Поли роди малка госпожица Паола! Необходимата сума е събрана!

  • 208 065
  • 2 227
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 1 020
Поли, честито малко момиченце Паола! Нека тя да е голяма радост за мама, татко и батко! Да расте здраво, хубаво и умно момиченце!
Целуваме те и те прегръщаме аз и Алекс  Heart Eyes  bouquet
много се радвам, днес цял ден рефрешвам, не знам защо но имах предчувствие, че си родила  Hug
Надявам се, че ти и малката Паола сте добре и операцията ти е минала възможно най-леко  Hug

# 1 366
  • Мнения: 83
Честито на Поли и Делян!!! Нека малката Топчица Паола да е жива и здрава, умна, талантлива и да радва родителите си   bouquet  bouquet  bouquet
Моля ви, пишете как е минала операцията, как е Поли, всичко наред ли е... ?

# 1 367
  • Мнения: 3 595
Честита радост на цялото семейство! Да са здравички и скоро да се приберат у дома!

# 1 368
  • Мнения: 2 746
Поли ви праща много поздрави!
Бях при нея, добре е, но си почива.
Тумбакът е пораснал и ú е трудно и да пише легнала. Ако има някакви новини - ще ви пиша веднагически. Hug

Мамунке, какво става с Поли?

# 1 369
  • Мнения: 35
Поли, честита дъщеричка  bouquet Надявам се, че сте добре и двете  Praynig Hug

# 1 370
  • София
  • Мнения: 2 245
Честита радост на Поли и цялото и семейство!  Heart Eyes

Как е Поли? Как е минала операцията? Как е бебето?

Чак като прочета тези неща ще се зарадвам истински! Дано всичко да е наред и в двете!   bouquet

# 1 371
  • Мнения: 2 357
Страхотна новина!!!
Честито, Поли!!! Възхищавам ти се!
Желая на теб, бебка и цялото семейство много здраве, щастие и много,много любов!!!
  bouquet   bouquet   bouquet
Сълзи ми текат докато пиша, страшно се радвам, следях новините, форумите, макар и без да съм писала в тях.
Всичко най-добро!  Hug  Praynig

# 1 372
  • Мнения: 1 234
Честито ви розово съкровище, Поли и Делян! Пожелавам ви бързо да наваксва с грамчетата, и да расте здраво дете! Hug А на теб, Поли, скорошно възстановяне   bouquet
Всички много се вълнуваме, и няма как да не е така... Чакаме хубави новини за двете дами!

# 1 373
  • Мнения: 1 437
Честито Поли   bouquet

# 1 374
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
    bouquet  bouquetЧестито на двете Поли!! Hug Hug HugСмели момичета!!

# 1 375
  • Мнения: 50
 Praynig Praynig Praynig Дано всичко е наред и с двечките.
Честито за новия член на семейството, дано се възстановят бързо и 4-римата живи и здрави се върнат в БГ.  bouquet

# 1 376
  • Viena
  • Мнения: 3 620
ЧЕСТИТО ПОЛИ  bouquet

# 1 377
  • Мнения: 249
Честита радост на Поли и цялото и семейство!  Heart Eyes

Как е Поли? Как е минала операцията? Как е бебето?

Чак като прочета тези неща ще се зарадвам истински! Дано всичко да е наред и в двете!   bouquet
пожелавам им бързо възстановяване и на двечките

# 1 378
  • Мнения: 210
Лелееееее,настръхнах!!!!  newsm44Невероятна новина,дано да сте добре и двете!Татенце, честито!Пожелавам от сърце бързо възстановяване!ТАЗИ МАМА Е ГЕРОЙ! newsm51 newsm20

# 1 379
  • Мнения: 367
Честита радост на Поли и цялото й семейство! Благодаря на Бог и на лекарите! Поли, бързо възстановяване, мила!!! Всички тук не спираме да ви мислим. Паола е прекрасно име   bouquet
Обичаме ви.....

Общи условия

Активация на акаунт