Постещи, пируващи, с дечицата летуващи - в 124 арабска тема сте добре дошли !

  • 39 112
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 24
Хе хе ще ставаме фермери значи.
Мигче аз не разбирам особено ама ти дай мотиката па да видиш как ще я овършея градината  Laughing
Само предупреждавай от рано какво не трябва да се пипа че веднъж така ме оставиха на едно село да си копам обаче после сигурно сто пъти съжалиха хорицата че аз много ти разбирам кое трева кое морков ... hahaha
Бебич от мене пържени картофки към рибката и яйчицата(може и по една чаша бира ама нещо ме наболява гърлото та ще си помисля за нея).
ХАйде отивам да ги пържа че да са готови за вечерята.

# 676
  • Мнения: 2 171
Миг, радвам се, че лапароскопията е минала успешно. Стискам палци скоро да ни зарадваш и с новина за бебче Hug

Ясмин, бързо оздравяване на Карумче Hug.

Беба-момо, разписвай се по-често. Напоследък съвсем се изгуби, явно покрай преместването, усеща се липсата ти. Честит нов дом. Пожелавам много любов и разбирателство в него Hug

Илия също е болен. Снощи вдигна 40 градуса температура и ни изкара акъла ooooh!. От Спешното казаха, че е някакъв вирус. Странно ми е, защото нито му е зачервено гърлото, нито има хрема, гърдите също са му чисти. Не знам какво да си мисля Rolling Eyes. Сега поне температурата му не е толкова плашещо висока.

# 677
  • Мнения: 171
Мигче, при доц.Томов сме ходили на практически курсове за лапароскопии при деца и подрастващи и беше много любезен човек (поне с нас), така че едва ли ще откаже да ти даде запис, като му кажеш, че е от любопитство. А детето е хубаво да го насърчавате, ако има интерес. Професията ни е наистина много много, ама много хубава.
За растения - ние с мама отглеждаме сума ти саксийни растения тук, но тях винаги мога да ги полея като се върна, даже майка ми да я няма. Да отглеждаш обаче зеленчуци се изисква ежедневна ангажираност, а пък аз съм заета с други "цветенца" - едни такива, малки, нахални и сладкоядни.
Майките - да знаете, че децата понякога вдигат температура от леко обезводняване, а понякога и високата температура има ограничаващ ефект - т.е. вдигането на висока температура спира развитието на вируса и затова за щастие няма да видите инфекция. Но зорът, докато спадне тази инцидентна температура, понякога е доста голям.
Момичетааааааааа - моля ви се, оглеждайте се за играчка Мани.

# 678
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Заповядайте по чаша горещ шоколад, че голям студ е навън.

beba_momo , честит нов дом!  bouquet Каква книжка четеш?

Астарта, значи и наборчето е болно. Горките малчовци!
Моят засега няма температура, но хремата му е страшна. Тече му носът като чешмичка. Пръскам му отвреме навреме Стеримар, друго няма какво да направя. И ръфа лимони. Много обича, яде ги като ябълки. Много смешна физиономия прави докато ги хапва.
Ние затова отложихме пътуването докато се оправи.
Бързо оздравяване на Ил.

Значи фермерки си имаме тука. Mr. Green
Аз не си падам много по земеделието, макар че навремето доста поработвах- на село при баба, на вилата.
Последно брах портокалов цвят в градината на свекърва ми, ама туй е по-скоро романтично преживяване, не е фермерско. Laughing


Дребният се е разбеснял, хич не му пречи хремата  Mr. Green Да ми е жив и здрав!
Отивам да го храня-пилешка супичка за болни дечица. Simple Smile

# 679
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Хадил - аз доцента го знам от 5г., защото майка се оперира там и не съм го видяла нелюбезен.
Той май е от хората , които не могат да повишават тон и да се карат ...така ми изглежда .
И за моите разбирания за мъж е някак си фин и нежен , но това не му пречи да прави велики неща.
Детенце , доколкото мога да имам думата , ще го насърчавам , защото е достойна професията на лекарите, може да се работи навсякъде по света и не на последно място е добре заплатена , ако я учиш и работиш с душа и сърце...така мисля...дано да не греша.

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 18:57 от Миг незабравим

# 680
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Момичета,
къде изчезна Златната Ябълчица???
Хайде болничките вече да оздравяват. И аз искарах седмица и малко със един симпатичен вирус. Много бързо дойдоха тие вируси бееее newsm78

# 681
  • Мнения: 5
 hit     ааа щъъъ му съ и нивидят нивите а маха то не бе малини та не бе кози то не бе овошки па и памук чак и антишок даже имам е че днес ми изгоряха тиквите цяла нива  комшото пише в чата аде джиджи изгорея тиквите ма джиджи метка по улиците без да гледа вместо в автобус 94 се качи заспалата в 280 и се намерих в дървеница smile3501   а сега бърже ми ся накъде оф каазвам ви адддддд прибрах се цапцала мокричко и тиквите изгорели и манджа няма абе мани мани
я виж в гугала кви чудесни  зарзавати има аз щъ ставам фермер аааааа Laughing
    

# 682
  • Varna
  • Мнения: 2 596
 Joy джи-джи разсмя меееее Hug

# 683
  • Мнения: 171
джи-джи искаме екологично чисти продукти, моля. така че не се мотай, а ходи да работиш - ти от арабите само на мързел ли се научи, чедо.  Joy

# 684
  • Мнения: 3 804
Добро утро от мен  Hug  bouquet

Бързо оздравяване на болните дечица  Praynig

Ние сме добре-мерим улиците на Дамаск  Laughing,а вчера се видях и с 2 приятелки.Дребните събраха очите на останалите хлапета в парка - говориха си само на бг  Grinning
И нещо смешно-преди известно време,още когато татко беше тук ,сме излезли аз ,майка ,Сам и дребната.Аз подтичвам напред мъчейки се да усмиря койтчето,а майка и Сам са по-назад.Обръщам се по едно време и виждам ,че един е спрял майка и и се обеснява нещо ,а Сам седи в недоумение.Приближих се и питам какво става,оказа се че човекът помислил майка за майка на Сам/така е като я направих млада баба Grinning/ и я разпитва дали има и по-големи дъщери,или пък дали познава други момичета чужденки или получужденки -но ,с хижаб.
Той бил със сериозни намерения-търси си булка-външният вид няма значение. bowuu
Той беше на около 40-бял със син и очи-та ако има желаеш -да казват,ще отворим сватовническо бюро. Laughing
И друго преди 2 вечери бяхме в зоопарк-там имаше едно животинче,с рошави щръкнали бодли-дребното го погледна и отсече-таралеж рошав. Grinning

Това е за сега,аз може и да не пиша,но поне веднъж дневено минавам да прочета.
Лек и успешен ден на всички  Hug  bouquet

# 685
  • Мнения: 550
Добро утро с кафе за лесно събуждане и 4ай с лимон и мед за болните.
 
Да оздравяват бързо  Hug Praynig

Астарта, много мило  Hug Макар и да не се разписвах, редовно ви следях.  Whistling Mr. Green Обещавам ве4е да бъда редовна и в писането  Sunglasses
Да се присъедния към Делти4, къде из4езна Златната ябълка  newsm78

ясмин4е, от няколко смедици съм по4нала 'Романтичен егоист' на Frédéric Beigbeder Но типи4ният му цинизъм ми идва в пове4е, и за това 4ета на 'малки хапки'.
 Ето тази книга, например, я про4етох на един дъх миналата семдица, и я препоръ4вам.  Peace Why do you kill? Бях 4ела една рецензия за нея, 4е е задължителна за всеки пацифист, за всеки, който е против агресията и насилието.  Peace А аз мисля, 4е е задължителна за всеки мислещ 4овек, готов да отвори собственните си о4и, а не да гледа през о4ите на медиите и балоните, които те създават.
Сега съм в търсене и на останалите книги на този немски автор.

успех рени! и да пуснеш снимки... стига да искаш, де.  Embarassed
hеlwa виж и закона за бежанците и някои сайтове като:
http://www.marayalife.com/
www.aref.government.bg
не че марая е супер показателно списания, но върши работа.
Хадил4е, вторият  линк не мога да го отворя, а за списанието, има ли на4ин да се про4етат стаиите онлайн (4е аз само заглавната страница им виждам  Embarassed)

# 686
  • Мнения: 171
А така Деси - отваряй бюро - хем ще разнообразявате генофонда (с чужденки или чужденци), хем ще запазвате традициите (с хиджаб). Ама тия дето са без хиджаб също ги включи някъде в листата - всеки влак си има пътници  Mr. Green .
Беба, книгите на Тоденхофер са много хубави.
а за списание Марая, много от броевете като кликнеш на снимката и се отвори допълнителния прозорец, горе вдясно съвсем сбито се вижда едно next за следващите страници. Май не всички броеве са така, но поне доста от тях. Сега пробвах линковете за агенцията по бежанците - работят вече, иначе и на мен не ми се отвориха преди два дни. Може да погледнеш и това: http://www.orientbg.info/

# 687
  • София
  • Мнения: 18 398
Здравейте дами,
Едва днес намирам време да се включа. Sad
Направо лятото бях забравила какъв е маратонът през учебната година...Прибирам се от работа,хапваме на две на три, проверявам на малките домашните, препитвам ги, а по нощите се заемам с обяснения на каката на задачи с повишена сложност за изпитите след 7 клас.Ще ви кажа един парадокс....Тя в училище се справя абсолютно безпроблемно с материала, госпожата даже я счита за едно от децата с математически заложби.Но както може би знаете, в изпитите след 7 клас включват и неща, които или много слабо или хич не са заложени в задължителната учебна програма. Rolling EyesВ тази графа например спадат логическите задачи.За жалост, учениците, учещи в училища без математическа насоченост, не са запознати с алгоритъма на решаването им.За целта, нищо че е седмокласничка, купих й Математическа читанка с логически задачи за 4-ти клас, предвидена преди всичко за деца от СМГ.Тя ме погледна укорително, как можело да я подценявам така жестоко и да й купувам сборник за "дребуси"...Ама гледам сега, че се мъчи над задачите в него, не било то чак толкова лесно Mr. GreenКато добавим и ограмотяването ми по литература успоредно с нея... ooooh!даде ми неща да проверя , а пък аз не смея да си призная, че не съм в състояние... SadИмаше да подчертае в " На прощаване" и в "Чавдар Войвода" всички онези места, в които се срещат мезофори, епифори, елипси, климакс, синекдоха, инверсия, метонимия, мейозис и прочие..Повечето ми звучаха на китайски, добре че е чичко гугъл...Ето, опалаках се Crossing Arms
Днес и малките ми скачат по нервите.Вчера получиха от татко си нови телефони и цял ден вървят из къщата и снимат,пускат мелодии, разменят файлове...Едната даже го взе при себе си като легна на горния етаж на двуетажното легло и съответно през нощта горкият излетя стремително от ритниците й..Добре че падна на килима. WinkС две думи - у нас е повече от весело! Joy
На всичкото отгоре и трите  са активна част от отбора на вирусоносителите - кашлят, кихат, сополиви са..... ConfusedЗасега го караме само на сироп за кашлица, капки за нос и чайчета с лимон и мед.Дано се отървем така!И на останалите болни мъничета и мами пожелавм бързо възстановяване! Praynig
Беба, честит нов дом!Дано е изпълнен с много любов, разбирателство и хармония!А по -нататък, дай Боже, и с малки българо- йорданчета! Grinning
Златната ябълка и на мен ми липсва...Преди, от време на време, се срещахме по махленски на кафе, ама покрай моята и нейната заетост напоследък нищо не сме направили в тая посока. Sad
Дано скоро се разпише! Hug
Хей фермерките, да ви кажа аз, че има и някаква подобна онлайн игра за животни..Отглеждаш ги ,храниш ги, грижиш се за тях...Да взема да питам моите хубавици, та да ви насоча и към животновъдството! Mr. GreenПоне ще се храним рационално, взимайки меса, плодове и зеленчуци от вас. Mr. Green
Сега изчезвам, после пак  ще мерна насам!


 

# 688
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

да замезите за лек ден от мене! аз умувам какво да спретна,4е моят ще ходи на гости да играят  с младежите на фут и се ровех досега за идеи!
теди, ако знаеш, аз докато вадех от помагало разни тестове  направо си превъртях о4ите от нови термини и простотии, дето не дават нищо по-ка4ествено на граматиката ни! викам вие от много термини не успявате да размислите какво е искал да каже поетът ,брех!моите се смеят -та се наложи и аз да се ровя по нета за да се запозная!  Thinking ooooh!
не съм забивала в математиката, откакто бяха  4 клас, но и там ще същото предполагам! както казваще едно време любимата ми даскалка, математиката е една, не може да се шикалкави! Peace

# 689
  • софия-napoli
  • Мнения: 213
добро утро момичета
хайде на кафенце

Общи условия

Активация на акаунт