МАРТенчето вече е мъничко човече! (16)

  • 8 007
  • 290
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 275
Момичета и аз се записвам в списъка, 36 години, София , първа бременост, досега не смеех , но на ранна ФМ ми казаха, че всичко е наред за сега , така че увеличавайте групата с мен. термин - 7 март
Здравей, добре дошла и лека бременност.
Ти си с моят термин и аз съм на 07.03.2010

# 211
  • Мнения: 3 042
Привет!
Аз също съм родена март - на 28. Терминът ми е на 2 март, така че има вероятност бебето да дойде и през февруари. Първото ми дете го преносих с три дни. Без малко да се роди на рождения ден на баща си, но всеки пак си извоюва собствена дата - един ден след тати.
Днес съм добре, не се наложи да дъвча Талцид нощес.  Сега чакам да поспре и вятърът, че да излезнем на разходка с малчо.

# 212
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Моята мила майчица беше родена на 18.03 и за мен тази дата е специална Heart Eyes
Иначе с Даниел бях определена за 25.03, ама то реши, че няма да му определят кога да излезе и се роди на 26-ти.
Сега съм за 01.03 ама все си мисля, че ще е по-рано.

Ще ме помислите ли за луда, ако ви кажа, че вече ми е коледно Crazy

# 213
  • София
  • Мнения: 483
Сега съм за 01.03 ама все си мисля, че ще е по-рано.

Ще ме помислите ли за луда, ако ви кажа, че вече ми е коледно Crazy
няма да те помисля за луда. И на ме ми е коледно откакто застудя. усешам се, че мисля за коледни подаръци вече  hahaha

# 214
  • Мнения: 6
Половината работен ден мина докато ви изчета   bouquet . Добре дошли на новите мамчета  welcome и на мама(заподозрях те много отдавна да знаеш). За раждането опитвам се да не мисля затова защото ме е много страх. Както и да е нищо не ме успокоява ами да идва и да минава добре

# 215
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро, мили мами!

Много се изписали от снощи до сега, браво.

Аз още не съм решила как ще раждам, но най-вероятно ще е секцио, заради очите. В началото на другата седмица ще ходя да си избера при кого да бъде паметното събитие в майчин дом ( по-точно един близък лекар ще ми препоръча, при кого да раждам). Същия този доктор ми беше споменал, че секцио било по-добрия вариант, но не знам защо  newsm78 , нямахме време да говорим. В момента, в който разбера нещо повече ще пусна инфото.  Peace

Мами, вие имате ли проблем с кръвното. Моето, особено вечер, много пада до 70/50. Завива ми се свят, вие как се справяте с това. В сряда съм при доки и ще питам какво да правя, но до тогава... smile3517 smile3517 smile3517. Пия кафе, хапвам шоколад или бонбони, айрян, кола ... не помагат много  Sad

През март месец с моя приятел имаме годишнина от първата ни среща - 28.03., която в последствие премина в съвместно съжителство. Бебчо  baby_neutral ще бъде нашия подарък и ние сме много щастливи от този факт, а ако се окаже момиченце ще има и имен ден.  Crazy

Хубав, слънчев и усмихнат ден на всички  smile3525

# 216
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ох, не съм сама. Party Аз за подаръци мисля само за тези дето ще получа hahaha
Иначе мисля за украса, за елхата, за магазините и тяхното настроение. Охх.... ooooh!

# 217
  • Мнения: 26
Моята мила майчица беше родена на 18.03 и за мен тази дата е специална Heart Eyes
Иначе с Даниел бях определена за 25.03, ама то реши, че няма да му определят кога да излезе и се роди на 26-ти.
Сега съм за 01.03 ама все си мисля, че ще е по-рано.

Ще ме помислите ли за луда, ако ви кажа, че вече ми е коледно Crazy


Оооо  kama4e хич не те мисля за луда...много ми се иска да е Коледа вече...да си изляза в отпуска..и да си се наслаждавам на бременните ми месеци....

# 218
  • Мнения: 24
Здравейте мамчета! Аз не съм се включвала отдавна, не успявам и да прочета всичко изписано до момента - засрамете се, големи сте писарки! ... Днес искам да ви питам вие какви витамини пиете? Вчяра бях на лекар и ми предписа NEO VIN, друг лекар ми говореше за Prenatal, една моя близка пък е на мнение че тия синтетики са неусвоими от организма и ... не вършат никаква работа - тя е фармацефт и горещо препоръчва продуктите на Аквасорс.... Вие какво ще кажете по въпроса? Очаквам вашите мнения, за да взема някакво решение ... все пак идват зимните месеци и трябва да се подготвим. Лек ден от мен!

# 219
  • Мнения: 6
ninchu-m с теб май имаме еднакви копнежи. Аз откога мечтая за почивка празнично настроение подаръци newsm67 преди това със съпруга ми имаме рожденни дни абе много празници

# 220
  • Мнения: 26
tanu-to  честно казано в момента не пия нищо...карам го на много плодове и зеленчуци....от днес спрях с фолиевата киселина....и ще чакам Доки да ми препоръча нещо, но щяло да е по-нататък...сега плодовете ми били достатъчни (а аз ги ям в огромни количества)

# 221
  • София
  • Мнения: 275
tanu-to  Досега не съм пила никакви допълнителни синтетични витамини. От събота започнах да пия сокчето на Хип Натал, което се води хранителна добавка за бременни и е обогатено с фолиева к-на, йод, желязо и др. витамини.

# 222
  • София
  • Мнения: 483
marinex е добре. снощи е писала в една друга тема. много се бях притеснила за нея, но сега се успокоих.
marinex , драсвай по един ред и при нас, че нали ни знаеш как се паникьосваме когато някоя изчезне!!!!

# 223
  • Мнения: 10
Добро утро.Гледам че обсъждате раждането.Мен още не ме е хванал страх или поне така се настройвам.Определено клоня повече към нормалното раждане.Много ме е страх от инжекции и игли.Само като си представя епидуралната упойка и предпочитам да родя нормално Simple SmileАз  винаги съм имала много болезнен цикъл.Никакви хапчета не помагаха,дори и аулин,така че си мисля че няма да е чак толкова страшно(или поне така се успокоявам Wink)

# 224
  • Мнения: 190
Хм, добро утро отново. Писах ви отдеве ама нещо не си виждам мнението. По отношение на подаръците аз съм родена на 7 март, а термина ми е на 9 март милото само се базика, че ми е напривило подарък. Когато каза на доктора, че няма да ми купува подарък за рождения ден щото ми  е направил той му каза "Батенце, най - страшното е, че ще трябва да купуваш повече" Joy

По отношението на раждането мен лично много ме е страх. Моя приятелка ми каза, че на тези които им е за първи път при нормално раждане действат директно с ножицата, което направо настръхнах от него. Аз съм с диоптър и с астегматизъм и предполагам че ще ми препоръчат секцио по мед. причини защото майка ми като е раждала мен е била с 3 диоптъра а сега е с 12.  Иначе аз гледах за раждането във вода това много ми хареса като алтернатива, а и една приятелка роди така и беше много доволна.  Ама до тогава има много време.

Общи условия

Активация на акаунт