Къде изчезна тръпката?

  • 17 137
  • 159
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 839
Знам, че притесненията ти са от юни месец, но като каза, че е рожденник в неделя се сетих, че човек около рожденния си ден често изпада в дупка и не е на себе си. Може това да е...

# 121
  • Мнения: 3
Не се вкарвай в сюжети на филми,които не съществуват.
Какъв ти е проблема,какво искаш....???
Ако бяхте и двамата нископлатени кави щяха да са ти проблемите-от много по-различно естество от сегашното.Така да се каже оново щеше да имаш проблеми,само че истински,а не измислени като сегашните...
Като търсиш по-голямо разнообразие защо не му отправиш "някакво по-нестандартно" предложение,за да видищ как ще реагира,а ти дали си готова да го реализираш...

# 122
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
Според мен, той е в депресия, а не ти. Тези резки промени в настроенията, показват, че или има друга жена или е просто в депресия. Може би и той има нужда да разнообрази малко ежедневието си и затова го няма често. Най-лесния начин да намерите време да общувате е да излизате през уикенда. Винаги трябва да се случват нови неща. Пътувайте, ходете на нови места. България е много красива. Сигурна съм, че има места където не сте подозирали, че съществуват. Щом имате финансова възможност една вечер на хотел някъде няма да е проблем за вас. Може да сте с приятели, но не взимайте деца. Така ще се освободите от ежедневието си напълно. Успех и дано всичко се оправи Simple Smile

# 123
  • Мнения: X
Цитат
В грешка сте - интересува се от синът ни.
Кога?През седмицата работи,в петък вечер ,че до неделя май е при мама .Кога вижда сина ви?
Работата на моя мъж е такава,че е възможно синът ни да е с него.Е,цяло лято през последните 3-4 години той ходи с него...там има деца,играе,обича да е с баща си.Ако трябваше моя мъж да си почива от него...след 3 месеца денонощно заедно,не ми се мисли колко време нямаше да го видим.
Съжалявам за резкия си тон,но на мен определено не ми изглежда нормална ситуацията.
Всъщност,аз не разбрах защо не може да си житка на компа у вас?И наистина от какво толкова си почива?    newsm78   

# 124
  • София
  • Мнения: 3 480
О, моля ви.
Моят мъж перманентно отсъства, но това изобщо не означава, че не обича детето си, или не се интересува от него.
Това е мъж, не е дете, а и де не беше мъж, а бях аз, в момента, в който някой, който и да било, включително и родителите ми, се опита да ми държи сметка по подобен агресивен начин, или да ме третира като домашен любимец, единственият възможен вариант е да получи червен картон, докато не си спомни, че аз сама решавам как да организирам живота и времето си.
Единственото, с което безусловно се съобразявам е дъщеря ми.
В този ред на мисли, аз пък смятам, че не е необходимо да стоиш залепен като гербова марка за жена си и децата си, за да бъдеш квалифициран  като добър съпруг и баща.
Има достатъчно други качества, които считам за приоритетни за един мъж, необходими, по мое мнение, за да го определя като такъв.

# 125
  • Мнения: X
Azzy , не искам да започвам спор,не е това целта на темата...но би ли приела мъжът ти всяка седмица от петък вечер да зачезва при мама до неделя...всяка седмица?
И аз не съм привърженик на сиамските близнаци,но ако мъжът ми имаше нужда от такова отдалечаване от нас ,бих се замислила за причините ...
Все пак не става въпрос за единичен случай,да си кажеш "Абе,той е изнервен повече,изморен..."
това при тях се превръща в закономерност.Поне аз с такова впечатление останах...

# 126
  • Мнения: 925
Явно от нищо не си почива мъжа на авторката , а има друг живот който явно не иска да сподели с нея и със сина си.
Въпроса е защо тя предпочита да си затваря очите и да го оправдава вместо да си поговорят и да разбере какво става в семейството им   Thinking

Не е нормално половинката ти да вечера всяка вечер навън, да не познаваш приятелите му, да спи при мама всеки уикенд и да се оправдва с това че иска да се наспи.

Обичам те още прекалено наивна си ако му вярваш

дано това да е пързалка пу пу

# 127
Скоро аз сама ще разбера дали е пързалка, т.е. дали ме пързаля. Имам основание да считам, че някои от вас са прави.
Много скоро, мисля, ще имам доказателства или опровержение.
Възнамерявам да действам.
Нещата отиват на или - или.
Ако "личният му живот, който не желае да сподели с мене", засяга  друга жена, ще трябва да намеря сили. Незнам нито какво ще правя, нито как ще обясня на синът ни. И най- вече - незнам  дали ще оцелея. Cry
Ако ли пък пак търся телето, където го няма,  спирам да се тровя и да съм мнителна.
Измислих начин сама да погледна в главата му. И то на 100%.
Изненада...дано всичко приключи добре, момичета.
Стискайте палци Tired

# 128
  • София
  • Мнения: 3 480
Azzy , не искам да започвам спор,не е това целта на темата...но би ли приела мъжът ти всяка седмица от петък вечер да зачезва при мама до неделя...всяка седмица?
И аз не съм привърженик на сиамските близнаци,но ако мъжът ми имаше нужда от такова отдалечаване от нас ,бих се замислила за причините ...
Все пак не става въпрос за единичен случай,да си кажеш "Абе,той е изнервен повече,изморен..."
това при тях се превръща в закономерност.Поне аз с такова впечатление останах...

Красимира, ние с мъжа ми се виждаме за около два месеца и половина-три годишно.
Аз не съм съвсем подходящ пример, но мога да ти отговоря на въпроса какво бих приела и какво не от мъжа в моя живот.
Ако мъжът ми демонстрира отегчение или отдалечаване, вероятно има някаква причина.
Обаче каква точно е причината за подобно дистанциране е фундаментален въпрос.
Защото едно е един мъж да жадува за лично пространство, друго е да е увлечен по друга жена и съвсем трето е собствената му жена да се е превърнала в сприхава, зла и истерична, кудкудякаща кокошка.
Защото последният вариант е много често срещан, но вината пак се търси в него.
Освен това, съществува и субективния поглед над една ситуация, който не е задължително да е верният.
Съгласи се, че ако аз пусна тема, в която поискам помощ, защото мъжът ми ме оставя сама с детето, то е болно, влизаме в болница, където той не ни посещава и прочие и прочие, всички ще наскачат какъв е мръсник, негодник и безотговорник и как трябва веднага да го напусна.
А истината ще бъде съвсем различна.
Надявам се ме разбра.

# 129
  • София
  • Мнения: 3 480
Скоро аз сама ще разбера дали е пързалка, т.е. дали ме пързаля. Имам основание да считам, че някои от вас са прави.
Много скоро, мисля, ще имам доказателства или опровержение.
Възнамерявам да действам.

Измислих начин сама да погледна в главата му. И то на 100%.

А защо вместо да се правиш на Кашпировски и да се опитваш да влезеш в главата му на 100%, чисто и просто не го проследиш?

# 130
  • Мнения: 10 793
Единственият начин според мен да му влезеш 100% в главата е да следиш компютъра му. Това е гадно и незаконно, що се отнася до кореспонденцията му. Да не говорим колко други неприятни неща би могла да откриеш. Рови, само ако си готова да приемеш и най-лошото.
Аз не бих го следила. Щях да седна срещу него и да го попитам какво става и кога смята да ми каже истината за отсъствията си. Ако не помогне - ще блъфирам - знам всичко, видях ти телефона, наех детектив или каквото и да е там. Познавате се добре, само по физиономията му ще разбереш.

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 839
И защо да го следи? Това да не е латино сериал. Те са възрастни хора и ще се разберат - истината рано или късно излиза наяве.
Към авторката - дано не е нещо фатално! И не казвай, че не знаеш дали ще оцелееш - разбира се, че ще оцелееш  Hug

# 132
  • Варна
  • Мнения: 2 101
Изненада...дано всичко приключи добре, момичета.
Стискайте палци Tired
fingerscrossed

# 133
  • Мнения: 2 512
Скоро аз сама ще разбера дали е пързалка, т.е. дали ме пързаля. Имам основание да считам, че някои от вас са прави.
Много скоро, мисля, ще имам доказателства или опровержение.
Какво стана? "Попадна ли в главата му" и намери ли изчезналата тръпка?
И аз стискам палци - дано не тръпката му не е в блондинка или коя да е друга жена!
Как се прониква в мозъка на някого? Thinking Имаме ли правото да го правим? Thinking

# 134
  • Мнения: 51
За да гори огъня,трябва да се подклажда...И колкото повече дърва му слагаш,толкова по-силно гори...(същото се отнася и за метаболизма Mr. Green)Може да е клише,но си е точно така...

Общи условия

Активация на акаунт