Клуб "Парфюмен Ценител" 26 - Любими аромати Chloe

  • 46 039
  • 657
  •   1
Отговори
# 585
  • при морето
  • Мнения: 911
Лелеее,Ди и Денси,страхотни сте и двете!
Такава бърза комуникация не бях виждала,обикновено винаги в такива моменти съм решавала сама.
Ди,огромна помощ получи,мила,!Денси е невероятна!
Браво на вас! Peace

# 586
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Сапун изобщо не усещам в Целувката и по-добре, защото никак не се разбирам добре с него. Не обичам парфюмът ми да мирише на баня. Та в този смисъл, Le baiser du dragon най-точно бих охарактеризирала като смолист, пушек не усещам много, сапун пък изобщо.
(едп)

# 587
  • Мнения: 31 430
Лелеее,Ди и Денси,страхотни сте и двете!
Такава бърза комуникация не бях виждала,обикновено винаги в такива моменти съм решавала сама.
Ди,огромна помощ получи,мила,!Денси е невероятна!
Браво на вас! Peace
Много благодаря! HugРадвам се, че темата е много полезна и бързо се реагира когато някой има нужда. Тя е за това. Касае се за доста пари в парфюмната страст и понякога човек не може да реши сам. Лошото е, че тук винаги ще те подкокоросат да купиш аромата, особено ако е добър.  Grinning Няма спасение от парфюмно пристрасените дами. Mr. Green

# 588
  • Мнения: 1 306
Лелеее,Ди и Денси,страхотни сте и двете!
Такава бърза комуникация не бях виждала,обикновено винаги в такива моменти съм решавала сама.
Ди,огромна помощ получи,мила,!Денси е невероятна!
Браво на вас! Peace
Мерси! Това са приятелите, винаги са под ръка, когато имаш нужда от тях Heart Eyes
А  знаеш ли кое е най-хубавото, това че помощта освен много навременна е и абсолютно безкористна, от сърце!
 Точно за това обичам Денси!  Two Hearts
Сапун изобщо не усещам в Целувката и по-добре, защото никак не се разбирам добре с него. Не обичам парфюмът ми да мирише на баня. Та в този смисъл, Le baiser du dragon най-точно бих охарактеризирала като смолист, пушек не усещам много, сапун пък изобщо.
(едп)
Мимс, "сапунен", не в смисъл "чист".  По-скоро е идеята за суперлуксозен сапун...който всъщност вече се промени. Толкова хамелеонов аромат, мисля, че не съм имала..и вече не мога да кажа на какво мирише. И не мога да му се нарадвам  Laughing  Ухание - удоволствие...  Blush

# 589
  • Мнения: 31 430
Лелеее,Ди и Денси,страхотни сте и двете!
Такава бърза комуникация не бях виждала,обикновено винаги в такива моменти съм решавала сама.
Ди,огромна помощ получи,мила,!Денси е невероятна!
Браво на вас! Peace
Мерси! Това са приятелите, винаги са под ръка, когато имаш нужда от тях Heart Eyes
А  знаеш ли кое е най-хубавото, това че помощта освен много навременна е и абсолютно безкористна, от сърце!
 Точно за това обичам Денси!  Two Hearts
Сапун изобщо не усещам в Целувката и по-добре, защото никак не се разбирам добре с него. Не обичам парфюмът ми да мирише на баня. Та в този смисъл, Le baiser du dragon най-точно бих охарактеризирала като смолист, пушек не усещам много, сапун пък изобщо.
(едп)
Мимс, "сапунен", не в смисъл "чист".  По-скоро е идеята за суперлуксозен сапун...който всъщност вече се промени. Толкова хамелеонов аромат, мисля, че не съм имала..и вече не мога да кажа на какво мирише. И не мога да му се нарадвам  Laughing  Ухание - удоволствие...  Blush
Аз също Ди! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да приказен аромат е. Добре че си го взе. Днес трябва да си много щастлива, истинско съкровище ти попадна в ръцете.

# 590
  • Мнения: 1 306
Аз също Ди! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да приказен аромат е. Добре че си го взе. Днес трябва да си много щастлива, истинско съкровище ти попадна в ръцете.
Да, радвам се  Grinning Така екшънски никога не бях купувала парфюм Mr. Green Но това са  "преходни" съкровища Wink
Много повече ме радват "непреходните"... ти си знаеш Heart Eyes

# 591
  • Мнения: 17 546
Хм, това "пудреното" изчезва, полека-лека някъде Thinking Но "опушен", определено не го усещам, а сега четейки мнения, се радвам, че не се появяват "коняк, шоколад, амарето...", по-скоро се появява като че ли "сапунена" нотка  Rolling Eyes
Ди, изумява ме това описание. Това е най-опушения аромат, който аз познавам и почти всеки го описва като такъв, а сапун в него... Shocked
Но най-важното е да ти харесва и да ти носи удоволствие! Peace

# 592
  • Мнения: 31 430
Аз също Ди! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да приказен аромат е. Добре че си го взе. Днес трябва да си много щастлива, истинско съкровище ти попадна в ръцете.
Да, радвам се  Grinning Така екшънски никога не бях купувала парфюм Mr. Green Но това са  "преходни" съкровища Wink
Много повече ме радват "непреходните"... ти си знаеш Heart Eyes
О да вярно е! Heart Eyes

# 593
  • Мнения: 1 306
Хм, това "пудреното" изчезва, полека-лека някъде Thinking Но "опушен", определено не го усещам, а сега четейки мнения, се радвам, че не се появяват "коняк, шоколад, амарето...", по-скоро се появява като че ли "сапунена" нотка  Rolling Eyes
Ди, изумява ме това описание. Това е най-опушения аромат, който аз познавам и почти всеки го описва като такъв, а сапун в него... Shocked
Но най-важното е да ти харесва и да ти носи удоволствие! Peace
Мимс, "сапунен", не в смисъл "чист".  По-скоро е идеята за суперлуксозен сапун...който всъщност вече се промени. Толкова хамелеонов аромат, мисля, че не съм имала..и вече не мога да кажа на какво мирише. И не мога да му се нарадвам  Laughing  Ухание - удоволствие...  Blush
За моя огромна радост, нищо опушено не усещам Naughty  Или носът ми се е повредил безвъзвратно, или просто в/у моята кожа тази нотка не се усеща толкова...Същата история като миризмата на "пот" в Будоар или на "мухъл" в Ейнджъл... За едни я има, за други - не...Кожа... химия... късмет Peace


# 594
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Този парфюм (Целувката) сигурно много ще ме изненадва занапред. Предния път като го носих валеше дъжд, беше доста хладно и най-силно усещах смолисто-опушената му част.
Преди малко се напръсках с него и този път усещам основно цветя (роза, която май не присъства в състава, но така или иначе на това ми мирише) и дървесина.
Сигурна съм, че ми харесва много, до степен на обожание  Heart Eyes

# 595
  • Мнения: 17 546
Този парфюм (Целувката) сигурно много ще ме изненадва занапред.
 ...
Сигурна съм, че ми харесва много, до степен на обожание  Heart Eyes
Не си сама в обожанието!  Grinning

# 596
  • Мнения: 31 430
Ай сега Mr. Green само ме подкокорсвате да взема и аз да си купя един. Ма много ми е силен, не мога да се възприема с него. Въсщност никога не съм го носила обилно напръскана а само съм го тествала по ръцете. Дали пък да не му обърна специално внимание? Напоследък съм доста запленена от Картие. Доста техни неща ми харесват ужасно много. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 597
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Този парфюм (Целувката) сигурно много ще ме изненадва занапред.
 ...
Сигурна съм, че ми харесва много, до степен на обожание  Heart Eyes
Не си сама в обожанието!  Grinning

Нали?  Grinning
Чак не мога да допусна, че този парфюм може да остави равнодушен някого, въпреки че самата аз му се опъвах дълго време. Ама то беше заради заблудата ми, че съм носила истинска Целувка, а то пусто било едт  hahaha

# 598
  • Мнения: 1 306
Ай сега Mr. Green само ме подкокорсвате да взема и аз да си купя един. Ма много ми е силен, не мога да се възприема с него. Въсщност никога не съм го носила обилно напръскана а само съм го тествала по ръцете. Дали пък да не му обърна специално внимание? Напоследък съм доста запленена от Картие. Доста техни неща ми харесват ужасно много. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз без да искам, станах фен на бранда - "в движение"  Laughing До преди няколко часа, ги познавах само информативно, а сега до ден-два ще имам и Делис Blush
Денси, не знам дали има осезаема разлика м/у ЕДП и парфюма, но ако имаш възможност пробвай парфюма...страшно ми е любопитно мнението ти Hug

# 599
  • Мнения: 17 546
Ама то беше заради заблудата ми, че съм носила истинска Целувка, а то пусто било едт  hahaha
Joy Joy Peace

Общи условия

Активация на акаунт