Тайната на дългата и здрава коса - 74

  • 63 034
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2
Тотално игнорирайте превода ми-оказва се че е Рециново масло не боброво..съжалявам

# 661
  • Мнения: 1 416
Аз искам да се снабдя точно с рициново масло (castor oil на англ.) Grinning Бихте ли ми казали откъде и каква марка да търся, без Икаров , ако може, че не веднъж съм писала, че хич не ги харесвам?

# 662
  • Мнения: 3 050
от аптека

# 663
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета продават ли още от безцветната къна без оцветители? newsm78

# 664
  • Мнения: 78
гланца не е на Кристиан оф Рома а на Лореал и ни помага за косопад,а просто придава блясък на косата.Аз лично съм дала и линк от къде го купувам преди 2 страници.

# 665
  • Мнения: 385
Момичета продават ли още от безцветната къна без оцветители? newsm78
И аз търся? За сега съм виждала само натурална червена, а тези кестеняви, руси, черни ми е ясно че си имат не-натурални оцветители.

# 666
  • Мнения: 37
Извинявайте ,аз може би ще повторя задавани въпроси. Бих искала да попитам нанасяте ли в корените на косата си маслата ? Преди една-две страници прочетох че водело до косопад ?! Или не съм разбрала ! Прекаляването ли води до косопад или мазането на тривитаминола  и маслата в корените ?!

# 667
  • Мнения: X
Извинявайте ,аз може би ще повторя задавани въпроси. Бих искала да попитам нанасяте ли в корените на косата си маслата ? Преди една-две страници прочетох че водело до косопад ?! Или не съм разбрала ! Прекаляването ли води до косопад или мазането на тривитаминола  и маслата в корените ?!
Не знам кое води, но аз мисля да преустановя маслата, освен чист зехтин. Ако си правя ще е с напълно натурални продукти и никакви масла и тривитаминол, иначе нанасям на цялата коса започвайки от корените.

# 668
  • Мнения: 3 421
Някой използвал ли е тези новите шампоани Сайос/Sayos/ или нещо такова,дето били професионални,но се продават по магазините?

# 669
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета продават ли още от безцветната къна без оцветители? newsm78
И аз търся? За сега съм виждала само натурална червена, а тези кестеняви, руси, черни ми е ясно че си имат не-натурални оцветители.

ако намериш напиши после да им търсим координатите  Peace

А натуралната червена на мен пак ще ми свърши работа ,защот аз ще си я направя на боя тъмна.Нищо ,че ще има червен оттенък.На коя фирма е?

# 670
  • Мнения: 385
 kloie, мисля че тази беше.

# 671
  • Мнения: X
Някой използвал ли е тези новите шампоани Сайос/Sayos/ или нещо такова,дето били професионални,но се продават по магазините?
Да аз имам такъв Repair мисля беше и не е толкова лош, не ми сплесква косата прави я по-бухнала, който не иска такъв ефект няма да му хареса и ми се струва, че има блясък от него.Но доста бързо след като го купих се боядисах и не можах да се убедя съвсем дали не си внушавам Simple Smile

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 1 787

Мерси   bouquet
Всъщност в самата къна на Рубина има две пликчета.Това го прочетох от сайта им.Едната е оцветяваща,а другата е само натурална.За тези пари ще си купя и ще си използвам натуралната,а другата оцетяващата ще я хвърля.Много ти благодаря.   bouquet

А иначе самата натурална къна е само зелена. Peace

# 673
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 455
Извинявайте ,аз може би ще повторя задавани въпроси. Бих искала да попитам нанасяте ли в корените на косата си маслата ? Преди една-две страници прочетох че водело до косопад ?! Или не съм разбрала ! Прекаляването ли води до косопад или мазането на тривитаминола  и маслата в корените ?!
Не знам кое води, но аз мисля да преустановя маслата, освен чист зехтин. Ако си правя ще е с напълно натурални продукти и никакви масла и тривитаминол, иначе нанасям на цялата коса започвайки от корените.

Това не мисля, че е вярно  Stop Ползвам масла / на Икаров и Балчо / почти непрестанно вече 4 години. Косата не ми капе изобщо - задължително ги нанансям в корените и след това по дължината - не пропускам седмица. Пренасищането на косата може да влоши вида и състоянието й, но затова се правят почивки, ако се види такъв обратен ефект.

# 674
  • Мнения: 37
Благодаря ти Lady Brinne
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт