подсъзнанието може всичко 14

  • 102 919
  • 462
  •   1
Отговори
# 45
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Привет и от мен  Hug

и поздрави от Сините камъни  Wink


Сетих се нещо да питам  Rolling Eyes възможно ли е да съм получила импланта преди да си го поискам  newsm78 ?
Чета сега първата книга на Крион иначе прочетох първо "Не мисли като човек" Crazy...... та се питам тъй като нямам "симптоми" на депресия или кофти моменти  Rolling Eyes  съпътстващи идването/смяната  на новите ми учители  newsm78 може би съм минала този период .....
Спомням си че имах такъв объркан и странен период тази година зимата продължи някъде около 2 м, точно тогава писах активно в темата и това ме крепеше  Hug Та, възможно ли е да съм получила неутралния имплант преди да си го поискам гласно а т.е. тогава , месеците които споменавам  ?  Thinking




миЖке  Hug страхотно си оформила темата   bouquet


БЛАГОДАРЯ ВИ  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 30 авг 2009, 11:23 от Desss

# 46
  • Мнения: 10 764
...възможно ли е да съм получила импланта преди да си го поискам  newsm78 ?  

Категорично да, не само е възможно, но и напълно вероятно.  Peace

Анализирайки нещата, които станаха при мен в ретроспекция, също започвам да си мисля, че съм получила импланта преди да съм го поискала - горе-долу по това време миналата година. Тогава минах през всички фази, описани от Крион. Нека го кажа простичко така - няколко месеца беше ужас някакъв. Тогава обаче изобщо не ми беше до Крион  Laughing
А сега, когато го поисках съзнателно, сякаш нещата само се стабилизираха окончателно / ако мога така да се изразя /.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 724
Нещо малко смешн:
Мише, използвах твоя изпълнител на желания- за нещата, които сякаш не съм толкова нетърпелива, поръчката се приема по-бавно от онези, които искам толкова убедително... Simple Smile

# 48
  • Мнения: 637
Може ли един бърз въпрос от мен: Вчера трябаше да ми изпълнят 2 от желанията от списъка, който съставих на новолуние. Имам ли право да си отворя списъка, за да погледна как точно съм ги формулирала?

# 49
  • Добрич
  • Мнения: 5 511
Енита, аз използвам за изпълнител на желанията програма, която си инсталирах на компютъра. Там бързината на приемане на поръчките зависи от дължината на текста, с който се описват.

Desss, ние ходихме до Сините камъни миналия месец. Мястото действително е много красиво и стават хубави снимки.

 zoh, мисля, че спокойно можеш да си прочетеш желанията отново. Не вярвам това да се отрази по някакъв начин на изпълнението им.

# 50
  • Мнения: 620
Вела , снимките са страхотни и благодаря че ги сподели. Би ли споделила  и програмата ако не  е нещо лично разбира се Peace

# 51
  • GYM
  • Мнения: 814
djina, Amitola, благодаря ви за подкрепата! Hug
Успехът ни беше разтърсващ Simple Smile
Благодаря ви, че ви има Hug

# 52
  • Мнения: 3 674
Мише, чудесна темичка си заформила!  newsm10   За труда ти!  bouquet

И аз да се поФала с радост, че вече си имаме купувач на апартамента, в който живеем.  Grinning Това е едно прекрасно младо семейство, студенти! И те щастливи, и ние щастливи! Laughing  Всичко се нареди по най-добрия начин, за всички! Hug А и приключихме с кашоните...най-после Sunglasses

Исках да споделя, че аз напоследък много взех да се интересувам  от човешката  аура. Мисля, че никак  не е случайно...а е и доста интересно. Sunglasses Много ме вълнува тази тема!

Една интересна мисъл, която би ни помогнала да разберем истинската същност на Живота. Да не се измъчваме за минали" неприятни" събития и за бъдещи , които се случват на  абсолютно всеки човек... защото те са част от  живота ни. Всеки човек се е питал:" Защо това ми се случва?!".Оказва се, че "проблемна" ситуация  е само  такава, ако не е осъзната като урок. Защото няма лоши и хубави ситуации....има уроци.

Eldivine, ако не греша,  мисля го беше казала  много хубаво, че няма " лошо и хубаво, правилно и неправилно". Peace

Всичко е абстракция на ума ни. Rolling Eyes


"Живота не ни наказва, той ни учи!Преподава ни задачи, които трябва да решим. Всяка "проблемна" ситуация   възниква, за да излезете от нея по-добри, отколкото сте влезли, а не за да затънете дълго там.
Тази информация е записана във вашата аура и в съответствие с нея, получавате по нататъшните уроци" по живот".
Животът ни развива, и ако човек се окаже в "задънена улица", то е , защото упорите не желае да си направи изводи, от всичко , което му се е случвало досега
"




Напоследък, вечер,  много често си мисля за тези неща...Един вид анализирам ситуации, случки и събития отпреди. Върнах се в младежките си години, та до сега Thinking  Как съм реагирала в дадена ситуация?  Къде съм грешила и къде не?  Извадила ли съм си поука за конкретната ситуация/ урок/? Как това ме е  карало да се чувствам? Какво трябва да направя/да променя/ ? Повтаря ли се дадена  ситуация/урока/ отново..или не?  


Нищя себе си...като глава лук...

 



 

# 53
  • Добрич
  • Мнения: 5 511
humanis, бях изтеглила програмата от линк в един руски форум. Сега не мога да намеря къде точно е бил линка, затова ще я кача. Програмата е на руски, но не мисля, че това ще е проблем, дори за тези, които не разбират езика - аз също не съм много добре с руския.

В  4storing, но от там зная, че не може да се тегли, ако си извън България: - Изпълнител на желания

В tanzit, за тези, които са извън България, но там линкът е активен 120 часа: - Изпълнител на желания

# 54
  • Мнения: 2 028
Вела, и аз ще се възползвам от програмата   bouquet

а как всъщност работи тази програма? в смисъл, след като формулираш желанието, после какво се случва?  newsm78  програмата те подсеща всеки ден или?

# 55
  • Мнения: 440
Привет на всички! Искам да ви изчета от край до край,но времето все не ми стига.Възхищавам се на всички,които имат силата да вярват в подсъзнанието и да постигат мечтите си.Прочетох книгата Подсъзнанието може всичко,зная че е така,но явно нещо не ми достига да повярвам напълно.При най малката несполука аз се отчайвам и изпадам в някаква депресия,тогава всичко ми е черно и само оплаквам дните си.Преди два дена например/на рождения ми ден/ приятелят ми ме обиди много жестоко и оттогава само плача,вчера чак ми стана лошо и вдигнах кръвно.Вместо да си пожелая нещата да се оправят,да си го повтарям както пише в книгата,аз само плача и си мисля как да легна и да не стана повече.
Извинявайте че ви занимавам с моите проблеми,но ми беше много криво и може би написах всичко това,за да ми вдъхнете кураж,да ме накарате да повярвам в силата на мисълта и да спра да се оплаквам ,а да бъда силна.

# 56
  • Добрич
  • Мнения: 5 511
ray, написваш желанието еднократно, а програмата го изпраща до Вселената за изпълнение. Ако вече си я изтеглила и разархивирала си разбрала за какво става въпрос. Съвсем елементарно е. Естествено желанията си ги пиша на български език.

# 57
  • Мнения: 515
Вела  Hug   bouquet  Благодарско

# 58
  • Мнения: 136
djina, Amitola, благодаря ви за подкрепата! Hug
Успехът ни беше разтърсващ Simple Smile
Благодаря ви, че ви има Hug
 
  Hug Поздравявам те и много се радвам за теб !!!   bouquet  bouquet  bouquet 
Бях сигурна , че резултатът ще е страхотен !  Hug Hug

# 59
  • Мнения: 2 028
Вела, мерси  Heart Eyes   bouquet

"Заказ принят. Выполняю"... много готинко звучи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт