-eyeshadow-base-p-4605.html

С основата за грим, ф.д.т-енът издържа повече време, а с основата за сенки те се "бетонират" направо.

# 667
  • Мнения: 5 892
Имам и прозрачната основа за лице  на Гош, но я ползвам само под очите, защото напластявам много коректор там, но за  да се получи ефекта хубав, трябва да изчакам половин час от основата до ФДТ-а, а нямам нова време, мацвам се набързо за 10мин..

# 668
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
kate_rina_1, целта на базата за лице или за сенки е да задържи продукта по дълго на лицето и да избегне размазване. За базите за лице има различни продукти за различните кожи. Не е необходимо да е минало толкова много време между основата и ф.д.т.-ена. По важно е да има повече време между крема и основата. В темата за ф.д.т-ени, чийто линк съм дала това е обсъждано, ако не са лъжа в последните страници.

# 669
  • Мнения: 5 892
Както си изкоментирах днес последната снимка- половината дарба е да направиш грима, другата половина да изтраеш 2кг маджун на лицето си.....сега ако тръгна и с кремове , и с основи и с ФДТ да се мажа, половината дискотека минала, а и не ми е комфортно с толкова много грим...малко основа само да запълни бръчиците под очите, коректора да не се насъбере и да ги очертава още повече

# 670
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Не искам да коментирам последната ти снимка, тя сама си говори. Ако за теб е по - важна една дискотека отколкото да си предпазиш лицето с крем и основа, както се казва на 20 опъната, на 30 чанта мачкан лак, но всеки сам си решава. За това е форума са се обяснява правилния ред на нанасяне на продуктите на тези, които са попитали като redjinaa.

# 671
  • Мнения: 5 892
Ще си го запиша някъде....

# 672
  • София
  • Мнения: 901
Катерина, гримът е  Heart Eyes мнооого ми хареса, не си личи, че под окото си наслоила коректор, много е добре, браво! Само червилото нещо не ми допадна с този грим - надявам се да ме разбереш правилн, само споделям мнение, може би нещо бежаво, неутрално,  newsm78 Иначе поздравления!  Simple Smile

# 673
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 453
На мен толкова огромно количество грим като на снимките на kate_rina_1 не ми допада, пък било то и за вечерен. Трябва известна доза умереност, още повече като става дума за младо момиче. Не искам да казвам по-силни думи.  Stop

# 674
  • София
  • Мнения: 6 219
Катерина, гримът е  Heart Eyes мнооого ми хареса, не си личи, че под окото си наслоила коректор, много е добре, браво! Само червилото нещо не ми допадна с този грим - надявам се да ме разбереш правилн, само споделям мнение, може би нещо бежаво, неутрално,  newsm78 Иначе поздравления!  Simple Smile

Напротив, личи си невероятно много. Цветът под очите е неестествено светъл и на снимката си личи един голям бял триъгълник, който по никакъв начин не се връзва с тена на челото и останалата част на тялото. вижда се къде свършва коректора и къде вече няма дори пудра, защото линията е много рязка. 
Това прави и ружът много забележим.
А комбинацията между сенки в златисти/топли нюанси и розовото червило изобщо не ми харесват. Червилото и ружът в този грим трябва да са в съвсем други нюанси.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт