Ах тези колики - какво Ви помогна?

  • 255 024
  • 1 086
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 480
Гласувах за Саб симплекс, но все пак става дума за преди почти 5 години. Не помагаха много, но облекчаваха. При нас не важеше правилото нито, че при момчеата започват по-рано, нито че са по-силни. Явно за всяко бебе си е индивидуално.

# 346
  • Мнения: 623
на мен ми помага чай от анасон,инфакол и много много лишения,за да ми е хубава кърмата и нищо да не дразни на стомахчето. наистина много се съобразявам какво ям и определено мисля,че има ефект

# 347
  • Мнения: 58
Първият ми син нямаше колики или поне не много болезнени. Втория обаче се скъсваше да плаче. Помогна ни само Инфакол-а, при все че бяхме опитали почти всичко, което се предлагаше на пазара  Peace

# 348
  • Мнения: 718
Пробвахме Инфакол, Колийф, чай от копър, затопляне на коремчето, диета - нулев ефект  Sad.

# 349
  • София
  • Мнения: 373
Нищо!!! Саб симплекс най- малко, еспумизан също никакъв ефект, чай от копър пие-и той не помага.Сега му давам Инфакол от 1 седмица и нещо, от вчера е по -спокоен,ама сигурно си ги преминава вече, едва ли е от лекарството. Незнам дали момчетата ги преминават по тежко, но ние ги минаваме изключително тежко. Само гушкане, разнасяне, люлеене и сешоар му е майката, а да... и масаж на коремчето понякога помагаше.

# 350
  • Мнения: 5 362
Кой знае какви колики не е имала. Давах Еспумизан и топло на коремчето - така и гласувах Peace

# 351
  • Мнения: 21
При нас пък преди 6г. нямаше и кой знае какъв избор и  обратно на всякакви правила, нищо , че е момиче, започнаха рано коликите , бяха продължителни и болезнени за бебка, само топло на коремчето помагаше.

# 352
  • Мнения: 26
Аз пиех чай от анасон, а на бебето давах Саб Симплекс и не сме имали проблеми.

# 353
  • Мнения: 439
Давах Саб симплекс на баткото, сега на малкия давах Nux vomica 5/9/ch и отминаха бързо, също и Био гайа капките давах, но то беше най-вече за растройството.

# 354
  • Мнения: 432
На Тони за сега май Инфакол не й помагат особено.Понякога се успокоява със сешоар или като я нося на ръце ,но обърната по коремче.Друг път не й помага.Мина пиеше Еспумизан,но почти нямаше колики.За момчетата интересното е ,че свекърва ми сподели ,че нито един от тримата й сина не е имал колики. Crazy

# 355
  • Мнения: 1 674
мнооооого гушкане

# 356
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
    
COLIEF капки.

# 357
  • Мнения: 158
Аз давам БИО ГАЯ имахме разстройство и ни ги изписаха и от тогава се кротна и не се дере вечерно време Peace

# 358
  • Мнения: 128
Нищо не ни помогна,затова ги спрях .Даже имах чувството,че капките усложняваха нещата.

# 359
  • Мнения: 5 401
С Инфакол действах аз навремето, в близко бъдеще най-вероятно отново.

Според мен всички видове капки действат успокояващо по-скоро на майката, отколкото на детето. Докато не си минат от само себе си, няма оправия...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт